Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci  (Přečteno 19556 krát)
Hanula



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Květen 04, 2012, 09:12:07 pm »

Obracím se na všechny čtenáře tohoto vzkazu s prosbou o pomoc nebo o radu (což je vlastně taky pomoc   Úsměv ).
Chci v ČR odejít do předčasného důchodu a splnit si svůj sen alespoň nějaký čas žít na Floridě, což mě už dávno láká.
Krátce se představím - jsem žena 57 let , ale mladšího vzhledu s vitalitou a entuziazmem, kterými si troufám konkurovat třicátníkům, nekuřačka, pracovitá, skromná a empatická. Jsem vegetariánka, mám silné environmentální cítění a zajímám se téměř o vše.
Vděláním jsem zdravotní dětská sestra, vychovatelka a učitelka mateřské školy, a právě poslední z těchto profesí jsem se naposledy věnovala.
Vím, že sehnat nějaké pracovní místo je v dnešní době téměř nemožné, chápu, že krize se podepisuje skoro na všem, ale přesto jsem optimistka a hledám svou příležitost.
Pokud by jste mi mohli jakýmkoliv způsobem pomoci, byla bych vám velice vděčná. Jsem ochotná dělat téměř jakoukoliv práci (v mezích slušnosti).
Hanula, Olomouc
« Poslední změna: Květen 04, 2012, 10:23:08 pm od Hanula » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München