Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Geocaching Zurich a okoli ?  (Přečteno 53189 krát)
Harratko



Karma: 4
Příspěvků: 65



WWW
« : Květen 26, 2012, 08:37:36 pm »

Tak me napadlo, je tu nekdo z krajanu v mem okoli (Zurich), kdo zna geocaching a cas od casu vyrazi nejakou "kesku" ulovit? Úsměv  

Zaznamenáno
Lucie_versoix



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #1 : Květen 26, 2012, 09:58:47 pm »

Ahoj,

já řeším stejnej "problém", resp. já potřebuju něco uložit, jen ale v jiný lokaci, v okolí Ženevy.
Kdyby tu měl náhodou někdo nějakej tip, tak budu ráda, ale mam dost šibeniční termín, do 1. 6.! :-(
Tak good luck u Zurichu, snad se Ti něco nebo někoho povede sehnat! :-)
Zaznamenáno
Jankoman



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #2 : Květen 27, 2012, 10:11:07 am »

Ja mam par kesiek odlovenych v Baseli. Ale v cudzom jazyku je to ovela tazsie. Trufam si iba na regular kese a uspesnost mam 50percent. Ked sa neviem pohnut, tak vacsinou ani hintu nerozumiem a ani logom Úsměv
Zaznamenáno
Harratko



Karma: 4
Příspěvků: 65



WWW
« Odpověď #3 : Květen 28, 2012, 08:13:22 am »

Basilej a Zeneva jsou moc daleko. kruci, copak tu fakt neni nikdo, kdo by byl bliz?Úsměv)
Zaznamenáno
vasek608



Karma: 2
Příspěvků: 40


LostInSwitz, aneb Ozvete se, zvu vas na sklenku:-)


« Odpověď #4 : Červen 08, 2012, 01:28:43 pm »

Minule leto jsem naprostou vetsinu letnich vikendu vetsinou lital nekde venku, bud jen tak chozeni po horách, nebo lezeni (zatim jen klettersteig, ale porad pomrkavam po opravdovych lezačkách:-)
Kolegove v praci uz ze mne meli svandu, kdyz jsem v patek odpo prevliknul do outdooru, nahodil bagl a vyrazil pryc, s tim ze se vracim az v nedeli vecir:-)

zatim jsem se kešování nevěnoval, ale obcas jsem na to myslel, ze by mne to urcite take bavilo..
Docela rad bych to zkusil, nemyslim ze je nejak ultra velky rozdil "litat po horach jen tak" nebo "litat po horach s nejakym konkretnim cilem" :-)

Takze az budes mit chut nekdy vyrazit za nejakou keškou, tak dej vedet - pridam se moc rad..

Coz mi pripomina ze mam pro tebe nejaky filmy, co sis objednala.. A ty jeste muj objektiv? nebo to uz se vyridilo davno nejak?:-)
« Poslední změna: Květen 09, 2014, 11:21:09 am od vasek608 » Zaznamenáno
Harratko



Karma: 4
Příspěvků: 65



WWW
« Odpověď #5 : Červen 11, 2012, 07:34:47 pm »

Minule leto jsem naprostou  vetsinu letnich vikendu vetsinou lital nekde venku, bud jen tak chozenij po horách, nebo lezeni (zatim jen klettersteig, ale porad pomrkavam po opravdovych lazačkách:-)
Kolegove v praci uz ze mne meli svandu, kdyz jsem v patek odpo prevliknul do outdooru, nahodil bagl a vyrazil pryc, s tim ze se vracim az v nedeli vecir:-)

zatim jsem se kešování nevěnoval, ale obcas jsem na to myslel, ze by mne to urcite take bavilo..
Docela rad bych to zkusil, nemyslim ze je nejak ultra velky rozdil "litat po horach jen tak" nebo "litat po horach s nejakym konkretnim cilem" :-)

Takze az budes mit chut nekdy vyrazit za nejakou keškou, tak dej vedet - pridam se moc rad..

Coz mi pripomina ze mam pro tebe nejaky filmy, co sis objednala.. A ty jeste muj objektiv? nebo to uz se vyridilo davno nejak?:-)



joj, mam ho furt nachystanej vedle sebe a stydim se az na pudu  Škleb  na kesky vyraim rada,ale ja nejsem ani z desetiny tak hardcore outdoor jako ty, to bude asi problem:DDDD   
Zaznamenáno
pm2014



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #6 : Červenec 11, 2014, 10:48:06 pm »

Tak me napadlo, je tu nekdo z krajanu v mem okoli (Zurich), kdo zna geocaching a cas od casu vyrazi nejakou "kesku" ulovit? Úsměv  



Rada se pridam, klidne tento vikend Mrknutí
Zaznamenáno
DSP



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #7 : Červenec 24, 2014, 01:47:15 am »

Rad se pridam..jen jsem nikdy nehledal  Šok .... krome cesty zpet domu
 Smích
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München