Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Poplatky - školného ve státní školce  (Přečteno 26583 krát)
Adruška



Karma: -1
Příspěvků: 4



« : Srpen 28, 2012, 05:44:06 pm »

Zdravím, budeme se stěhovat do Mnichova, a tak bych potřebovala poradit, jak je to se školkami, prý je docela problém sehnat místo. Jak je to s poplatky ohledně školného ve státní školce, prý se to vypočítá z ročního příjmu.? Když jsem teďka dodělala vysokou školu, kterou jsem studovala při mateřské a měla jenom práce, kdy jsem dostávala peníze na ruku a brigády, tak mi asi těžko něco vypočtou.  Škleb Můžete mi s tím prosím někdo poradit, jaké teda potřebuji všechny papíry k tomu, abych mohla dát dítě do školky.? Předem děkuji.
Jo a ještě jeden dotaz, co je všechno potřeba zařídit hnedka při příjezdu.? Myslim tim úřady atd...
« Poslední změna: Říjen 08, 2012, 10:29:16 pm od David » Zaznamenáno
Kara



Karma: 0
Příspěvků: 27



« Odpověď #1 : Říjen 08, 2012, 09:28:14 pm »

Cim mensi prijem dokazes, tym budes menej platit, bud rada. Oni ti daju pri prihlaseni v skolke papier, kde stoji co na to potrebujes, ked ste mali prijem v zahranici. Koncom januara je zapis pre deti, ktore v septembr. zacnu skolku, tak mas cas.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München