Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Cesky obchod s potravinami ve Svycarsku  (Přečteno 76577 krát)
Stone



Karma: 0
Příspěvků: 10


« : Říjen 10, 2012, 08:41:42 am »

Zdravim, mohl by mne nekdo poradit nejaky cesky obchod s potravinami ve Svajcu? Kde maji treba Kofolu a tak :-) Diky!
Zaznamenáno
Stone



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Říjen 16, 2012, 02:23:58 pm »

Nikdo nevi?  Smutek
Zaznamenáno
andromeda4



Karma: 0
Příspěvků: 21



« Odpověď #2 : Říjen 17, 2012, 11:25:09 am »

on  asi ziadny neexistuje.potrebujes nieco konkretne? tu je predsa taky vyber rozlicnych veci...aj bryndza sa da dostat,klobasky - tuna v zürichu je madarsky mäsiar,ktory ma maly obchodik na allmend brunau.nuz,kofolu tu nemaju,ale zato ine dobre napoje...a urcite je  moznost dat si potrebne veci niekym priviezt.ja som volakedy tiez nakupovavala na slovensku,az ma to omrzelo.este tak v nemecku je sanca,dostat podobne produkty.samozrejme,nebol by to zly napad,keby tu niekto take nieco postavil na nohy - obchod s cesko-slovenskymi potravinami,len nie som si ista,ci by ludia tak nakupovali...konkurencia je velka...no mozno sa niekto toho ujme :-).zatial nam zostava aspon par restauracii,kde varia tie "nase" jedla.
Zaznamenáno
Harratko



Karma: 4
Příspěvků: 65



WWW
« Odpověď #3 : Říjen 17, 2012, 01:53:51 pm »

kofolu jsem tu nikdy nevidela, jedine tu,co mi vozi mamka po litrech v aute,kdyz ma cestu:)
Zaznamenáno
Stone



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #4 : Říjen 17, 2012, 07:27:02 pm »

Tak to je skoda, mne slo hlavne o tu Kofolu  Škleb
Zaznamenáno
novek
Host
« Odpověď #5 : Říjen 18, 2012, 09:15:29 am »

 ;Dchtel bych mit tvuj problem a hledat kofolu Škleb
Zaznamenáno
Stone



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #6 : Říjen 18, 2012, 10:48:54 am »

Tak to je spis problem pritelkyne, ktera ji ma rada  Úsměv Jezdim po celym Svycarsku jako servisak, tak jsem si rikal, ze by nebyl pro me problem, se kdekoliv pro to zastavit, kdyby byl nekde nejakej obchod. 
Zaznamenáno
novek
Host
« Odpověď #7 : Říjen 19, 2012, 07:28:39 am »

Di nekam už z tou Kofolou.Kdiž jezdis po celem Švicarsku tak si zajed domu a kup si karton nebo 2.
Zaznamenáno
Stone



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #8 : Říjen 19, 2012, 10:44:28 am »

Ja jsem se na tvuj nazor neptal!
Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #9 : Říjen 19, 2012, 11:41:41 am »

tak panove, nebudeme se tu hadat! jinak jednou byl na FB jakejsi odkaz na stranku ci co, Kofola do Svycarska, ale asi se to neuchytilo, jelikoz sem taky zadnou, krome specialne na prani dovezene, nevidela. Jinak pro novek, hledas tu uz delsi dobu praci, tak zacni na privydelek importovat ceske potraviny, myslim, ze by byl uspech.  Škleb
Zaznamenáno
novek
Host
« Odpověď #10 : Říjen 21, 2012, 01:53:21 pm »

 Škleb
« Poslední změna: Říjen 21, 2012, 04:54:00 pm od novek » Zaznamenáno
Harratko



Karma: 4
Příspěvků: 65



WWW
« Odpověď #11 : Říjen 22, 2012, 04:25:06 pm »

osobne si nemyslim,ze by se tu nekdo uzivil obchodem s ceskymi potravinami - tehc par restauraci vetsinoou staci, clovek se nemusi permanentne zivit jen ceskymi vyrobky a zas takovej zajem o to neni.

a to, co clovek chce, si holt doveze Úsměv  ja mam svoji zasobu Kofoly a Tatranek, mamka obcas priveze Majku a jsem maximalne spokojena a nic mi nechybi:)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München