Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Neznáte česky nebo slovensky mluvícího veterináře/ku?  (Přečteno 27455 krát)
Vulpes



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Říjen 23, 2012, 05:20:01 pm »

Zdravím,
mám jen dotaz, zda neznáte někdo česky nebo slovensky mluvícího veterináře/ku (malá zvířata, velká zvířata, inspektora epizootologie či hygieny potravin nebo welfare) ve Švýcarsku? Mám práci v ČR, ale hledám víkendovou stáž s možností zdokonalit si odbornou aj, nj či fj. Díky za každý tip. Dost velkým problémem je vůbec můj obor najít na job.ch nebo jinde, protože nevím, kam Švýcaři tento obor řadí a vyskakují na mě samí humánní lékaři a nabídky práce, což já práci nehledám. Zda jste někdo narazil na odkaz na možnost stáží nebo praxe, pak byste mi moc pomohli. Snažím se v jazycích zlepšovat, ale po práci jsem docela vyřízená a potřebuju se aktivně donutit (nehledě na to, že jazykovky v ČR jsou mizerné a drahé).
« Poslední změna: Říjen 23, 2012, 06:51:01 pm od David » Zaznamenáno
housenka



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Listopad 05, 2012, 02:40:44 pm »

známá ve švýcarsku - veterinářka se tu snažila uchytit, na agentury se vykašli. Tam ji nikdo nepomohl. Sama si vyhledávala ordinace a psala tam, nebo osobně jezdila. Doporučuji najít si vet. stanice, zjistit si kontakt a napsat. Praxi tak našla, ale neplacenou. S hledáním místa je to složitější, hlavně pro holku v tomhle oboru.Chtějí tu spíš doktory.
Zaznamenáno
Vulpes



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Prosinec 07, 2012, 01:34:49 pm »

Díky moc za drahocenné informace. Hodně mi pomohly. Měj se krásně.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München