Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Chlieb  (Přečteno 34535 krát)
zuzanka_h



Karma: 0
Příspěvků: 7


« : Listopad 02, 2012, 10:08:07 pm »

Bol by niekto ochotny mi doviest zo Slovenska alebo Ceska chlieb? Ten holandsky sa neda konzumovat. Diki za reakciu. Zuzana
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #1 : Listopad 22, 2012, 11:16:03 am »

mozna ze by bylo lepsi ze byjsi se vratila domu!!!!kdyz uz tak zacinas tak zde nebeudes spokojena.
Zaznamenáno
zuzanka_h



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #2 : Listopad 29, 2012, 05:51:11 pm »

No nepotesil ste mne ani ja Vas nepotesim. Vratit sa to bude trosku problem ked uz skoro polovicu zivota zijem v nl a som spokojna, okrem toho chleba. 
Zaznamenáno
paulla



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #3 : Prosinec 01, 2012, 10:36:02 am »

Ahojky,tak s tim chlebem mas velkou pravdu,jsem tu jiz tretim rokem a to, co mi tu chybi jsou nase rohliky a chleba.
Zaznamenáno
zuzanka_h



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #4 : Prosinec 03, 2012, 03:49:46 pm »

Tak je, holandania nevedia piect chleba ani varit pivo:-).
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #5 : Prosinec 05, 2012, 05:48:16 pm »

tja
takovy je zivot bud si zvyknete a bedete zde v Holansku stastny,nebo sy nezvyknete tak budete myt problem.
Zaznamenáno
zuzanka_h



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #6 : Prosinec 08, 2012, 11:52:31 am »

hmm, keby to bolo take lahke byt stastny tak mame vo svete len usmievajucich sa ludi ci v nl alebo inde na svete. no bohuzial to tak nie je lebo clovek je nespokojny tvor. ci uz mu nieco chyba alebo nie. tym ze si tu zvyknem neznamena ze nebudem mat problemy. problemy su na to aby sa riesili. a ked je tam riesenie tak tam nie je problem toch?
« Poslední změna: Prosinec 09, 2012, 06:21:06 pm od zuzanka_h » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München