Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledame nekoho na obcasne pohlidani decka  (Přečteno 23030 krát)
jakubd



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Leden 04, 2013, 09:25:04 pm »

Ahoj,

Hledáme někoho na pohlídání našeho pětiměsíčního synka. Šlo by o pohlídání večer, jednou za čas (odhadem tak 1-2x do měsíce, myslíme si). Bydlíme v Zeistu, což je městečko hned vedle Utrechtu, skoro už součástí Utrechtu. A nejradši bychom někoho, kdo už nějaké zkušenosti s dětmi má, a moc chceme Češku, aby syn slyšel jazyk, který si, zatím to chudák ještě neví, bude muset osvojit.

Můžete mi poslat zprávu anebo psát sem, pokud máte zájem/víte o někom.

Jakub
Zaznamenáno
rudolf.martina1



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Květen 19, 2013, 09:01:26 pm »

Dobrý den,
na letní prázdniny se chystám do Holandska za známými. Snažím se už dlouho najít práci nanejvýš na dva měsíce, (jako au pair) protože právě ukončuji střední školu pedagogickou, ale moc se mi to nedaří.

Celé prázdniny budu bydlet v městě Delf.

Mohli byste mi poslat více informací o vaší nabídce?

Pěkný večer, Martina R.
Zaznamenáno
kata.delft



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Červenec 29, 2013, 02:00:03 pm »

Dobrý den,
vím, že moje odpověď není zrovna aktuální, ale...

Jsem dvacetiletá studentka pedagogické fakulty v Plzni a protože můj přítel studuje v Holandsku, rozhodla jsem se strávit část prázdnin tady. Mám nějakou brigádu, ale ráda bych si našla ještě něco dalšího a hlídání dětí mi přijde ideální :-)

Minulý rok jsem dělala 2 měsíce au-pair na Korsice, hlídala jsem pětiletou holčičku. Dělám také vedoucí ve skautském oddíle a mám mladšího bratra, o kterého jsem se často starala.

Do 21.září budu v Holandsku, bydlím v Delftu, takže pokud by váš zájem přetrvával, budu ráda, když se ozvete.

Přeji pěkný den,
Káťa
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München