Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117   Dolů
 
Autor Téma: Život v Německu oproti Česku  (Přečteno 9824428 krát)
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1665 : Říjen 14, 2020, 09:34:26 pm »

Aha... v týdenním.
A když bude lepší (pro Tebe) hodinové hodnocení, dáš sem pak hodinové, nebo pak minutové ?
 Kroutím očima Magore

V přepočtu na milion obyvatel DE 117 - CZ 108

V Česku zemřelo o 300 lidí méně než je průměr za posledních 5let... zpráva z 11.9.

Jsi, musíš být, nemocnej  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1666 : Říjen 15, 2020, 07:20:27 am »

Ano som, ved ja to uznavam .... dobrovolne

V Nemecku tiez zomrelo menej ludi, je to uplne logicke - ked zastavis spolocnost, tak je jasne ze je aj menej dopravnych nehod, menej urazov, menej nakazlivych chorob atd.

Ale ok ak je to pre te a prekvapenie

Pre mna je prekvapenie, ze v Cechach je uz takmer tolko mrtvych ako na pocet obyvatelov v D - hoci mne češi vysvetlovali, ze oni su ini !!! Oni nie su ako ti VYPATLANI nemci ... to nechapem
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1667 : Říjen 15, 2020, 07:26:01 am »

Preto aj suhlasim, aby teraz KAŽDÝ zostal DOMA

Bude menej mrtvych ...
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1668 : Říjen 15, 2020, 09:43:00 am »

A zase ... Nějací Češi.

Tak za nima běž, za těma Čechama, vyříkej si to s nima, tahej se o hračky s nima, dávej najevo svou radost z počtů v Česku JIM a nedělej ze sebe debila tady, přede mnou a ostatními...

Já už Ti za pravdu 29 x dal  Kroutím očima Co???
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1669 : Říjen 15, 2020, 11:23:17 am »

"Oni se totiž neosprchují a jdou do bazénu spocený a špinavý tak jak za celý den jsou."

"Tak za nima běž, za těma Čechama, vyříkej si to s nima, tahej se o hračky s nima"

ja viem, ty mozes, ja nie ...

diskusiu na tema "covid-19" - rozdiely v Cechach a v Nemecku si ZACAL ty ... ja v tom predsa len pokracujem, v takej forme, ako si zacal

este raz citat z TVOJHO PRVEHO prispevku na tuto temu:

"Každý den vidím na vlastní oči nějaký prvek nedodržování.
A to jen, jak projíždím a z auta...
Hlouček ženských před samoskou.
Rodinné výlety na nákup, jak kdyby se nic nedělo...
Všichni i s dětma.

Naprosto neuvěřitelný chování..."

tak za nima bez, za tima nemcama ... ;_)
ja ich nezmenim ;_)
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1670 : Říjen 15, 2020, 11:40:56 am »

"Minister zdravotníctva ČR Roman Prymula zverejnil vo štvrtok na Twitteri trojsekundové video, v ktorom hovorí: "Zostaňte doma". "Dôležitá výzva. 3 sekundy. Tie má každý z vás. Prosím o tzv. retweet," uviedol Prymula v pripojenom komentári."

ja som za ... KAZDY nech zostane doma ...
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1671 : Říjen 15, 2020, 01:05:57 pm »

Ano, přesně tak, jen to časem viděl z auta.
(z bezpečí auta)
V ten moment to tak bylo, stojím za tím.
A změnilo se to, za což jsem rád, žiju tady.

Jenže ty používáš výňatky z nějaké Tvé diskuse, s konkrétními nějakými lidmi. Půl roku v kuse, bez ohledu na stav.

V tom trošku rozdíl je nebo ?

Rozvolnění v Česku dané odborníky a vládou, je snad taky něco jiného, než chování lidí po zákazu vládou, nebo ?
Ty lidi, celých 10milionu se chovali tak, jak jim bylo dovoleno, i když hodně lidí to kritizovalo, včetně mě a chovali se dál opatrně a obezřetně.

Copak v tom nevidíš rozdíl, když to porovnáváš, já tedy jo.

Opakem x měsíců v kuse totéž bez ohledu na stav.
Jak flustrovaný bývalý manžel o ženě která už ho nechce a je dávno pryč a řeší úplně něco jiného.

Jednou vytáhneš nadávky na ,,šéfkou V DE" jindy nadávky o fašistech, jak se to zrovna hodí a k čemu se vyjadřuješ.

Já použil odměnu pro důchodce EU jen jednou, v ten moment, když EU blokovala X zemi v opatřeních.

Já v tom tedy rozdíl vidím, naopak nevidím ani jednu shodu, u které by šlo použít Tvé ,,Ty mozes ja nie.."

No to je jedno, můj názor na Tebe to už nezmění.

Nemocný Sloväk, hrající si na Němce.
Zůstalo jen něco ,,neprijemne" z obou...  Co???
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1672 : Říjen 15, 2020, 10:09:47 pm »

jo ja som taky debil neschopny, ale vzdy mi to niekto vysvetli ako je to spravne

nic si z toho nerob a nadavaj dalej - cim viac, tym bude svet krajsi

at si fasisti klepou na celo
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1673 : Říjen 15, 2020, 10:58:45 pm »

Glaube denen, die die Wahrheit suchen, und zweifle an denen, die sie gefunden haben.
André Gide (1869-1951), frz. Schriftsteller, 1947 Nobelpreis

https://www.zitate.de/autor/Gide%2C+Andre
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1674 : Říjen 16, 2020, 09:39:41 am »

uz sa to rozjizdi

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/658407/polni-nemocnice-v-letnanech-pojala-by-az-500-nakazenych-rozhodne-se-o-ni-v-patek.html
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1675 : Říjen 16, 2020, 10:59:20 am »

tak snad sa vratia:

Tschechien ruft Mediziner aus dem Ausland zurück

Wegen der Corona-Pandemie hat Tschechien seine im Ausland arbeitenden Ärzte aufgerufen, vorübergehend nach Hause zurückzukehren. Gesundheitsminister Roman Prymula begrüßte am Freitag einen entsprechenden Aufruf der tschechischen Ärztekammer (CLK). „Wir sind dankbar für jede helfende Hand“, sagte der 56-Jährige. Ärztekammer-Präsident Milan Kubek appellierte in dem Schreiben an seine Landsleute im Ausland, „ihren ehemaligen Kollegen in unseren Krankenhäusern zu helfen“.

Am dringendsten sei der Bedarf an Anästhesisten und Intensivmedizinern. Auch qualifiziertes Pflegepersonal werde gebraucht. Seit langem wandern jährlich Hunderte tschechischer Medizinabsolventen und Ärzte auf der Suche nach besseren Gehältern und Arbeitsbedingungen in andere EU-Länder wie Deutschland aus.
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1676 : Říjen 16, 2020, 07:44:51 pm »

uz sa to rozjizdi

Ano, rozjíždí, v celé Evropě.
I Německo včera poprvé překonalo svůj rekord (denních přírůstků) z března.

I přesto, stejně jako na jaře, nabízí svá volná lůžka v DE okolním státům, teď i Čechům.

Hezké gesto Úsměv
« Poslední změna: Říjen 16, 2020, 07:47:26 pm od JirikE » Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1677 : Říjen 17, 2020, 09:08:28 am »

Takze uz vyse 11.000 novokakazenych v Cechach

Ale:
"Přes zhoršující se koronavirovou situaci jsou obyvatelé Česka stále skeptičtější k potenciální vakcíně, na které pracují laboratoře po celém světě. Podle říjnového průzkumu agentury STEM/MARK by se nenechalo naočkovat 66 procent dotázaných. "

Takze 2/3 obyvatelstva umrtie na covid-19 vobec nevadi ...;_)
Demokratická VÄČŠINA  Šok
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1678 : Říjen 17, 2020, 10:47:02 am »


Takze 2/3 obyvatelstva umrtie na covid-19 vobec nevadi ...;_)
Demokratická VÄČŠINA  Šok

Hm, jako velmi často, jsi to opět překroutil, do zákeřného slovenského-poněmčeného rejpání, které jeví známky podivné radosti...

Já bych se ve svém věku prozatím taky neočkoval, patřím tedy k oněm 66%, čísla a tabulky zatim hovoří jasně (což se ale může změnit u mě, tak i u 66% dotázaných Čechů - podle toho, jake budou další nová čísla - protože tzv.,,odborníci v oboru" si prozatím dost protiřečí) - své mamce a dědovi bych to dal ovšem povinně.

Tady u nás v Německu už třetí den po sobě taky velmi stoupají čísla, snad se jim to podaří udržet a předejít tomu, ne jako v Česku.... (snad to není jen ono prázdninové zpoždění)

Máme druhé dítko v první třídě, nechtěl bych aby byla znovu zavřená škola na půl školního roku s ohledem na to zcela zásadní učení pro děti a psycho které to znamenalo pro nás rodiče  Šok
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1679 : Říjen 17, 2020, 11:33:30 am »

Keď nezavrú školy = nákaza sa bude šíriť = viacej ľudí zomrie = tí ľudia ešte MOHLI ŽIŤ

To je veľká NEZODPOVEDNOSŤ !!!
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München