Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117   Dolů
 
Autor Téma: Život v Německu oproti Česku  (Přečteno 9822525 krát)
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1710 : Listopad 09, 2020, 09:26:08 am »

"Nechci to připomínat ale jsou to fakta která vnímám, že  křivka v ,,rouškových" zemi je téměř lineární a v jeden moment, se rovná a všude jinde extrémně spoupá a nikdo si netroufá odhadovat nějaký konec... "

Slovensko je "rouskova zeme" a rastie to tam RAKETOVE !!!
uz maju na SK - na pocet obyvatelov - polovicu mrtvych z poctu v Nemecku

ti lide umiraji ZBYTECNE !!!
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1711 : Listopad 09, 2020, 09:31:16 am »


Jirike napisal  Červenec 16, 2020, 05:11:19 pm:

"A ano, od té doby co se nosí roušky v Německu, to i tady klesá, ačkoli to předtím denně stoupalo. "

jo stale to v Nemecku klesa ...
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1712 : Listopad 09, 2020, 07:41:27 pm »

Začínáš mě připomínat Donalda z USA  Škleb Smích Škleb
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1713 : Listopad 12, 2020, 04:21:10 pm »

Do vcera v Cesku 5.570 mrtvych, to zodpoveda na pocet obyvatelov v Nemecku ako keby bolo v D 44.560 mrtvych

pocet mrtvych v Nemecku - 11.994

je to tu v Nemecku proste hruza, odbornici tu umej posoudit ...

https://s12.directupload.net/images/200826/3u6njsa5.jpg
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1714 : Listopad 13, 2020, 07:12:13 am »


Jirike napisal  Červenec 16, 2020, 05:11:19 pm:

"A ano, od té doby co se nosí roušky v Německu, to i tady klesá, ačkoli to předtím denně stoupalo. "

jo stale to v Nemecku klesa ...


Ano stoupá.

Stejně jako v Česku a jinde, stoupá úměrně - stejně jako počty lidí kteří ztrácí důvěru v opatření  a přestávají dodržovat pravidla,  nebo je šidí, nebo jen dělají, že je dodržují...
Rouška pod bradou a sama o sobě, bez dalších doprovodných hygienických opatření při dlouhodobějším kontaktu nepomůže.

Poprvé jsem zažil i situaci (měl bych ji ale zažít už nejméně 10x ) že jsem jel na zakázku, upřesnit detaily pro cenovou nabídku a zákazník s manželkou mě přišli otevřít v roušce.

Poprvé od března.

Doposud jsem v roušce (u někoho cizího doma) vzbuzoval spíš rozpaky, někde i posměch a naopak musel na opatření upozorňovat, když se tam cábrovalo X cizích lidí jako kdyby jakákoli opatření neplatila...

Nechápu proč stále vytahuješ půl roku staré příspěvky  na opožděnou reakci na počátku, tehdy Němci zaspali o tom není pochyb.

Stejně jako Češi v létě, nesmyslným velkým uvolněním opatření a pozdní reakcí na stav, což nechápu doposud a divím se, že se nikdo nediví...

Ano, přesně tak, umřeli zcela zbytečně další lidi...
Kteří se mohli očkování/vakcíny dočkat.
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1715 : Listopad 13, 2020, 10:04:16 am »

Jo ale my sa dozijeme ... vakcina to vyriesi ...
Len bude treba nariadit povinnost, lebo inak to ludi aodmietnu a radsej budu zomierat masovo na covid19

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-vakcina-pruzkum-cesi-rusko-cina-stem-covid-pandemie-ockovani.A201016_143942_domaci_pmk
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1716 : Listopad 13, 2020, 07:10:35 pm »


Stejně jako Češi v létě, nesmyslným velkým uvolněním opatření a pozdní reakcí na stav, což nechápu doposud a divím se, že se nikdo nediví...

Ano, přesně tak, umřeli zcela zbytečně další lidi...
Kteří se mohli očkování/vakcíny dočkat.

vidis a ty si tam cestoval a vyuzival tie uvolnenia

a pritom si mohol sediet doma a cakat na vakcinu ako ja

takze si vlastne SPOLUZODPOVEDNY za smrt ludi !!!
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1717 : Listopad 13, 2020, 07:41:30 pm »

....a pritom si mohol sediet doma a cakat na vakcinu ako ja

takze si vlastne SPOLUZODPOVEDNY za smrt ludi !!!

Ahaaaa.....  AKO TY...  Smích Škleb

Jirike - dnes som bol v Cechach (Praha, Brno), nikde sa nenosia rousky ... obchody, cerpacie.....

Tak to nám tady ZASE trošku LŽEŠ, nebo jen tak na nás něco zase testuješ ?

No... Já osobně bych byl vcelku pro, aby jsi se šel podívat ven, mimo své klapkama přikryté území, mimo PC vo svojej pracovni a PC ,,internet realitu" a přátelé z východoněmecké VŠ, kteří na tom budou asi podobně jako Ty  Mrknutí

Třeba by jsi tady přestal šířit ty hovadiny a hrát si u toho na Němce (se svou slovenskou mentalitou - kterou jsi za pár měsíců představil víc než dost) a přestal prezentovat tu nejsilnější ekonomiku Evropy jako zemi bez jediné chybičky...

Jak říkával Hary, sundat růžové brýle  Škleb Kroutím očima
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1718 : Listopad 13, 2020, 08:33:01 pm »

Jo ale my sa dozijeme ... vakcina to vyriesi ...
Len bude treba nariadit povinnost, lebo inak to ludi aodmietnu a radsej budu zomierat masovo na covid19

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-vakcina-pruzkum-cesi-rusko-cina-stem-covid-pandemie-ockovani.A201016_143942_domaci_pmk

Nejsem si zcela jistý kolik let bylo těm 66% dotázaných.
Z jaké věkové skupiny jsou.
A na druhou stranu koukám denně na zprávy a v jakékoli anketě nebylo jediného seniora, který by vakcínu odmítl, i kdyby ji měl ze svého připlácet... (v ČR)

Vzhledem k tomu, jaká věková skupina tvoří 96% zemřelých (od 65let) nechápu kdo bude ,,zomierat masovo na covid19"

Další z projevu ,,Tvé odbornosti" nebo nebezpečný ,,selský rozum" ??  Šok

Někdy mám pocit že představuješ svými názory mnohem větší nebezpečí, než příspěvky těch ,,tupých hlav" z FB které jsi nám tady několikrát poskytl...
 Kroutím očima
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1719 : Listopad 14, 2020, 10:21:11 am »

"přestal prezentovat tu nejsilnější ekonomiku Evropy jako zemi bez jediné chybičky... "

vidis ty lzes taky, takze sa tu tak bavime hehehe
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1720 : Listopad 14, 2020, 10:30:52 am »



Někdy mám pocit že představuješ svými názory mnohem větší nebezpečí, než příspěvky těch ,,tupých hlav" z FB které jsi nám tady několikrát poskytl...
 Kroutím očima

ano ja som nebezpecny ... ja priznavam ze kvoli mne zomiera vela ludi

ty si zodpovedny, kvoli tebe nezomiera nikto hehehe

kvoli mne budu technikou nakladat mrtvoly na zimnych stadionoch - ja si to priznavam.
dufam, ze pojdem pred sud.

a to uz bude zanedlouho, az tech nemcu zdechnou na miliony ... takova Mirka to je odbornicka, ta sa vyzna hehehe

https://s12.directupload.net/images/201114/b64qjpxk.jpg

s nemcema to proste nema vyznam, ale cesi, to jo, tam tolik mrtvych nebude, pac nosi rousky a dodrzuji opatreni hehehe

Mirka odbornicka na miliony zdechynajucich nemcu hehehe
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1721 : Listopad 14, 2020, 07:12:15 pm »

 Šok
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1722 : Listopad 16, 2020, 05:17:35 pm »

a mezitim v Cechach:

    V domově seniorů nebyla dva týdny lékařka, nakažené řešil až „létající tým“

    Dva týdny podle pražské záchranné služby odmítala lékařka ošetřovat seniory v pražském domově v Thákurově ulici kvůli výskytu nemoci covid-19. Zasáhl tam proto takzvaný létající tým záchranné služby, který několik nakažených nechal odvézt do nemocnic.

    „Šest osob jsme transportovali do nemocnic speciálním vozem Fénix vzhledem k nízkému okysličení krve, významným nálezům při poslechu dechu a srdečnímu selhávání. Symptomy onemocnění covid-19 vykazuje většina seniorů ubytovaných v zařízení v Thákurově ulici. O to více alarmující je, že v posledních dvou týdnech nebyla těmto kriticky ohroženým pacientům poskytována žádná lékařská péče,“ sdělil ředitel záchranné služby Petr Kolouch.



    Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/domov-senioru-praha-covid-19-koronavirus.A201116_160301_praha-zpravy_ajez
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1723 : Listopad 22, 2020, 06:08:28 pm »

porovnanie Svedsko-Cechy

Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1724 : Listopad 22, 2020, 08:10:41 pm »

Ano, zajímavé srovnání, ale necháme doběhnout druhé vlny všude (i ve Švédsku) a až pak (jak si sám správně dodal...) budeme porovnávat znova.
Nejméně než přijde vakcína, nebo vlna další...  Nevím co si myslet/Nerozhodný

A já jen dodávám že je to (opět) dost zavádějící srovnání, protože propad ekonomiky a omezení jsou udávané z první vlny (z jara), kdežto počty nakažených, zemřelých a testů jsou aktuální.
I Švédsko teď při další vlně omezuje podle aktuálně dostupných informací a čísla se zcela jistě velmi výrazně změní.

Jsem zvědavý jestli přijde čas, kdy odborníci z oboru začnou mluvit alespoň trošku podobně a ne jako teď velmi rozmanitě  Kroutím očima

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/jak-se-osvedcil-svedsky-boj-s-koronavirem/r~a67d7890e5e211eaa7deac1f6b220ee8/
« Poslední změna: Listopad 22, 2020, 08:14:35 pm od JirikE » Zaznamenáno
Stran: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München