Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Barcelona! poradte prosim  (Přečteno 44577 krát)
Milacek228



Karma: 0
Příspěvků: 14



« : Únor 05, 2013, 02:30:16 pm »

Ahoj...brzy se budu stehovat z granady do barcelony..ale nevim kde zacit..mohl by se mi nekdo ozvat kdo tam zije.a poradit mi..v jakem mestecku se dobre zije..nebo kde prave zijete vy..klidne vam i zavolam..stojim i o pratelstvi..dekujiiii terka
Zaznamenáno
Alena666



Karma: 1
Příspěvků: 1



« Odpověď #1 : Duben 06, 2013, 11:00:59 am »

Ahoj Terko.
Jmenuju se Alena a ziju v El Prat de Llobregat,letiste Barcelony.
Odpovedel ti uz nekdo?
Nevim jak jsi na tom s praci a peñezma,tak je tezky neco poradit.
V Barcelone jsou pronajmy drahy,takze urcite by bylo lepsi hledat neco pobliz jako bydlim ja.
Spojeni z Barcelony je tu dobry i v noci a jsme kousek od plaze.
Prace,spatny,predpokladam ze umis spanelsky,takze aspoñ tohle by bylo v plusu,ale nabidka prace zadna,a jestli chces pracovat mezi lidma nebo v kanclu,musis se naucit katalansky.
Tady v Barcelone je vyhoda ze se vic pouziva castella,ale jinak po celym katalansku jsi v plusu jen s katalanstinou.
Ale vsechno se da doucit.
Dobra,jestli mas zajem,zavolej a pokecame o tom co by se tu mohlo a tak,potrebuju,vic informaci.
Zatim pa a at se dari Úsměv
« Poslední změna: Květen 22, 2013, 06:39:24 pm od Alena666 » Zaznamenáno
Milacek228



Karma: 0
Příspěvků: 14



« Odpověď #2 : Duben 29, 2013, 11:51:34 pm »

Ahojky..promin..az ted jsem si vsimla tve odpovedi Úsměv Nakonec tedy nevim jestli se prestehovat do barcelony nebo valencie..no s penizkama jsem na tom celkem dobre..na vyrizeni bytu bych mela ale samozrejme hledam neco levnejsiho..a  moc se mi nehce do compartir piso...jinac bydlis kousek od plaze jo? a jaka to je zona? nejake pueblo od barcelony? mne nevadi kdyby to bylo kousek od barcelony..aspon klidnejsi zona ne? no ja si predstavila ze ted s praci na leto to bude trosku snadnejsi nez ji  najit tady v Granade..v lete tam prece musi byt hodne turistu..myslis ze ani v baru se neda najit? taky potrebuji znat catalan? ja ovladam  jazyky..anglictinu a nemcinu..ale to mi je asi na prd kdyz neumim catalan..a taky tam pry jezdi hodne cechu a slovaku..vystudovala jsemj hotelovku a myslela jsem si ze by potrebovali cesky personal Úsměv ale nevim..co si myslis..dekuji za odpoved...Terii
Zaznamenáno
yonqui



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #3 : Říjen 25, 2013, 12:52:52 pm »

v catalansku bez catalanskeho si ani neprdnes ak to mozem takto povedat, a do valencie tiez nieje preco ist jedine ak na sezonnu pracu, odporucit ti mozem jedine ak Pais Vasco
Zaznamenáno
bajabeach



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #4 : Listopad 08, 2013, 01:37:18 pm »

Pisete sem jen same sracky ,normalne se spanelstinou vsude domluvi,a kdyz je pronajem bytu pro vas drahy tak co tu delate...hura zpet do cech..
Zaznamenáno
yonqui



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #5 : Listopad 22, 2013, 11:54:43 am »

bajabeach nepozeras asi spravy alebo nevies spanielsky, catalunia je proti vsetkemu spanielskemu, dokonca premenovali vsetky PLAZA DE ESPAÑA, a Calles de España na ine nazvy ale nepoviem ako sa volaju nezujem totiz na peninsuli
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München