Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Práce v Mnichově  (Přečteno 116271 krát)
Jana2013



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #15 : Březen 05, 2013, 03:36:42 pm »

Mám nabídku práce na ca. 1 - 1,5 roku. Napiš se tvůj mail a já ti pošlu nabídku práce v pdf.
Jedná se o mezinárodní společnost, která působí v 16 zemích Evropy.

Veronika

Veroniko,

děkuji. Já potřebuji sehnat normální práci a pak se rozkoukat. 1-1,5 je fajn na rozkoukáni a dál se uvidí.

Jana
Zaznamenáno
vaclavkarpisek



Karma: 6
Příspěvků: 51



« Odpověď #16 : Březen 05, 2013, 07:09:56 pm »

Hary 01, nezlob se na mne, prosim, ale jsi asi pracovne mene vytizen, jinak by jsi nereagoval na skoro kazdy prispevek na tomto "nasem"  internetovem portalu. Nedavej prosim Te kazdemu rady, jak se ma chovat a reagovat, nemas vzdy pravdu, neber to ve zlem. Kazda reakce (rada) je dobra, ale musis vedet o cem mluvis. Opakuji - kazda dobra rada je dulezita !! Budes asi urazeny, za moje zpravy, ale nejak se s tim "poperu". Nejsem tady tyden, ani deset let, takze stale hledam rady (vazim si jich) a dobre "vychodisko" ze vsech nasich problemu, neni mi dvacet, tyto veci jsem resil uz pred docela dobrou dobou. Pokud chci nekomu poradit, vim, o cem mluvim.. Pokus se o to same a nebo to nech byt a divej se na internetu na nejake filmy. Znovu se omlouvam za nejakou "invektivitu" , ale myslim to v dobrem :-) a nejsem zadnym hulvatem (jak jsem se ted na strankach potkal s odezvou u ostatnich na nejake  pracovni pracovni prilezitosti)
Mej se zatim a hezky vecer (nebo den, jak chces)  Mrknutí
Venca
Zaznamenáno

venca
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #17 : Březen 05, 2013, 09:32:51 pm »

Jana rakuske a svajciarske hotely aj rodinne po vecine maju ovela veciu uroven nez v Nemecku..tam tie rodiny funguju dobre maju dostatok personalu...co sa neda povedat o 3 sterne hoteloch v Mnichove to slabe...v Le Meridien som robil ranajky a obedy..to boli svedske stoly a vecer,ake to tam na alacart bolo neviem...mne skor vyhovuju ak robim casnika ranajky a obedy a o 16.00 padla  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #18 : Březen 05, 2013, 09:35:35 pm »

Vaclav ja nevravim,ze mam vzdy pravdu... Mrknutí..moj nazor je moj...nikto snim nemusi suhlasit...ale za 10r co zijem v Mnichove som tu spoznal vela toho aj ludi cize snazim sa pisat realne nazory bez smotanky na torte...
Zaznamenáno
Jana2013



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #19 : Březen 05, 2013, 10:42:57 pm »

Por Vaška a Haryho, každý jsem individualita, každý doporučíme to nejlepší podle našeho mínění. peace, please...Úsměv

Já jsem vděčná za veškeré rady, aspoň mě to nutí přemýšlet a nejet jen ve starých kolejích. jsem strašně vděčná za tyhle stránky, protože takovou soudržnost a vstřícnost jako tady na těchto stránkách jsem už dlouho nezažila.

TAKŽE VELKÉ VELKÉ DÍKY ZA VAŠE PŘÍSPĚVKY A POMOC. JSTE SKVĚLÍ !



Jana
Zaznamenáno
vaclavkarpisek



Karma: 6
Příspěvků: 51



« Odpověď #20 : Březen 06, 2013, 02:06:43 pm »

Promin Hary, ja to myslim taky dobre :-) Urcite mas dost zkusenosti, chran buh (jinak - zacinal jsem v roce 1991 v reznictvi, potom v kuchyni v restauraci, prosel jsem si i prumyslem, skladovym hospodarstvim, uklidem a pasovou vyrobou... ). Pokud mohu, tak taky pomohu... Myslim, ze se v budoucnu jeste potkame :-)  (opet v dobrem) Mnoho lidi se ozyva a zada o radu, nedivim se, neni to jednoduche, vim ..
Mej se zatim, Tobe Jani taky hezky den :-)
Zaznamenáno

venca
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #21 : Březen 06, 2013, 02:20:51 pm »

Preto Vaclav treba tym ludom povedat pravdu o zivote v nemecku..otom ake svinstva su tu na prac.trhu..zeitarbeit...aky je tu zivot a vsetko...proste pravdivo... Úsměv
Zaznamenáno
Zuzka88



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #22 : Duben 12, 2013, 06:00:52 am »

Ahoj,
mám personální agenturu, pro naseho zákazníka (cestovní agentura) hledáme zamestnance.
Pokud más zájem, tak mi napis tvuj zivotopis na
schindler[zavináč]ihrag.de

Zatim
Zuzka

p.S.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München