Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Stahovanie do DE s 9-rocnym synom  (Přečteno 33617 krát)
Mia123



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Duben 16, 2013, 07:02:54 pm »

Dobry vecer priatelia,

nasla som tuto webku uplne nahodou a strasne dufam v to, ze sa najde niekto kto mi poradi. Neviem resp. mam velky strach zo zmeny.
Ide totiz o to, ze by sme sa mali tento rok stahovat so synom do DE za mojim priatelom. Syn zatial nemcinu nema, je v 3.rocniku ZS a je nadpriemerne inteligentny chlapec. Bojim sa toho, ze ak sa  s nim prestahujem bude mat recovu barieru, co by sa mohlo odrazit na jeho vysledkoch a psychike ako takej. Neviem, ci sa nemam radsej vzdat vztahu a ostat doma na zadku, alebo to deti zvladaju v pohode. Stahoval sa tu uz niekto z vacsimi detmi ? Ako to zvladali ? Ako mam postupovat ?
Prosim velmi o radu . Dakujem

Mia
Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Červen 02, 2013, 08:59:45 pm »

Téma bylo posláno do špatné kategorie, přesouvám.

Už jsme tady měli podobná témata.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #2 : Srpen 20, 2013, 04:59:24 am »

V prvom rade by si synovi mala vybaviť intenzívny kurz nemčiny, skôr ako odídete. V druhom rade by si mala  dokopať priateľa, aby si ťa zobral, to chceš robiť takú zmenu kvôli chrenovi, ktorému nestojíš ani za manželstvo? Aspoň môj názor.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München