Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hledáme práci  (Přečteno 41935 krát)
slunicko22



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Duben 17, 2013, 04:38:55 pm »

Zdravím,
hledám s bratrancem práci v Nizozemí, vzali bychom cokoli. Anglicky se domluvíme... Agentura Otto  náma "vykývala" a proto to zkoušíme jakkoli jinak.
prosíme kdo by mohl něják pomoci sehnat práci a ubytování... Každý něják začíná prosím o jakékoli info... Úsměv
Zaznamenáno
julio113



Karma: 0
Příspěvků: 58


« Odpověď #1 : Duben 27, 2013, 09:16:27 pm »

ahoj ja  bydlim v haarelmu,kde ste ted v holandsku?
Zaznamenáno
marthyz



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #2 : Květen 01, 2013, 08:17:47 am »

O praci bych vedel v Amsterdamu nebo v Rotterdamu ale s bydlenim je to horsi. Taky ted docela akutne hledam.
Zaznamenáno
julio113



Karma: 0
Příspěvků: 58


« Odpověď #3 : Květen 01, 2013, 08:44:00 am »

ahoj, o jake prace by se jednalo v amsterdamu ja  bydlim v haarlemu, hledas bydleni? kdyz tak napis na muj email   dezo08[zavináč]hotmail.com
Zaznamenáno
monika.s



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Květen 09, 2013, 12:59:31 pm »

ahojda,taky sháním něco v Holandsku Úsměv Chtěla jsem jet přes agenturu OTTO,ale nenašla jsem na ni snad žádnou kladnou recenzi. Nevíte aspoň o nějaký solidní agentuře v česku,která zajišťuje v Holandsku nějakou brigádu? Stačilo by mě bohatě na začátek sbírat ovoce či tak,ptz se potřebuju napřed zdokonalit v jazyce Úsměv Za tipy nebo rady budu vděčná. Mail monika.s1[zavináč]centrum.cz..... Díky moc Úsměv
Zaznamenáno
julio113



Karma: 0
Příspěvků: 58


« Odpověď #5 : Květen 09, 2013, 04:35:04 pm »

ahojda,taky sháním něco v Holandsku Úsměv Chtěla jsem jet přes agenturu OTTO,ale nenašla jsem na ni snad žádnou kladnou recenzi. Nevíte aspoň o nějaký solidní agentuře v česku,která zajišťuje v Holandsku nějakou brigádu? Stačilo by mě bohatě na začátek sbírat ovoce či tak,ptz se potřebuju napřed zdokonalit v jazyce Úsměv Za tipy nebo rady budu vděčná. Mail monika.s1[at]centrum.cz..... Díky moc Úsměv
[/]     ahoj  dik za email  je my opravdu lito ze ti enmoho poraddit,neznam zadnou agenturu v cechach, ja sem v holandsku uz  15 roku tak nemam zadny kontakt na agentury v cechach
Zaznamenáno
monika.s



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Květen 10, 2013, 08:29:02 am »

Já to teda asi risknu přes to otto  Škleb Nic jinýho mi zatím nezbývá.
Zaznamenáno
darineckao



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #7 : Únor 13, 2014, 06:27:30 pm »

marthyz -  ja byvam v rotterdame a zhanam si pracu budem rada ak by si sa mi ozval o akej praci by si vedel vopred dakujem za info ..  moj email darineckao[zavináč]centrum.sk
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München