Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledáme dlouhodobou práci v Mnichově s možností ubytování  (Přečteno 47616 krát)
jan volf



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Červen 04, 2013, 09:27:44 am »

Dobrý den ,

 Hledáme dlouhodobou práci v Bavorsku na stálo s možností ubytování
 Práce se nebojíme a vezmeme jakoukoli jelikož naše Němčina je na úrovni začátečníků.

 Jsem 35letý bezkonfliktní, flexibilní člověk, který už toho marazmu v ČR má až po krk .
 Kamarád hledá taktéž práci německy se domluví nejlépe by dělal kurýra.
  
 Za nabídky nebo info budeme rádi děkujeme
 janvolf77[at]gmail.com
 
  
« Poslední změna: Červen 04, 2013, 10:23:57 am od jan volf » Zaznamenáno
jan volf



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Červen 04, 2013, 10:23:32 am »

Dobrý den ,

 Hledáme dlouhodobou práci v Bavorsku na stálo s možností ubytování
 Práce se nebojíme a vezmeme jakoukoli jelikož naše Němčina je na úrovni začátečníků.

 Jsem 35letý bezkonfliktní, flexibilní člověk, který už toho marazmu v ČR má až po krk .
 Kamarád hledá taktéž práci německy se domluví nejlépe by dělal kurýra.
  
 Za nabídky nebo info budeme rádi děkujeme
 janvolf77[at]gmail.com
 
  
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #2 : Červen 05, 2013, 07:48:22 pm »

Dorfner agentura hlada ludi na cistenie ..Volzeit telzeit alebo aushilfe..clovek si moze vybrat...od 1.7 to hladaju cistit nemocnicu v centre..tel.c 004989/318107-0 muenchen[zavináč]dorfner-gruppe.de.

ale s ubytovanim je to v Mnichove horor.
Zaznamenáno
vaclavkarpisek



Karma: 6
Příspěvků: 51



« Odpověď #3 : Červen 06, 2013, 11:54:49 pm »

Zdravím Tě Hary01, neslyšíme se (nebo resp.  nevidíme se tady na našem mnichovském netu :-) poprvé.. Je perfektní, že dáváš kontakt na možnost práce, zaplaťpánbůh za to, myslíš to dobře.. Ale kluci nemají bydlení !!!  Víme všichni, jak je to sakra těžké v Mnichově sehnat někde bydlet (rozumně), prvotní kapitál, kauce, provize, nebo u někoho... Souhlasil bych s tím, že by se mohli pokusit přímo s dotazem na ubytovnu od zaměstnavatele, občas to "klapne" . Mám přátele, kteří takto fungují přímo u nemocnic... Většinou se ale musí počítat s tím, že zaměstnavatel strhává částku za bydlení přímo z výplaty nebo je o to ponížena konkrétní hodinová mzda....   Není to jednoduché...
Hledal bych Honzo asi mimo Mnichov, stále nabírají na letiště (výprava bagáže... venkovní i vnitřní, zastoupení má i pro tuto práci Dekra v Čechách..  tam je možnost i bydlení na ubytovně...) nebo se pokusit u agentury pro BMW v Dingolfing - Landshut, teď tam nabírali cca 70 lidí (čechy, slováky, poláky...) na balení náhradních dílů pro expedici. Uvidíš, mrkni se na net. V Landsberg je pracovní agentura Headway, která nyní opět nabírá lidi pro firmu Webasto v Utting am Amersee, tam je možnost i bydlení, uvidíš... Ať vám něco vyjde, čus... :-)
Zaznamenáno

venca
jan volf



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Červen 07, 2013, 07:02:39 am »

Venco a Hary díky moc za odpověď mrknem na to. Honza
Zaznamenáno
janys



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #5 : Červen 07, 2013, 01:28:41 pm »

Cus kluci psa jsem vám zprávu,,,prosím ozvete se dikas
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #6 : Červen 08, 2013, 09:07:25 am »



 Vaclav ja viem otom,ze ubytovanie nemaju...zial v tomto im nemozem pomoct...ja viem je to neologicke ked poslu niekam Bewerbung a zamestnavatel zisti,ze nemaju ubytovanie v Mnichove...ale aj napriek tomu dam ludom typy a zvysok si uz musia sami vybavovat...suhlasim,ze mozno skor pri Mnichove najdu zamestnavatela ktory im daja ubytovanie...mozno niekde v hoteloch...napr Klinikum Groshaden a velke nemocnice v Mnichove poskytuju pre personal na zaciatok ubytovanie....aj niektore domovy dochodcov...jednej babe dal dom dochodcov v Mnichove kde pracuje ako zdravotna sestra 1izbovy byt v centre za 315euro warm.....
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #7 : Červen 08, 2013, 09:11:25 am »



  Poznam vela slovakov ktori pracuju v rakuskych alpach v hoteloch na letnej a zimnej sezone...hotel im da ubytovanie a stravu zadarmo...plat pre umyvaca riadu cca 1200euro neto...ked chodis castejsie zvysuju ti to...plus rakusaci davaju na rozdiel od nemcov povinne po sezone bonusove platy ...a v rakuskych mestach ked pracuju ludia cely rok dostanu 14 platov do roka..v Nemecku je to samozrejme pre zamestnavatelov dobrovolne cize to dostanu po väcine len kvalifikovane sily...a chudoba co robi na nekvalifikovanych pracach dostane prt...nech zije nemecka spravodlivost...sakra tu ...ked ste mladi a hladate pracu chodte do Rakuska ci Svajciarska...Nemecko uz davno straca na atraktivite...je to tu vydrbane... Hněv
Zaznamenáno
vaclavkarpisek



Karma: 6
Příspěvků: 51



« Odpověď #8 : Červen 10, 2013, 03:08:25 pm »

Já vím Hary01, není to lehké, taky jsem si užil sakra problémy s bydlením v Mnichově, za jeden pokoj na hostelu jsem jednu dobu platil 900,- € , postavený na palici, neskutečný, co si dovolují chtít za pokoj - byt v Mnichově. Mnichov mám rád, dost, ale jsme stále cizinci, bohužel stále ne movití Nevím co si myslet/Nerozhodný Ve Vídni to ale není jiné :-(
Zaznamenáno

venca
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München