Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prosím o radu:založení firmy v CH,nebo živnosti  (Přečteno 26106 krát)
Radim W.



Karma: 3
Příspěvků: 22



« : Únor 18, 2013, 06:51:40 pm »

O živnosti (řemeslně stavební) nevím,zda vůbec tato forma podnikání existuje a zda je nutné dokládat vzdělání v oboru.Prosím o radu,na který úřad přesně se obrátit,případně základní nutné náležitosti.Mám Aufenthaltsbewilligung "L",švýc.konto,pojištění,bydliště.Do konce roku jsem byl (oficiálně) zaměstnanec,mám už i provedené některé zakázky a tudíž i reference.Asi už to tu ve foru bylo rozebíráno,nemůžu ale najít.Děkuji krajané:-)
Zaznamenáno

Radim
puzzles



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #1 : Únor 19, 2013, 10:18:34 am »

ahoj,

v Curychu se muzes obratit na www.startzentrum.ch
nabizeji prvni 2hodinovou konzultaci zdarma a poradi na koho se obratit. Dle meho nazoru ale potrebujes povoleni B.

Hodne stesti,

Katka
Zaznamenáno
Radim W.



Karma: 3
Příspěvků: 22



« Odpověď #2 : Únor 19, 2013, 11:04:09 am »

Díky Katko
Zaznamenáno

Radim
Radim79



Karma: 0
Příspěvků: 38


« Odpověď #3 : Červenec 25, 2013, 11:20:02 am »

Dle meho s L povolenim zadna sance.
promin  Mrknutí
Zaznamenáno
Martin81



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #4 : Červenec 29, 2013, 05:28:17 pm »

Užitečné informace lze také najít na portàlu: www.gruenden.ch. Nebo navštiv Migrazionsamt příslušného města. To by podle mne bylonejlepší. Řeknou ti rovnou, jak to funguje. Věřím, že se některé podmínky kanton od kantonu mohou lišit. Jak už to tady tak bývá.

Každopádně přeju hodně štěstí.
Martin
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München