Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Problem zo mzdou - ako sa dostat k nevyplatenej mzde?  (Přečteno 18968 krát)
kyjo13



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Srpen 09, 2013, 08:42:49 am »

Zdravim vsetkych,

prave som sa zaregistroval s umyslom najst radu na moj problem.Pred dvoma mesiacmi som si nasiel pracu v jednej firme.Vyskusali ma na tyzden a potom sme sa dohodli na podmienkach a trvalom pracovnom pomere.Od zaciatku som ziadal o pracovnu zmluvu,ktora mi nebola vydana.Vyplatili mi prvu mzdu s oneskorenim a a druhu este stale nemam vyplatenu.Pracu v danej firme som ukoncil 22.jula s dovodu nedodania pracovnej zmluvy.Momentalne som na Slovensku kedze som ostal aj bez adresy vo Svajciarsku.Moje pracovne povolenie mi bolo pozmenene z B na L.Prosim vas o radu ako sa dostat k nevyplatenej mzde a takisto aj o informacii o nejakej svajciarske institucii,kde sa podavaju oficialne staznosti na nekorektnych zamestnavatelov.Za prispevky vopred dakujem.
« Poslední změna: Srpen 14, 2013, 08:09:04 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Srpen 14, 2013, 09:07:14 pm »

Schlichtungsstelle für Arbeitsverhältnisse

Napr.
St.Gallen:
http://www.gerichte.sg.ch/home/gericht/schlichtungsbehoerden/schlichtungsstelle0.html
Zaznamenáno
oli123



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Září 30, 2013, 05:10:30 pm »

Mal si to hned zahlasit na Gemeinde, tam by ta hned nasmerovali co mas robit alebo to zahlasit na Betreibung v tvojom okoli aj tam by ti pomohli ako dalej, ale otazka znie ci ta vobec tvoj zamestnavatel vobec niekde zahlasil a platil odovody hmmm.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München