Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2 3 4 5 6 7   Dolů
 
Autor Téma: zkusenosti s johann wirkner zeitarbeit wackersdorf ???  (Přečteno 626856 krát)
84kucik



Karma: 0
Příspěvků: 9


« : Říjen 13, 2013, 03:58:22 pm »

Prosim pokud mate nikdo zkusenost napiste.mam nastoupit a chci si byt jisty.
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #1 : Říjen 13, 2013, 04:47:50 pm »

Nechoď do žiadnej Zeitarbeit, je to forma moderného otroctva.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #2 : Říjen 13, 2013, 05:38:35 pm »

Prosim pokud mate nikdo zkusenost napiste.mam nastoupit a chci si byt jisty.

A proc tam jdes ?
   Když tady vsichni vsude v kazdem tematu pisou jak je to hrozne...
Proc nejdes pracovat a neschanis neco primo ?
 
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #3 : Říjen 14, 2013, 06:20:58 am »


 Kucik Milan ti dobre pise...skus si nieco priamo najst...cez tychto vydryduchov clovek pracuje uz len vtedy ked naozaj nic nema...ale aj potom sa musis snazit priamo niekde zamestnat.
Zaznamenáno
84kucik



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #4 : Říjen 14, 2013, 01:41:45 pm »

Ja vim ze podle toho co tady pisete je agentura k nicemu.ja to spis beru jako stert v nemecku.jsem z plzne a hledam neco pobliz hranic abych mohl travit vikendy nebo proste volno v cechach.treba mnichov a dale se mi nevyplati a v pohranici tezko neco najdu.hlavne hledam neco jako pozice pomocnik nebo proste vyrobni linka atd.chci se rozkoukat a pri tom hledat sam hlavne se taky poradne naucit nemecky.myslim ze se dorozumim ale zazrak to neni .
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #5 : Říjen 14, 2013, 02:47:27 pm »

Jako start to určitě není k zahození. Práci tak najdeš nejrychleji, agentura se ti nejspíš postará i o leckeré formality a ty tak můžeš začít prakticky zjišťovat, jak práce a život v Německu vypadají. A soubežně si prostě hledat lepší flek...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
:-)



Karma: 2
Příspěvků: 17


« Odpověď #6 : Říjen 14, 2013, 06:04:22 pm »

Mám osobní zkušenost a veskrze dobrou. Je to standardní agentura, práci v profesi mi sehnala(přestože moje němčina byla skoro žádná), u zaměstnavatele vše zařídila, závazky plní, zařídila ubytování, poskytla kompletní přehled formalit které je třeba vyřídit včetně kontaktních adres, posloupnosti a termínů(ty jsem si ale musel oběhat sám), poskytla pracovní pomůcky, vyplácí fahrgel a verppflegung. Prostě standard. Navíc je tam i jedna češka a jedna slovenka, takže se nechá komunikovat v mateřštině, pokud je na tom člověk s jazykem špatně.
Jako start v Německu, pro člověka který neví, je to dobrá volba. Hlavně bez stresů, bez zbytečných chyb a s určitým zázemím lidí kteří ví. Navíc když se osvědčíš, tak ti může firma kde pracuješ sama nabídnout pracovní smlouvu přímo s ní, bez agentury, tak jako mně.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #7 : Říjen 14, 2013, 08:20:23 pm »

Mám osobní zkušenost a veskrze dobrou. Je to standardní agentura, práci v profesi mi sehnala(přestože moje němčina byla skoro žádná), u zaměstnavatele vše zařídila, závazky plní, zařídila ubytování, poskytla kompletní přehled formalit které je třeba vyřídit včetně kontaktních adres, posloupnosti a termínů(ty jsem si ale musel oběhat sám), poskytla pracovní pomůcky, vyplácí fahrgel a verppflegung. Prostě standard. Navíc je tam i jedna češka a jedna slovenka, takže se nechá komunikovat v mateřštině, pokud je na tom člověk s jazykem špatně.
Jako start v Německu, pro člověka který neví, je to dobrá volba. Hlavně bez stresů, bez zbytečných chyb a s určitým zázemím lidí kteří ví. Navíc když se osvědčíš, tak ti může firma kde pracuješ sama nabídnout pracovní smlouvu přímo s ní, bez agentury, tak jako mně.

Konecne...  Úsměv

Osobni zkušenost a hodnocení.
Navic kladné...

To je presne to, co tady ma byt... ;-)

Zaznamenáno
84kucik



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #8 : Říjen 15, 2013, 01:59:53 pm »

A nemel jsi treba problemy s tim ze nebylo moc prace a pak si musel zustavat doma?mam strach aby to nebylo jako tady v cechach.treba u nas ve firme lidi pres agenturu pracujou podle zakazek a to ja vselijake.nikdy odpracujou jen polovinu mesice.to same je asi v nemecju co?
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #9 : Říjen 15, 2013, 03:45:18 pm »

Jasne, ja tych osobnych skusenosti mam tiez dost aj od inych a ani jedna nie je dobra.
Jedna lastovicka nerob i leto.
Zaznamenáno
:-)



Karma: 2
Příspěvků: 17


« Odpověď #10 : Říjen 15, 2013, 05:08:45 pm »

A nemel jsi treba problemy s tim ze nebylo moc prace a pak si musel zustavat doma?mam strach aby to nebylo jako tady v cechach.treba u nas ve firme lidi pres agenturu pracujou podle zakazek a to ja vselijake.nikdy odpracujou jen polovinu mesice.to same je asi v nemecju co?

Málo práce nikdy nebylo, takže nemůžu říct jak by se agentura zachovala. Ale asi jako každý jiný zaměstnavatel, buďto by pro mě měli práci jinou, nebo bych byl bez práce Smích  Ale v podstatě jsem s agenturou neměl co do činění, jenom jsem posílal výkazy práce. Práci mi organizovala přímo ta firma a s ohledem na její stabilní postavení je pořád práce dost. Jinak jsem ty lidi z agentury viděl jen při sepisování pracovní smlouvy.
Zaznamenáno
84kucik



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #11 : Říjen 15, 2013, 06:16:10 pm »

Super diky za info.konecne se budu muset rozhoupat a zkusit to.popravde si myslim ze financne lepsi agentura v nemecku nez 2prace v cechach.diky
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #12 : Říjen 15, 2013, 09:05:10 pm »

Jasne, ja tych osobnych skusenosti mam tiez dost aj od inych a ani jedna nie je dobra.
Jedna lastovicka nerob i leto.

Tak je sem napis konkretne a nezva  takhle blbe...
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #13 : Říjen 16, 2013, 02:16:36 pm »

Jasne, ja tych osobnych skusenosti mam tiez dost aj od inych a ani jedna nie je dobra.
Jedna lastovicka nerob i leto.

Tak je sem napis konkretne a nezva  takhle blbe...

Písala som inde o tej, co 5 rokov pracovala cez Zeiatrbeit ...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #14 : Říjen 21, 2013, 10:54:39 am »

Na zac Zeitarbeit rychle nemecky sa ucit a najst job kde budes kmenovy zamestnanec...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4 5 6 7   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München