Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dolů
 
Autor Téma: zkusenosti s johann wirkner zeitarbeit wackersdorf ???  (Přečteno 626747 krát)
Martin258



Karma: 1
Příspěvků: 14



« Odpověď #90 : Prosinec 21, 2014, 08:58:39 pm »

Óooo né Budvar i Krušovice...

Hergot chlape, ty jsi ještě mladý viď, když děláš takové pokusy...  Kroutím očima Já dát dva Budvary, tak mi praskne hlava  Škleb  Šok
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #91 : Prosinec 21, 2014, 10:23:28 pm »



Didi slovaci odchadzaju do Nemecka Svajciarska a Rakuska nie do Ciech....to bolo pred 15r..

Smích Smích Smích

http://www.slovenskeslovo.sk/kolko-slovakov-zije-v-zahranici/
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #92 : Prosinec 21, 2014, 10:42:44 pm »

https://www.youtube.com/watch?v=VgHA2_W8vQ8

pozor dievcata,,,,ba dovolenku na oriente a na romaniki....s miestnymi...ktory sa chcu dostat do eu...
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #93 : Prosinec 21, 2014, 11:03:04 pm »

Ale Haryku, tak bud trochu lidsky, co tvoje siroke srdce?  Neni snad v EU mista dost? Nebud takovy egoista a prej jim to. Vzdyt dani se vybere dost, ne? Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #94 : Prosinec 21, 2014, 11:06:50 pm »

Didi miesta je dost,,,ale toto co ukazuju na videu je naozaj svinstvo...to si tie zeny nezasluzia...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #95 : Prosinec 21, 2014, 11:14:18 pm »

https://www.youtube.com/watch?v=m_DQmb88qZ0
Zaznamenáno
rostaD



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #96 : Říjen 11, 2016, 04:39:59 pm »

Ahoj,
pracoval jsem pro tuto agenturu. Nikdy bych ji nikomu nedoporučoval. Napíši to co jsem zažil a mohu podložit několika dokumenty.

Paní Farná LŽE, že dostanete určitý plat v čistém. Který v mém případě a mě
dostupných informací- od spolubydlících po příjezdu (600km) k nim do kanceláře okamžitě sníží a sází na to, že se neotočíte a začnete prostě pracovat. Doslova p.Farna řekla "na to se dostanete, někdy".....to je přesně její styl. Ona lže tak, že neví co řekla před dvěma dny.

Při výpovědi mě agentura neproplatila 4 dny dovolené cca.300E
naúčtovali si cca. 202,5E dodneška nevím za co. A 75E za monterky Úsměv
Orvou Vás kde můžou jste pro Wirknera hadra,  at´jste na jakékoli pozici.
 
V pracovní smlouvě nemají a nedají termín výplaty (problém nenastal).
Ve výpovědi mě nutili, ať podepíši, že firma mě nic nedluží i přes to, že moc dobře věděla celá kancelař(2češky a 4němky), že mě mají zapalatit za odpracovaných 14dnů.  (Vše vede Farná)

Přímo Johan WIrkner majitel po mě řval, že mě nedá razítka firmy na výpověď, dodneška od něj nemám ani formuláře EU obdoby našeho zápočtového listu. Který samozřejmě po Vás chce český úřad práce. Ale to pana Wirknera netlačí. Dokonce na mě chtěl volat policii protože jsem chtěl razítko na výpověď. (si dovolíte Wirknerovi říct, mělo by to byt tak a tak). Dodneška mě mrzí, že jsem je nezavolal já sám. (jen proto, že jsem si nevěřil, že bych se s policii domluvil)

Vy chováním firmy Wirkner riskujete, protože nevíte co Vám uzná úp a zp další platby v podobě 6 měsíců placení zdravotního pojištění pokud budete následně v ČR. Protože Wirkner rozdává smlouvy a výpovědi NO NAME. Poslední výplatu jsem dostal o víc jak 14 dní později. Wirkner to má asi ...,  když jste 600km od kanceláře a konkrétně pro p. Wirknera jste otrok ale on díky Vám je široký.

Přihlášení na úřady nepomůžou musite sami...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #97 : Říjen 11, 2016, 10:07:44 pm »

Napište sem co nejvíce údajů o tom Wirkner, ať se mu lidé mohou dobře vyhnout.
Kde působí, telefony, jména zaměstnanců, jaké šmejdoviny podle tebe dělá / udělal apod.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 5 6 [7]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München