Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zkusenost s praci v Call centru v Nemecku  (Přečteno 31840 krát)
k.robin



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Listopad 21, 2013, 10:13:45 am »

Ahoj vsem,
chtela bych se zeptat, zda ma nekdo zkusenosti s praci v call centru v Nemecku/v Mnichove. Procetla prispevky tykajici se prace obecne a toto tema jsem tam nenasla. V inzeratech nabizejicich praci jsem casto narazila na nabidku teto prace, kdy pozaduji vedle nemciny, anglictiny i cestinu, popr. primo rodileho mluvciho s CJ. Nevim presne, co si mam pod touto nabidkou prace napr. v Mnichove predstavit. Jak vypada prace v call centru v Cesku samozrejme vim. Tusim, ale to ted skutecne jen hadam, ze by se mohlo jednat o Zeitarbeit (o ktere mam predstavu, co to znamena).
Do Nemecka chci odejit zacatkem pristiho roku a chci vedet, zda by takovato prace mohla prichazet v uvahu aspon pro zacatek. Bydleni mam zajistene a po prijezdu chci zacit chodit do kurzu nemciny-konverzace, nemcinu mam na dobre urovni, studovala jsem ji na VS a prubezne se snazim si ji udrzet (ctu noviny na interentu, pisu si maily s nemeckou kamradkou, sleduju filmy atd.), gramatiku mam zmaknutou, ale slovni zasoba je spis pasivni, protoze bohuzel v soucasnosti nemam prilezitost mluvit nemecky, v anglictine jsem stredne pokrocila. Nemam ale podrobne znalosti o trhu prace v Nemecku a nedokazu odsud z Cech dostatecne posoudit moznosti meho pracovniho uplatneni. Predevsim bych rada zkusila i jiny obor, nez ten kteremu se venuji ted (tj.socialni prace). Mam i predstavu na jaky obor bych se chtela zamerit, ale spis si asi netroufam zkusit se o tu praci uchazet rovnou (prece jen cizi zeme atd.)
Rada bych tedy vedela, zda je realne u takoveto prace v call centru zacit a pritom se poohlizet po dalsich pracovnich prilezitostech.
Budu rada, pokud se nekdo bude ochoten podelit o sve zkusenosti, kterych si moc cenim. Predem vsem moc diky.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #1 : Listopad 21, 2013, 11:18:06 am »


 V Mnichove v O2 je jedno odelenie Call Centrum pre Cesko-Slovensko...ale len par ludi tam pracuje aj to cez agenturu za 1200euro neto....je to praca kde im je slovensky a cesky jazyk potrebny nie nemecky...ale dostat sa tam je bez sance...to si ludia drzia...inac prace v Mnichove v Call Centrum je dost ponuk.,..
Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #2 : Listopad 21, 2013, 04:50:00 pm »


 V Mnichove v O2 je jedno odelenie Call Centrum pre Cesko-Slovensko...ale len par ludi tam pracuje aj to cez agenturu za 1200euro neto....je to praca kde im je slovensky a cesky jazyk potrebny nie nemecky...ale dostat sa tam je bez sance...to si ludia drzia...inac prace v Mnichove v Call Centrum je dost ponuk.,..
kurňa hary to by bol paradny Job.......robis v mnichove a dokonca pouzivas svoj rodny jazyk v praci..... super  Kroutím očima
Zaznamenáno
Dominik85



Karma: -6
Příspěvků: 31


« Odpověď #3 : Listopad 21, 2013, 05:05:23 pm »


 V Mnichove v O2 je jedno odelenie Call Centrum pre Cesko-Slovensko...ale len par ludi tam pracuje aj to cez agenturu za 1200euro neto....je to praca kde im je slovensky a cesky jazyk potrebny nie nemecky...ale dostat sa tam je bez sance...to si ludia drzia...inac prace v Mnichove v Call Centrum je dost ponuk.,..
kurňa hary to by bol paradny Job.......robis v mnichove a dokonca pouzivas svoj rodny jazyk v praci..... super  Kroutím očima


mne by to bodlo kedze som na SK robil 3,5 roka v O2 ach jaj Úsměv
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #4 : Listopad 21, 2013, 10:16:34 pm »


 Bipo to ano,ale tam je len par ludi zamestnanych na ceskoslovenskom odeleni...take joby si ludia drzia...tam sa pojde cez znamosti ako vsade uz v nemecku....
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #5 : Listopad 22, 2013, 09:27:27 am »

Bipo priklad z praxe...kamarat nemcina perfet anglina vyska vsetko nemohol dostat job v nemecku..aky chcel...poprosil som nemca jedneho....jeho zenu poznam....a predstav si prihovoril sa zanho a chlap je pozvany na pohovor....a aka nahoda,,,do tej istej firmi ktora ho odmietla pred casom ked sa tam hlasil....a zrazu sa jeho bewerbung nemcom paci ked sa nemec prihovoril...nech mi nikto nevravi,ze v nemecku nieje diskriminacia na prac.trhu....
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München