Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2] 3   Dolů
 
Autor Téma: Praca bez NJ(Zimmermadchen)?  (Přečteno 289883 krát)
dorotka.foryou
Host
« Odpověď #15 : Listopad 07, 2013, 01:02:37 pm »

Nikto si tu svoje ego nehoni,ale doba kedy brali nemci a rakusaci ludi bez nemciny je davno prec...aspon zaklad vyzaduju...ved to sa musi clovek citit ako hotentot ked zle nemecky hovori..sam som bol taky hotentot 7r a viem ocom vravim....aspon nemcina na urovni B2 by mal mat a robit cely zivot na nemcine...o svajciarsku ani nevravim..tam je to vsetko tazsie a netreba vidiet,len peniaze.
Ta moje kolegyně nastupovala bez němčiny cca před rokem, a vím o další, která šla do textilky a byla taky naprosto bez němčiny a dnes tam už pracuje rok, je pravda, že jí řekli, že se musí učit. Pokud pracovníka potřebují, tak vezmou i bez němčiny i dnes, to je fakt.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #16 : Listopad 07, 2013, 03:19:01 pm »

Zobrat ho mozu.,..do textilky za par euro,alebo pod zeitarbeit...
Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #17 : Listopad 07, 2013, 06:30:02 pm »

Zobrat ho mozu.,..do textilky za par euro,alebo pod zeitarbeit...
hary mna najviac pobavi ked tu na fóre ludia chce najst robotu vo švajci to uz je fakt husté  Škleb
Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #18 : Listopad 07, 2013, 06:37:25 pm »

zeit je kunda a riadne chlpatá  Škleb
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #19 : Listopad 07, 2013, 07:02:30 pm »

Bipo to je len naivita a neznalost zapadneho sveta...do nemecka sa hrnu tisice grekov,spanielov cely juh a to tlaci ceny prace na dol...este budeme utekat z nemecka...
Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #20 : Listopad 08, 2013, 05:50:46 pm »

Bipo to je len naivita a neznalost zapadneho sveta...do nemecka sa hrnu tisice grekov,spanielov cely juh a to tlaci ceny prace na dol...este budeme utekat z nemecka...
hary ti urco nebudes zdrhat s tamade......si za vodou to mi ver, svoje novacikovske roky si si uz odmakal  a teraz uz len odmena v podobe jobu pod štatom co viac si mozes priat.....kolko ludi to stastie nema si predstav, a tiez maju odmakane dlhe roky tam a nikdy sa neposunu dalej je to hra osudu, stastia usw..... Kroutím očima
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #21 : Listopad 08, 2013, 10:04:50 pm »

Zazil som Bipo aj tvrde casy v Nemecku ...az casom prislo trosku lepsie....ale vyhrane nemam ani ja ani nikdo....s bozou pomocou to zvladnem...
Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #22 : Listopad 11, 2013, 02:18:27 pm »

Zobrat ho mozu.,..do textilky za par euro,alebo pod zeitarbeit...

Pracuje v Deggendorfu a pokud vím mám 1300 netto, tak nevím, jestli je to nic moc
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #23 : Listopad 11, 2013, 02:21:40 pm »

 Dorotka to je slusne...ked to mas Zeitarbeit... Úsměv
Zaznamenáno
zuzoss



Karma: 0
Příspěvků: 27


« Odpověď #24 : Listopad 13, 2013, 04:17:40 pm »

Zdravim. byla jsem na par pohovorech (Sachsen) jako Zimmermädchen a ve vsech pripadech mi potvrdili, ze i pro tuto praci je potrebne se nemecky domluvit.. a dokonce ve dvou chteli aspon min. praxi, ted naposled pry neni problem zaucit. Jsem pozvana na Probetag do 4hvezdy, tak jsem zvedava co to opravdu obnasi.. kazdy strasi jak to je dost fyzicky narocny:-(bylo mi receno, ze bych mela zvladnout behem jedne hodiny 3 pokoje (takze 20 minut na uklid jednoho).
Kdo uz s touto praci ma/mel co do cineni-myslite, ze s to da zvladnout??
Zaznamenáno
LennyH



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #25 : Listopad 13, 2013, 04:52:04 pm »

Manila: pokud by slečna neměla zájem či by neměla základy němčiny, tak se hlásím. Úsměv Kontaktuj mě prosím na email Lenkahavelkova12[zavináč]seznam.cz nebo mi alespoň pošli název hotelu, ve kterém pracuješ. V Německu jsem téměř půl roku, rozumím dobře, s mluvením je to horší, ale domluvím se. Díky!
Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #26 : Listopad 14, 2013, 12:25:49 pm »

Zdravim. byla jsem na par pohovorech (Sachsen) jako Zimmermädchen a ve vsech pripadech mi potvrdili, ze i pro tuto praci je potrebne se nemecky domluvit.. a dokonce ve dvou chteli aspon min. praxi, ted naposled pry neni problem zaucit. Jsem pozvana na Probetag do 4hvezdy, tak jsem zvedava co to opravdu obnasi.. kazdy strasi jak to je dost fyzicky narocny:-(bylo mi receno, ze bych mela zvladnout behem jedne hodiny 3 pokoje (takze 20 minut na uklid jednoho).
Kdo uz s touto praci ma/mel co do cineni-myslite, ze s to da zvladnout??

No tak to je opravdu honička, za 20 minut pokoj ve 4 hvězdičkovém hotelu, my jsme měli 30 minut na pokoj ve třech hv. a dalo se to těžko stíhat. No v Sachsen není práce, tak si tam vybírají, to je jasné. Hodně záleží na lokalitě, jaké dostaneš peníze, jaké mají nároky atd.
Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #27 : Listopad 14, 2013, 12:28:28 pm »

Dorotka to je slusne...ked to mas Zeitarbeit... Úsměv
No Hary, je to slušné, ale ona bohužel pendluje do Degg. z Čech každý den 80 km tam, 80 km zpět. Pěkná štreka a horský terén, dovedeš si představit ty podmínky v zimě, zvlášt na české straně a to musí být na ranní šichtu v práci už na půl šestou. Je to hodně drsné a kolik projede, to je další věc. Byly to zlaté časy, kdy v každé české vesnici byla práce třeba v JZD a tak.
« Poslední změna: Listopad 14, 2013, 12:30:47 pm od dorotkaforyou » Zaznamenáno
zuzoss



Karma: 0
Příspěvků: 27


« Odpověď #28 : Listopad 14, 2013, 05:23:24 pm »

Zdravim. byla jsem na par pohovorech (Sachsen) jako Zimmermädchen a ve vsech pripadech mi potvrdili, ze i pro tuto praci je potrebne se nemecky domluvit.. a dokonce ve dvou chteli aspon min. praxi, ted naposled pry neni problem zaucit. Jsem pozvana na Probetag do 4hvezdy, tak jsem zvedava co to opravdu obnasi.. kazdy strasi jak to je dost fyzicky narocny:-(bylo mi receno, ze bych mela zvladnout behem jedne hodiny 3 pokoje (takze 20 minut na uklid jednoho).
Kdo uz s touto praci ma/mel co do cineni-myslite, ze s to da zvladnout??

No tak to je opravdu honička, za 20 minut pokoj ve 4 hvězdičkovém hotelu, my jsme měli 30 minut na pokoj ve třech hv. a dalo se to těžko stíhat. No v Sachsen není práce, tak si tam vybírají, to je jasné. Hodně záleží na lokalitě, jaké dostaneš peníze, jaké mají nároky atd.

hmm... a já si myslela, že to je normál:/dneska jsem byla na dalším pohovoru, kde mi zase řekli-20min./pokoj.

a co se týče penez??v jednom hotelu nabízí minimum,tzn, 7,56EUR/brutto/Stunde a v druhým hotelu myslím 2,55EUR/pokoj... v obou pripadech bych teda mela stihnout ty tri pokoje za tu hodinu.
jedna paní z personální agentury mi doporučila nebrat tuto práci pokud platí za pokoj a ne za hodinu..pry jako zacatecnik bych si moc nevydelala:D

no rysuji se mi jeste dalsi nabidky ne v hotelnictvi,tak doufam, ze vyjde neco jinyho..
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #29 : Listopad 14, 2013, 10:13:43 pm »

 

 Dorotka robit pod agenturou a pratat izby za tie male peniaze je podla mna odost horsie nez mc donalds...keby robis chyznu v rakuskyskych alpach kde ti hotel da ubytovanie stravu gratis plat cca 1300-1400euro neto a v rakusku mas po sezone jeden plat na vyse je to o inom...ale toto v nemecku cez agentury je obycajne zdieranie ludi a svinstvo.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München