Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jak si nejlepe sehnat bydleni v Amsterdamu  (Přečteno 51455 krát)
Jens



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Listopad 15, 2013, 07:28:43 pm »

Zdravím Vás, měl bych dotaz a budu rád pokud mi nekdo pomuze. Asi rok a pul pracuji pro firmu, ktera rekonstruuje hotely v nemecku a holandsku. Posledni pulrok jsem stravil v Amsterdamu, kde jsem predelaval dva hotely primo v centru, byla tam se mnou dokonce i pritelkyne a tamni lidi i zivot jsme si naprosto zamilovali a rozhodli jsme se, ze tam chceme zkusit zit. Amsterdam je sice financne trosku narocnejsi a moc penez neusetrime, ale i presto to chceme. Mam pro sebe i pritelkyni praci zarizenou na hotelu, ktery jsem rekonstruoval. Jedine co nam chybi je najit si nejake bydleni. Nejvice je pro nas asi prijatelna moznost spolecneho bydleni s nekym v byte. Hledame jiz nekolik dni, ale zatim bez vysledku. Jen s jednim jsme zacali jednat, ale po kontrole emailu a tel cisla jsme zjistili, ze se jedna o podvodnika, ktery stejny byt nabizi i parizi, jeruzaleme atd.. Úsměv)
A proto se ptam, mate nekdo nejaky tip jak si najit takoveto bydleni, pokud mozno bez realitni kancelare, protoze to je na zacatek dosti nakladne. Se security depositem samozrejme pocitame. Moc dekuji pokud mi nekdo odpovi Úsměv
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #1 : Leden 04, 2014, 12:56:00 pm »

bohuzel byty zde v Amsterdamu jsou drahy a hodne lidi hleda byt,studenti hledaji byty a jechich rodece jsou ochni platit hodne penez ale bohuzel je to velky problem.Na socialni byt nemas narok ani ho nedostanes,Byty na volnem trhu zde v Amsterdamu stoji 45m
okolo 1400,- + topeni,atd takze jsi okolo 1600,-EU ajejich hrozne malo
Zaznamenáno
ds
Host
« Odpověď #2 : Leden 18, 2014, 06:22:31 pm »

Milane, krome toho, ze mas problem s i a y jses asi dyslektik. Ten clovek se ptal, jak se da byt sehnat a ne naopak. Kamo skus kamerlid me porad otravujou s nabidkama, i kdyz o to nemam zajem. jedna se vetsinou o prech bydleni ale snad ti to do zacatku pomuze a jestli se ti tu zalibi a sef ti da  pisemny slib , ze tu muzes rok pracovat, pak obejdi realitky [ hol. makelaars] a pri trose stesti mas norm byt cau.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #3 : Leden 20, 2014, 11:08:15 am »

ja nemam problemy,ale ty tady pises blbosti,
v Amsterdamu je normalni cena pri trochu sluznem podnajmu okolo 500,- mesicne

Zaznamenáno
julio113



Karma: 0
Příspěvků: 58


« Odpověď #4 : Březen 31, 2021, 07:52:01 am »

hledam spolubidliciho do amsterdamu
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München