Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ubytování v Kanadě - jaký typ ubytování je nejlepší?  (Přečteno 22570 krát)
Tomas777



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Prosinec 03, 2013, 01:29:21 pm »

Zdravím,
Mám dotaz na nějakého protřelého Kanaďana.  Úsměv
Rád bych se zeptal, jaký typ ubytování je podle vás při vstupu na kanadskou půdu nejideálnější? Začátkem příštího roku bych totiž chtěl odcestovat buď do Vancouveru, nebo do Calgary (ještě jsem se nerozhodl). Můj plán byl původně takový, že si např. na 2 týdny zarezervuji hostel a v těchto 2 týdnech budu hledat nějaký byteček typu (share accommodation). Bohužel se mi teď zdá, že ty hostely nejsou po finanční stránce zas až taková výhra, když teda nechcete zrovna sdílet lože s dalšíma 5 lidma v pokoji 3x3 metry. (klidně mě opravte, jestli nemám pravdu  Úsměv )  Druhá věc je zase naopak ta, že s hostelem jakožto krátkodobou ubytovnou budu mnohem flexibilnější v případě, že si najdu práci na opačné straně města.
Promýšlel jsem i další možnost, že se pokusím domluvit si ubytko přímo přes fórum/facebook...prostě stránky, kde se pohybují domorodci žijící v Kanadě a budu tak mít "jistotu" střechy nad hlavou+bezbariérový český jazyk, na druhou stranu budu zase ochuzen o tu flexibilitu. Navíc si nejsem tak úplně jistý, jestli při nájmu stačí zaplatit pouze měsíční nájem, nebo se člověk musí upsat k tomu, že v bytě zůstane alespoň 3 měsíce.

Může mi tedy nějaký zkušený samaritán přispět radou?

Díky
« Poslední změna: Prosinec 03, 2013, 07:12:10 pm od David » Zaznamenáno
Poustevnik



Karma: 0
Příspěvků: 6



« Odpověď #1 : Leden 06, 2014, 01:30:45 am »

http://vancouver.en.craigslist.ca/roo/

http://calgary.en.craigslist.ca/roo/
« Poslední změna: Leden 06, 2014, 01:42:07 am od Poustevnik » Zaznamenáno

Vesmir je nekonecny, ale chlasta se tam vsude ...
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München