Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Odjezd do Australie  (Přečteno 86217 krát)
Klara.Z



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Únor 01, 2014, 09:41:00 am »

Ahoj,
moc rada bych odjela pracovat do Australie. Nemam s tim ale vubec zadne zkusenosti a moc rada bych nasla nekoho kdo by jel se mnou nebo kdo tam uz zije a pomohl by mi alespon ze zacatku najit praci a ubytovani. Mockrat dekuju. Klara
Zaznamenáno
MoninkaK



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #1 : Květen 14, 2014, 03:17:49 pm »

Ahoj také se tam chystám a taky bych chtěla pomoct do začátku. Úsměv
Zaznamenáno
kubo23



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Květen 23, 2014, 06:38:07 pm »

Ja tiež by som rád vycestoval študovať ale nechcem ísť sám ak máte záujem kontaktujte ma na kubo23609[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
aireen



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Srpen 12, 2014, 01:34:37 pm »

Ahoj, taky bych tam ráda jela a mám stejný problém, chtěla bych se domluvit a odjet s někým Úsměv Kdy by jsi chtěla jet? 
Zaznamenáno
RadkoB



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Srpen 19, 2014, 06:03:20 pm »

Ahoj, také chci odjet. Nejraději bych odjel hned po Novém roce. Začal jsem posílat CV na různé práce, ale zatím bez odpovědi Smutek Nejraději bych jel na Skilled visum, ale to nebude asi tak snadné. Kdy by jsi chtěla jet ty a kam? Mě je to upřímně asi celkem jedno.
Zaznamenáno
jason969



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #5 : Září 02, 2014, 06:06:29 pm »

Ahojte rad by som isiel zaciatkom roka do australie, ale stale vaham nad mestom. Neviem preco no laka ma Perth viete mi poradit ??
Dakujem
Zaznamenáno
Tchiwawa



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #6 : Září 21, 2014, 01:33:48 pm »

Ahoj, s přítelem se chystáme začátkem května na partnerská víza do AU. Touto formou hledám někoho, kdo tam byl nebo žije , od koho bych mohla získat informace.
cukrik.n[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Dandy1



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #7 : Prosinec 30, 2014, 09:07:48 pm »

Ahoj...letím 28. ledna 2015 do Sydney :0) ...kdyby náhodou měl někdo taky cestu dejte vědět...heslo: ve dvou se to lépe táhne :0). mail: daniel.psenica[zavináč]seznam.cz     dík :0)
Zaznamenáno
mpetr



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #8 : Únor 16, 2015, 10:44:35 pm »

Zdravím. Zamýšlím odchod na studium jazyka a práci do Austrálie. Doporučili by jste mě nějakou agenturu, nebo jít sám na sebe? Případně na co si vše dát pozor? Předem děkuji
Zaznamenáno
marketakamenska



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #9 : Červenec 22, 2015, 07:57:09 pm »

Ahoj, také bychom se s přítelem rádi na nějakou dobu odstěhovali do AU a rádi bychom tam pracovali, alespoň na rok. Nevíme ale od čeho vůbec začít, jak hledat ubytování a práci a jak se tam vůbec dostat. Byl by tu někdo tak hodný a poradil nám? Info prosím na mail: marketakamenska[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
michaelanik



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #10 : Listopad 23, 2015, 12:14:56 pm »

Ahoj, potřebovala bych poradit. Co vše je potřeba proto, abych se mohla odstěhovat do Austrálie Sydney do české komunity.Děkuji Úsměv michaelanik[zavináč]seznam.cz
« Poslední změna: Listopad 23, 2015, 02:52:56 pm od michaelanik » Zaznamenáno
Heimdall



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #11 : Leden 01, 2017, 10:13:47 pm »

Ahoj,
v únoru odlétám na delší dobu do Austrálie/Perth a rád bych vyhledal českou komunitu která by mi do začátku poradila co kde nakoupit za dobrou cenu, levné ubytování atd. Děkuji za odpověď/i Úsměv můžete zde nebo na doktor.cz[zavináč]seznam.cz

Robert
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München