Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Praca v Den Haag  (Přečteno 16937 krát)
Lubo18



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Únor 07, 2014, 04:04:53 pm »

Caute. Pred 2 tyzdnami som prisiel do Haagu a hladam si robotu. Uz som si vybavil BSN, konto, ubytko a pod. Dohovorim sa anglicky a polsky. Kedze neviem holandsky tak mi je jasne, ze s inou pracou ako nejaky pomocny skladnik a podobne ratat nemozem. Na slovensku som pracoval v administrative a v predaji ( o2 ) . 1 rok som pracoval ako skladnik + trener novych zamestnancov v Londyne. Skusal som pisat aj do 2 agentur, ale odpisali mi ze v Haagu nemaju ziadnu pracu. Samozrejme ze budem pokracovat v kontaktovani agentur + na internete hladam , ale tak v 95% chcu holandstinu. Ak by ste mali nejaky tip, tak mi napiste, popripade mozem poslat CV emailom. Lepsie sa hlada robota ked je to "po znamosti". Zatial sa majte  Mrknutí
Zaznamenáno
Lubo18



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Únor 10, 2014, 03:25:16 pm »

Popripade sem hodte link na nejake fajn agentury v Haagu . Dikes  Valím oči! Super!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München