Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: otvorenie bankoveho konta  (Přečteno 46394 krát)
Wert18



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Leden 23, 2014, 03:51:13 pm »

Ahojte,
prosim Vas, kde je mozne pre cudzinca otvorit si bankovy ucet? Uz som to skusal v comdirect a aj v DKB a nikde som nepochodil :-(
Pozeral som aj tu na forach, kde ste radili Postbank ... na strankach postbank pozeram, ze vraj "Kostenloses Gehaltskonto", je to naozaj tak? Alebo musim mat nejaky minimalny prijem aby som mal ucet zadarmo?
Dakujem za pomoc.
« Poslední změna: Leden 23, 2014, 04:00:18 pm od Wert18 » Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #1 : Leden 23, 2014, 05:11:34 pm »

Ja mam učet u HypoVereiinsbank a zařidili mi ho uplně v pohodě.Pas,potvrzeni pobytu.Nic vic.
vedeni učtu je zdarma.
Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #2 : Leden 23, 2014, 05:13:16 pm »

Ja mam učet u HypoVereinsbank a zařidili mi ho uplně v pohodě.Pas,potvrzeni pobytu.Nic vic.
vedeni učtu je zdarma.
Zaznamenáno
Wert18



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #3 : Leden 23, 2014, 05:43:34 pm »

A zriadovala si si ucet online, alebo si bola osobne na pobocke? Ja mam problem v kazdej banke s tym, ze nemam pobyt v nemecku minimalne dva roky. Ty si mala v case zriadovania uctu uz druhy rok pobyt v nemecku?
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #4 : Leden 23, 2014, 08:17:24 pm »

Jdi do sparkasse. Vem si jen OP a nemel by byt problem.
Zaznamenáno
Wert18



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #5 : Leden 23, 2014, 08:41:44 pm »

Jdi do sparkasse. Vem si jen OP a nemel by byt problem.

Mas so Sparkasse skusenosti? Ake su tam mesacne poplatky za vedenie uctu?
Zaznamenáno
zuzoss



Karma: 0
Příspěvků: 27


« Odpověď #6 : Leden 23, 2014, 11:14:11 pm »

Ve Sparkasse po mně chtěli kromě pasu i anmeldungbestätigung.. mám to nejobyčenější konto, které mě stojí 3 eura!:)
Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #7 : Leden 24, 2014, 12:02:54 am »

Normalně jdi na pobočku.
Ale se sparkasse jsem měla problem.Jsou to parchanti a vypis posilaji jak chteji a nekdy taky vubec.Nehledě na to že jsou dražši než moje banka.
ja mam učet,kartu a elektronicky vypisy zdarma.
nic po mě nechtěli.učet jsem dělala po 3 měsicich.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #8 : Leden 24, 2014, 12:35:41 pm »

Ono e taky dulezite o jakou filialku sparkasse jde. Mel jsem nejdrive konto v bavorsku v jedne male pobocce a tam bylo vse ok, ale zacal jsem pracovat kousek od Stuttgartu a prevedl jsem si konto tam a to byla osudova chyba. Hrozni kreteni, vsechno byl problem a trvalo to vecne. jedno jsem se dostal s kontem do minusu a na uctu nebyla asi 3tydny hotovost z duvodu, ze mi krankenkasse poslala pozde penize. Ti kreteni dali prikaz k zabaveni karty a jak m dosly penize, tak jsem sel v cesku do bankomatu, ze si vyberu a ono mi to sebralo kartu. 1000km od pobocky sparkasse, bez moznosti se jakkoliv dostat ke svym penezum... jedina moznost byla jet tam si to vybrat osobne. Tak jsem je kontaktoval a stezoval si a hned v ten den mi prislo emailem, ze mam podepsat dohodu a chci zrusit konto. penize ze mi pry prevedou kamkoliv si reknu. Po nejake dobe jsem se vratil zpet do sparkasse v bavorsku a rekl jsem jim svuj pribeh a kroutili hlavou. Kvuli -3euro takove problemy. A s tim zalozenim toho konta nebyl nikde problem. Vzdy stacil ausweis. Ono zalezi opravdu na koho clovek natrefi. Ostatne jsou to pitomci, protoze pokud chteji plno dokumentu, tak jde clovek jinam a oni prijdou o zakaznika. Nikde neni dano, ze musim mit v D trvale bydliste aby mi mohli zridit konto. Ja ho nemam a konto uz mam druhe.
Zaznamenáno
Honza11



Karma: 0
Příspěvků: 28


« Odpověď #9 : Únor 26, 2014, 11:11:54 pm »

Zalozeni je jednoduche. Staci prihlaseni k pobytu a pas nebo obcanka.
Ja teda nemel ani prihlaseni k pobytu a pohoda Šok) nadiktoval jsem jen adresu
zaridil jsem si to v Deutsche Bank
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München