Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3]   Dolů
 
Autor Téma: Podvodné jednání AOK  (Přečteno 207828 krát)
Diddi
Host
« Odpověď #30 : Březen 03, 2014, 09:58:10 pm »

Vazeny pane,

vzhledem k tomu, ze ve svych prispevcich sdelujete, ze jste zamestnancem AOK, tak se nedivim, ze AOK branite. Ono se nadarmo nerika: " koho chleba jis, toho pisen zpivej!"

Kazda pobocka ale je tak dobra, jak dobre pracuji  jeji zamestnanci. A nerikejte, ze jste jeste necetl kritiku od rodilych Nemcu na AOK. To jenom jako reakce k Vasi ponekud pridrzle poznamce v diskuzi o nejlepsi zdrav. pojistovne.
Viz.:
"Diskuzi na tema podvodne jednani jsem si precetl a neverim tomu.
Jak znam Cechy, tak bud neco nedolozili nebo prosvihli nejakou lhutu na neco :-)"

« Poslední změna: Březen 03, 2014, 10:08:37 pm od Diddi » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #31 : Březen 03, 2014, 10:12:45 pm »

On je fakt z AOK? Chtěl jsem se na to žertem zeptat. To leccos vysvětluje.
AOK je každou chvíli tématem zpráv o tom, jak odmítá oprávněné nároky a podvolí se až pod tlakem televize.
Ohledně doporučení přepsat nemoc případně na jinou dg., to už je vrchol, protože to je přesně to, co AOK dělá. Pro následující pracovní neschopnosti se totiž už nemocenská nepočítá z původního platu. Jinak pokud vím, jedna neschopnost může trvat až 18 měsíců (při stejné nemocenské)...což samozřejmě bývá drahé...
Proto podle různých zpráv nutí lékaře psát neschopenku např. do pátku...když ji pak v pondělí prodlouží, je v ní mezera a nemocenská je nižší, protože plat těsně před neschopenkou už byla jiná neschopenka. Tak si to aspoň pamatuji z reportáže.
Praktiky jako ve IV.cenové bez větráku.

Panu AOK přejeme, aby tomu aspoň sám věřil. Já jsem u nich ve výpovědi a jdu k TK.
« Poslední změna: Březen 03, 2014, 10:18:00 pm od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Diddi
Host
« Odpověď #32 : Březen 03, 2014, 10:14:10 pm »

Kleeno, je. Podivej se na jeho prispevky, lobuje za ni dost vytrvale. Škleb
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #33 : Březen 04, 2014, 01:00:42 am »

Problem s AOK a Berufsgenossenschaft vyresila az advokatka. Podotykam, ze muj zdravotni stav se nezlepsil a jsem 10dni po druhe operaci ruky a je to jeste horsi nez predtim. Pravidelne dojizdim na urazovou kliniku do Drazdan, kterou si oni sami urcili. Vse fungovalo az do listopadu 2013 nez prisel dopis, ze mam uhradit zpetne 1998euro. Udajne mi nenalezi a byly mi vyplaceny nepravem. V dopise byli dost tvrdi a zadali o zpetnou uhradu do 14dnu. To ze me nemecky lekar neuschopnil neuznali. Oni vubec nereaguji na to co jim clovek pise a zasle postou. Resi jen to co je zajima a co chteji resit. Nechali me cca 3mesice bez prijmu a kdyz jsem si najal advokatku, tak byly penize do 3dnu na uctu. Na me to dela dojem, ze vydiraji lidi a snazi se je donutit predcasne ukoncit nemocenskou. Jsem na nemocenske od 20.3.2013 a chapu, ze jsem jim trnem v oku... A s tim placenim nemocenske je to jinak. Me neplati krankengleld, ale verletztengeld. Vyplaci mi ho AOK na zadost Berufsgenossenschaft a ti to vse hradi.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München