Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 8 9 10 11 12 [13]   Dolů
 
Autor Téma: Integrační kurz  (Přečteno 1190805 krát)
milda34
Host
« Odpověď #180 : Červenec 18, 2014, 08:37:33 pm »

Didi kaslat nato..ludia neblbnite..minusy plusy...ved je to blbost.... Úsměv

Hary, ted se pevne chytni zidle, at neupadnes, absolutne s tebou souhlasim:-))
A to i presto, ze jsi me snizil karmu o 1 bodicek, coz nevim, jestli z toho dneska usnu  Škleb Škleb
 

Milane, rada bych s tebou souhlasila, ale asi nebudu. Jiz jsem to jednou psala, mne nejde a priori o to nasbirat co nejvetsi pocet plusu, abych pak mohla usinat s blazenym pocitem, jak jsem bezvadna.Smích Fakt ne.
 Ale myslim si, ze kdyz uz tady ta karma je, tak ma neco vyjadrovat, ma poslouzit i jako mozny nastroj k urcite sebereflexi. Nikdo nejsme dokonali, kazdy obcas ujede, napise kravinu a to minus by melo byt prostredkem k tomu, jak to vyjadrit. Ale kdyz pak nekdo z pleziru plosne zacne davat minusy a nejlepe nekolik najednou, tak pak ani nevis, za co to konkretne bylo. A to je skoda. To uz opravdu uprednostnuju, kdyz nekdo konkretne napise, co se mu na prispevku nelibi.

Ale jo Diddi, ja si na pluska moc nepotrpim, i kdyz je mi jasny, vo mas na mysli. Vzdycky by melo byt lepsi, kdyz nekdo sve plus nebo minus taky oduvodni. Prijit sem a nasekat minusy bez oduvodneni se da taky. Ale presto si porad nemyslim, ze by to mel byt nejaky duvod k hadce:-) Na druhe strane je mozne, ze se podle teto karmy muzou orientovat i nove prichozi, a tim zbesilym minuskovanim kazgou hodinu maji stizenou moznost odhadnout, kdo je tady diky svym nazorum dobre hodnocenej. My ostatni se tu uz natolik zname, ze vime, co od druheho muzeme ocekavat - tam moc karma roli nehraje. Zbesily minuskovani pronic zanic povazuju za nedustojnou smesnou anonymni "pomsticku", me vsak minuska nastesti nerozhazi - vic me rozhazi vzajemna agresivita, arogance a lzi mezi lidmi vseobecne.
A kdyz si prohlidneme cela vlakno nazvane "Integracni kurz", je az s podivem, co se to vsechno semlelo a jak se opet vlakno zaneradilo, to nevim, jestli se mam smat nebo plakat...Nejlepsi reseni vsak bude nechat to plavat a jit radsi na kolo...

Zdravi M.    
« Poslední změna: Červenec 18, 2014, 08:48:08 pm od milda34 » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #181 : Červenec 18, 2014, 08:54:26 pm »

Milane, tak to kolo je urcite lepsi, o tom zadna. Smích Ale zas je dost vedro, ne?
S tim zvrhnutim se jinam, to je holt fenomen, ale zase asi vime, komu se da za to ve vetsine podekovat, nebo-li kde to zacina. Ted uz je to stejne fuk.Smích
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #182 : Červenec 19, 2014, 06:47:52 am »

Diddi, ja som si žiadnu polievočku neprihrievala, harryho pravopis mi naozaj kole oči. Úsměv Ja som ho opravila už PREDTÝM, ako ste s tým začali vy. A to vtedy, keď napísal v mojej téme o uhorkách spojenie "v interhotelY". Takže tu som len pokračovala v tom, čo som začala v inej téme. Prečo si myslíš, že som si tým "prihrievala polievočku"?

Navyše, začalo mi to vadiť až od istého času, keď to pokračovalo a neprestávalo. Vtedy som už nenapísala vôbec nič. (Ak by som si chcela "prihrievať polievočku", riešim jeho súkromný život, tak isto, ako ste to celý čas robili vy.)

A že som ti nenapísala? Nevedela som, či to má nejaký zmysel. Moje skúsenosti sú také, že ľudia kritiku aj tak neberú a ešte sa aj urazia.

Ináč, mildovi som karmu zvýšila, lebo ju mal maličkú. Úsměv
« Poslední změna: Červenec 19, 2014, 07:17:09 am od jesennavila » Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #183 : Červenec 19, 2014, 06:56:46 am »

Milane, tak to kolo je urcite lepsi, o tom zadna. Smích Ale zas je dost vedro, ne?
S tim zvrhnutim se jinam, to je holt fenomen, ale zase asi vime, komu se da za to ve vetsine podekovat, nebo-li kde to zacina. Ted uz je to stejne fuk.Smích

V tejto téme ale nezačal harry. Začal niekto iný, ak mám napísať pravdu.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #184 : Červenec 19, 2014, 08:14:11 am »

"Nejlepsi reseni vsak bude nechat to plavat a jit radsi na kolo... "

presne tak isto to odporucam riesit aj ja, pekny den vam vsetkym, hor sa do prirody s rodinou ... ;-)
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #185 : Červenec 20, 2014, 12:45:37 pm »

A je ticho po pesine - kolo to vyresilo:-))
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #186 : Červenec 20, 2014, 03:56:55 pm »

Milane, bodejt, vsichni jsme hin!!!!!:D
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #187 : Červenec 20, 2014, 07:14:48 pm »

Kolo anebo víkend v práci  Úsměv Úsměv...
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #188 : Červenec 20, 2014, 07:17:57 pm »

A je ticho po pesine - kolo to vyresilo:-))

no karmu jsem měl ve čtvrtek 14 nebo 15 tak nevím jestli budu ticho (po pěšině)
:-))
:-)) :-))
:-)) :-)) :-))
Zaznamenáno
jachym



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #189 : Srpen 23, 2016, 10:53:09 pm »

Chcem sa opýtať , keďže tu pracujem z v Nemecku vyše roka a zmluva mi končí o 3 mesiace , mám nárok na podporu a aj na integračný kurz , ale pokiaľ zoberiem ten kurz , doštudujem a keďže ho robím kvoli práci chcem ďalej pracovať ale v Rakúsku, je možné po skončení tohto kurzu v Nemecku, odísť za prácou do Rakúska? Bez toho aby som tu musel ten kurz zaplatit, alebo som počul ,že tu musim potom odpracovat pol roka. Do Rakúska chcem odísť z rodinných dôvodov , keďže je to bližšie k Slovensku, prosím o pravdivé a prospešné informácie , Ďakujem.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 8 9 10 11 12 [13]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München