Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Haarlem, IJmuiden, praca, najom  (Přečteno 51309 krát)
memorie



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Srpen 07, 2014, 11:55:52 am »

Dobry den,
chcel by som sa spytat, ako je to s hladanim prace  v Haarleme alebo v malom meste nad nim IJmuiden. Má s tym niekto skusenosti? Chcem vycestovat do Holandska na blind, alebo oslovit miestnu agenturu. Je mi to v podst jedno co budem robit, ci pracovnika v sklade, pomoce prace v kuchyni, casnika, upratovanie hotela ...  Staci praca kt mi pokryje zivotne naklady (najom, strava) + nieco malo na zivot. Ano viem, slusnejsi najom izby ide cca 500€ mesacne a stava je tam o trochu drahsia ako na SVK. Nemam velke oci, ako ini, co si myslia, ze v Holandsku idu zarabat velke peniaze. Fin. obnos na zaciaku mam, ako tak pocitam, vystacilo by na viac nez  3 mesiace. Ak mate podobnu skusenost s vasimi zaciatkami, budem rad, ked sa o nu podelite na fore, alebo v sprave.
Ludia kt sa nachadzaju v Haarleme, v okoli, alebo viete pomoct, ozvite sa prosim. Potrebujem know-how.
Dakujem
Zaznamenáno
julio113



Karma: 0
Příspěvků: 58


« Odpověď #1 : Srpen 19, 2014, 09:24:00 pm »

ahoj, ja  bydlim v haarlemu uz dost dlouho, jinak sem z cech ale do ceske republiky skoro vunec nejezdim
Zaznamenáno
julio113



Karma: 0
Příspěvků: 58


« Odpověď #2 : Listopad 11, 2014, 07:12:40 am »

ahoj a stale hledas  bydleni  a nevadi z se m gay
Zaznamenáno
Rondo



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Prosinec 22, 2014, 10:27:56 pm »

Ahoj, ja jsem take gay. Jsem tady od srpna 2014. Pracuji momentalne u OTTO ale chtěl bych to ukončit a změnit. R
Zaznamenáno
hcaprojectsupport



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Září 27, 2016, 10:33:33 am »

HCA Project Support looking for employees for our clients in fish processing industry.
- Amsterdam
- Monnickendam
- IJmuiden

Interested? Contact us on facebook https://www.facebook.com/hcaprojectsupport/?ref=aymt_homepage_panel
or send CV on email: gdynia[zavináč]hcaprojectsupport.com
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München