Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: kuchar/kucharka nastup ihned, victoria london  (Přečteno 28518 krát)
Petuldak



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Září 07, 2014, 05:12:44 pm »

Hledame sikovneho kuchare nebo kucharku s praxi a s chuti pracovat v Brasserii blizko Victorie station (victoria, district, circle, rail station).

Prace je normalne na smlouvu cca 40 hodin tydne. Dobra anglictina nutna, prace neni tolik narocna jako v hotelech a restauracich s mnoha klienty.

Plat dohodou, budeme radi, kdyz se prijdete podivat. Adresu sdelim obratem v emailu.
Zaznamenáno
MURKO



Karma: 1
Příspěvků: 16


« Odpověď #1 : Říjen 19, 2014, 07:36:11 pm »

A co kdybych umel nemecky delal jsem v rusku rakousku a ted v regensburgu sefkuchare. Anglictinu bych snad pochytil casem
Zaznamenáno
PeZ



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #2 : Prosinec 31, 2014, 01:54:29 pm »

Dobrý den,
jsem kuchař s dvouletou praxí, nejsem vyučený, ale rád vařím a věnuji se tomu. Vařil jsem v hotelu v ČR, cca pro 250 lidí denně. Mám praxi v minutkové, studené, kuchyni, hotová jídla, pečení v podzemní peci, ryby, atd...a chci se zeptat jestli by popřípadě nebyla práce i pro moji přítelkyni (dělala mi pomocnou, dále má praxi jako servírka, uklízečka). Jestli máte zájem kontaktujte mne na p.z.itek[zavináč]seznam.cz . Angličtina na komunikativní úrovni.
 
Zaznamenáno
Stanleyfp



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #3 : Únor 03, 2015, 02:12:14 pm »

Dobry den,mam vazny zajem o Vami nabizenou praci
do Londyna pricestuji 5.2.2015.Rad bych se prisel predstavit oosobne.S pozdravem Stanislav Bily
Email:bily.s[zavináč]seznam.cz tel:+4915257268769
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München