Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: práca Holandsko bez jazyka - vaše skúsenosti  (Přečteno 113455 krát)
Panča



Karma: 1
Příspěvků: 2



WWW
« : Říjen 08, 2014, 03:11:17 pm »

Ahojte Úsměv

chcela by som sa opýtať ohľadom zamestnania v Holandsku. Je nejaká šanca, že by sa tam dalo nájsť zamestnanie bez toho aby som vedela holandsky a anglický jazyk ovládam že horko ťažko by som sa dohovorila? Niekto hovorí, že tam sa zamestnám aj bez toho aby si vôbec vedel jazyk a iný hovoria, že treba angličtinu aspoň na pokročilej úrovni, ktorú snáď mám len to na začiatok bude horšie sa dohovoriť, keďže som angličtinu ešte v zahraničí nepoužila. Bola by som rada keby ste sa podelili s vašimi skúsenosťami alebo viete nejaké zamestnanie, kde berú bez jazyka a podobne. Ďakujem moc Úsměv Úsměv Úsměv
« Poslední změna: Listopad 10, 2014, 10:50:00 pm od David » Zaznamenáno
Kate 94



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Únor 16, 2015, 09:40:33 pm »

Zaklad je anglictina . Ted jsem v holandsku a mam problem i kdyz mluvim plynule .. holandani ted jsou na to prisnejsi
Zaznamenáno
ikvisagist



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #2 : Duben 28, 2015, 09:55:50 am »

Lol
« Poslední změna: Duben 29, 2017, 11:08:32 pm od ikvisagist » Zaznamenáno
xxxxxx
Host
« Odpověď #3 : Duben 29, 2015, 09:24:14 pm »

 rasisti plne cary
premyslis jak morgos, kdyz mu seberou podporu
Zaznamenáno
hcaprojectsupport



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Září 27, 2016, 10:30:55 am »

HCA Project Support hľad
Zaznamenáno
Cluso



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #5 : Duben 27, 2017, 06:54:39 am »

Hlavne nepracovat pro agentury!!! Okradaji cizince na kazdem kroku a neplati jim vse ,na co ma cizinec podle Holandských zákonů nárok.
Zaznamenáno
honza.eszenyi



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #6 : Duben 27, 2017, 04:29:31 pm »

Upřímně chtěl bych někam vypadnout do Evropy jak kvůli jazyku tak i práci a napadlo mě jéct do Holandska ale je to zatím jen nápad který bych chtěl cca od Září uskutečnit ale když tak koukám na práci tak jen přes různé agentury a když to vidím v čr jak zacházejí z lidmi tak si myslíš že v cizině to nebude o nic lepší :-/ co by jste mi poradily jak vůbec začít co se týče práce a ubytování? a pokud by se chtěl někdo přidat byl bych i rád :-D  a přece jen ve dvou se to lépe táhne :-D
Zaznamenáno
Dextermalder



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Červenec 03, 2017, 10:12:12 pm »

Zdarec já momentálně taky něco hledám jsme 2 máme auto a nějaký zkušenosti taky ale nevím jestli jít přez agenturu nebo ne. Klido bych nějakou radu bral  Úsměv Dextr.Vysočina
Zaznamenáno
PetraNav



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #8 : Červenec 12, 2017, 01:47:24 pm »

Ahoj, jedeme ted do Holandska 16tyho srpna. Jsme 3, bez zkusenosti, chceme tam byt do Novyho roku a nejaky poznatky by se nam taky hodili.. nevis jak to je s pojistenim? kazdej nam rika neco jineho Jsem v rozpacích
Zaznamenáno
MartinKlaver



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #9 : Září 10, 2021, 11:59:13 am »

Praca v Holandsku pre mužov, ženy aj PRE PÁRY

Plat: od 10.50 do 13.50€/hod., Krajina: Holandsko
Je to práca vo výrobných a skladových priestoroch

Práca na rôznych pozíciách a v rôznych spoločnostiach .

Ubytovanie, positenie zabezpecene

Pracuje sa na holandsku pracovnu zmluvu.

Zaroveň hladame  pracovnikov do roznych prac, aj bez jazyka
Pre bližšie informacie volajte alebo piste :

Martin +48 577 901 944 (aj whatspp)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München