Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Brigáda nebo pouliční umění v Barceloně  (Přečteno 32113 krát)
brambi



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Listopad 26, 2014, 09:31:48 pm »

Ahoj, mám možnost vyrazit v následujících předvánočních týdnech do Barcelony a zajímaly by mě vaše zkušenosti s hledáním brigády, anebo s podmínkami, za jakých jde v Barceloně provozovat pouliční umění nebo pouliční prodej vlastních výrobků - šperků, vánočních ozdob atd.

Neumím sice španělsky, ale ovládám angličtinu, takže si dovedu představit brigádu jako výpomoc někde v kuchyni, ve skladu, úklid nebo cokoli. Jsou šance takhle na rychlo najít něco na týden, dva, tři? Ještě větší paráda by byla prodávat ty své věcičky v ulicích nebo někde na blešáku, případně se pokoušet o přivýdělek nějakými zpěvy...

Co si o tom myslíte, máte, prosím, nějaké rady?
Zaznamenáno
Rastyx



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Březen 26, 2015, 02:20:05 pm »

mel bych stejnou otazku =)
Zaznamenáno
zude



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Leden 19, 2016, 04:40:57 pm »

Ahoj,
Byl jsem sice v Barceloně jen párkrát,  ale můžu předat to co vím.
  Obecně je v zemi( království...abych někoho neurazil Úsměv spousta lidí, kteří něco prodávají, nebo pracují na ulici.
     Pokud chceš vyniknout, je dobré hledat něco svého, originálního.
  Problém je v tom, že každý každého kopíruje, občas docela ostře.
 Také se připrav na možné budoucí střety s Rumuny, kteří budou tvrdě obhajovat to co není jejich a také policii Local  (městská policie), která není tak flegmatická jako v Čechách a bude se tě snažit dostat. Vykázat popřípadě zabavit věci.
    Barcelona patří mezi místa kde se hodně krade. Dokonce i mě se tam snažili okrást po mém návratu z Ibizi. Normálně sem se těm rumunum vysmál Úsměv

   Do toho krize a teroristi a uprchlíci.
 Žít na ulici a makat na ní,už není taková pecka jako před lety.

  Každopádně užívej a uč se z pádů, aby si si potom mohl víc vychutnat ty vítězství  Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München