Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Sunset a podobné pracovní agentury - Vaše zkušenosti  (Přečteno 31438 krát)
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« : Listopad 13, 2015, 06:40:31 am »

Milá spoločnosť Sunset, toto nie je reklamná stránka. Ľudia tu hľadajú seriózne ponuky, nie lákačky, aby ste si rozšírili databázu a napokon odpovedali, že žiaľ lukratívna ponuka je už obsadená ale máte niečo náhradné. Prosím buďte už konečne seriózni.
Zaznamenáno
Andrejka.205



Karma: 1
Příspěvků: 8



« Odpověď #1 : Leden 10, 2016, 04:43:58 pm »

Ano přesně tak!
Já osobně jsem měla tu čest a možnost se minulý rok spojit s agenturou Sunset, konkrétně se slečnou-paní Petrou Hašovou.
Po přeposlání pár emailů + vyplněné registrace, jsem absolvovala zkušební pohovor přes Skype v Německém
jazyce.
Paní Hašová se mě vyptávala na otázky, aby mohla posoudit, jaké jsou mé jazykové schopnosti se dorozumět
v Německu.
Pohovor proběhl během cca 5minut, aniž by mě paní viděla a já měla nějaké zkušenosti s opatrovaním dementního, inkontinentního člověka.
Následně po pohovoru Mi nabídla částku, která nestojí za úvahu se pouštět do 24hod.péče o tak nemocného pacienta. Uvedu jen, že částka nepřesáhla 900euro/netto/měsíc.
Nabídku jsem velice rychle odmítla!!!
Prosím všechny, aby byli velmi obezřetní na veškeré ZPROSTŘEDKOVATELSKÉ AGENTŮRY.
A neplattě nic předem, dokud´ nemáte v ruce podepsanou smlouvu přímo s Německým zaměstnavatelem.
Zuckermann


Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #2 : Leden 12, 2016, 07:12:29 pm »

Dík, že sem píšete věcné informace, a rady pro ostatní, aby nenaletěli.


Já bych to rozšířil ještě o toto: Nepodepisujte smlouvu s malým německým zaměstnavatelem.
Ale to je jen můj názor.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #3 : Leden 13, 2016, 10:02:01 pm »

Lenke ma vyjimecne pravdu... maly zamestnavatel te oskube jako husu...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #4 : Leden 14, 2016, 10:00:57 pm »

Já ti dám "vyjímečně", kluku !   Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München