Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Skiathos a okolie  (Přečteno 43679 krát)
Michaela28



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Duben 26, 2015, 09:50:13 pm »

Ahojte krajania. Od 28.05.2015 sa stahujem do Grecka (Skiathos) a kedze tam nikoho nepoznam, hladam si touto cstou "spiaznenu  dusu " Úsměv. Budem rada k sa mi niekto ozve Mrknutí

paa Michaela
Zaznamenáno
Sissiy



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Květen 24, 2015, 09:37:29 pm »

AHoj, nasla som tvoj inzerat na internet, ze ideš na skiatos?? čo tam ideš robiť? kde ideš pracovať, dá sa tam zarobiť,? akurat pozeram ostrovy v grecku ahladam kde by som vycestovala..ak by si mala čas mi napísať budem rada. silvia
Zaznamenáno
Michaela28



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Červen 14, 2015, 10:26:01 pm »

Ahoj Sissiy,

na Skiathos som sa pristahovala so svojim muzom a kedze sa nam vo svajciarsku podarilo dobre ulozit peniaze, staci nam to na zivobytie na Skiathose. Takze pracovat chvalabohu nemusime. Neviem, ci sa tu da dobre zarobit. Ak sa ti podari sem pricestovat, nevahaj sa mi ozvat. Rada ta stretnem. pa Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München