Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 4 [5] 6   Dolů
 
Autor Téma: Zivot v Cesku  (Přečteno 424436 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #60 : Květen 29, 2015, 02:10:48 pm »

do obedu je janka po obede danka....schyza ...
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #61 : Květen 29, 2015, 02:10:52 pm »

Ja byt Jirkou, tak ji zazaluji, ja se s chuti pridam.  Da se toho tady dohledat dost. Nedelam si totiz iluze, ze admin to tady srovna. Neni to poprve, co tady pise takoveto veci.
To bych přenechal Němcům, tohle žalování za každou ptákovinu - a na diskusi se prostě zařídil tak, že si nic neberu osobně. Všechno lze přehánět a brát příliš vážně...
Co se Jahody týče, vy jí tady taky dvakrát nešetříte, takže tou dokumentací příspěvků bych moc nešermoval.
No nevim, nevim, zda by sis nic nebral osobne, kdyby tato osoba mirnixdirnix napsala o tobe a tve partnerce, ze se mnozite jako potkani a v kazdem druhem prispevku se otirala o tve deti. A pak to zduvodnila svym"temperamentem" a frustraci, ze sama je bezdetna.

takže mila diddi, odhliadnuc od toho, že som NIKDY NIKDE nepísala, že som sama, takže hned prvé KLAMSTVO z tvojej strany, takisto som v živote na fore nepísala, že som jirikeho vtedy napadla, lebo nemám deti ... NIKDY!!!!

(nehovoriac o tom, že vtedy som sa neskôr verejne jirikemu za tuto konkretnu reakciu ospravedlnila, to ti už ušlo ... ale nevidim, žeby sa mi niekedy jirike ospravedlnil za mnohé tie urážky, čo tu popísal mne a bolo ich teda neúrekom, napr. ako sa pcham každemu do zadku, aka som hlupa, podozrieval ma z veci, s ktormi som nič nemala spoločné, miešal sa do veci, do ktorých ho nič nebolo, v živote ani jedno slovo ospravedlnenia za to, napriek tomu na to kašlem, ale keď už mame na niekoho kydať, tak treba spomenut pravdu OBOCH stran, nie len učelovo vyberať jednu vec a tu druhu elegantne zamlčať)

takže kleenu otvorene klameš a snazíš sa ho zavádzať informáciami, ktoré jednak nie sú pravdivé a jednak na fore nikdy neviseli!!!!
úbohé
« Poslední změna: Květen 29, 2015, 02:30:41 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #62 : Květen 29, 2015, 02:15:45 pm »

jahoda - a kde som si hovoril ze som chlap???

ja nechcem byt chlap, chcem byt krivy a neferovy aby ta to rozculovalo a aby si sem o tom pisala rozhorcene prispevky a aby si mohla veeela casu travit vymyslanim si vymyslov kto je kto a koho otrok som hehehe
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #63 : Květen 29, 2015, 02:17:07 pm »

rudo, prosim ta, daj mi pokoj ... si mi ukradnuty, pre mna nie si Chlap hodny toho mena, ale traslava huspenina, ... ktoru si nemam prečo važit
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #64 : Květen 29, 2015, 02:24:05 pm »

a nedam a nedam a nedam

pritvrd este ... mas ten styl pisania rada ....

len si ma preboha nevaz, prislo by mi nevolno hehehe
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #65 : Květen 29, 2015, 02:26:10 pm »

ja nechcem byt chlapom  hodnym toho mena ... lebo potom budes o tom pisat traktaty a admin tu bude mat vela klikov
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #66 : Květen 29, 2015, 02:30:10 pm »

Takze naposledy, je mi opravdu lito s necim takovym ztracet cas...

Tys me napadla v prispevku v 8:31:09

Ja jsem odpovidala v prispevku Kleenovi az v 14:09:33.

Znovu a naposledy se te ptam, proc jsi me napadla v 14:09:33 a tim primo vyprovokovala moji reakci (odpoved Kleenovi)?

Dokazes vubec pochopit na co se te ptam? Nebavim se s tebou o tom, co jsem napsala Kleenovi az pote, cos me napadla, chapes to? CHCI jenom vedet, proc jsi me napadla.

Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #67 : Květen 29, 2015, 02:31:18 pm »

diddi prestan sa tu strapňovať ... je to ubohe
jasne som ti odpovedala ...
« Poslední změna: Květen 29, 2015, 02:37:36 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #68 : Květen 29, 2015, 02:33:06 pm »

Takze naposledy, je mi opravdu lito s necim takovym ztracet cas...

Tys me napadla v prispevku v 8:31:09

Ja jsem odpovidala v prispevku Kleenovi az v 14:09:33.

Znovu a naposledy se te ptam, proc jsi me napadla v 14:09:33 a tim primo vyprovokovala moji reakci (odpoved Kleenovi)?

Dokazes vubec pochopit na co se te ptam? Nebavim se s tebou o tom, co jsem napsala Kleenovi az pote, cos me napadla, chapes to? CHCI jenom vedet, proc jsi me napadla.



ale houby chceš, len tu hráš divadlo!!!!
proste zastala si sa niekoho, kto sa tu sám správa ako hulvát a úbožiak a kleena ťa podla mna na to len nepriamo upozornil (aspoň tak chápem jeho reakciu, dúfam, že spravne?) ... obdivujem ho, že sa dokáže sa s vami ešte baviť normálne ... ale on na to zjavne má ...
« Poslední změna: Květen 29, 2015, 02:44:45 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #69 : Květen 29, 2015, 02:36:53 pm »

a nezabudni sa znova prenickovať, ty "spravodlivá" Co???
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #70 : Květen 29, 2015, 02:43:29 pm »

Klena ma pravdu...pohoda dzez....chce niekto bony?alebo klud? Valím oči! Super!
Smích
Ale že to tu holky za hoďku na třech stránkách rozjely... Každý ten "kež'l fridaj" chápe jinak Úsměv

Oprava: vlastně čtyřech. To je panečku fičák!
« Poslední změna: Květen 29, 2015, 02:45:30 pm od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
mormartina



Karma: -24
Příspěvků: 145


« Odpověď #71 : Květen 29, 2015, 02:47:21 pm »

Velmi me mrzi, jakym smerem se tato diskuze ubira, a to jsem si myslela, ze muzeme zustat vecni.
Jahodu prosim, aby neatakovala ostatni prispevatele a to z nekolika duvodu: Pokud ma problem s konkretnim clovekem, lze jej resit at uz nejakou osobni zpravou anebo otevrenim separatni diskuze, v niz se muzeme ucit slusnemu chovani a respektu - tedy ti, kteri se oboji jeste nenaucili nebo nemohou sve znalosti uplatnit v praxi.
I presto dekuji Jirike, Harymu, Kleenovi, Rudovi i Diddi alespon za to, ze se na to tema podivali.
Diddi, pripad pani Michalakove je mi znam, ale myslim, ze ona jakakoli intervence z nasi strany je zbytecna, nebot pani Michalakova vyuzila vsech moznych dostupnych cest; norskou soudni cestu a nove pravni zastoupeni tam, ceskou politickou scenu vcetne prezidenta a navic informovani ceske verejnosti.
Souhlasim, ze i pres skutecnost, ze ji byly deti odebrany na zaklade podezreni z fyzickeho nasili v rodine (mezi obema dospelymi a potazmo i vzhledem k detem samotnym), i pres kontroverzni fotografie, ktere se objevily na internetu, domnivam se, ze neni momentalne moznost JESTE VICE neco podniknout, co by mohlo reseni tohoto pripadu ovlivnit.
Musim vyzdvihnout jeden aspekt, a to, ze v Cesku se odebiraji deti rodicum z duvodu , byt i docasne, chudoby.
 A to by se dit nemelo.
 Nyni je otazka, zda to ostatni, tzv, vyspele zeme nevedi a zadne kroky nepodniknou, anebo jestli to moc dobre vedi a prave proito se nic nedeje. Kazdopadne lide tam snad ani neveri, ze to je jinde i jinak, z financnich duvodu nevyuzivaji vsechny pravni cesty( ty je nutno vycerpat pred tim, nez je mozne obratit se na soud ve Strassburgu) a jsou casto paralyzovani strachem, ze to bude jeste horsi. Konkretnich pripadu bych mohla uvest nekolik.
Jahoda poznamenala na zacatku teto diskuze, ze bych se mela zabyvat smysluplnejsimi vecmi. Tak se ptam, co je smysluplnejsi nez lidsky zivot a pravo na dustojnost?
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #72 : Květen 29, 2015, 03:06:24 pm »

ja nechcem byt chlapom  hodnym toho mena ... lebo potom budes o tom pisat traktaty a admin tu bude mat vela klikov
toho sa ale rudko, faakt nemusíš obávať, že sa do teba buchneem a budem o tebe vypisovať chválospevy ... toho jediného sa obávať naozaj nemusíš, macko Mrknutí
« Poslední změna: Květen 29, 2015, 03:10:40 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #73 : Květen 29, 2015, 05:04:22 pm »

Pro cloveka s inteligenci absolventa zvl. skoly. Nejprve jsem napsala ja Mormartine ( k tematu), pak jsem byla osobou s IQ absolventa zvl. skoly napadena (na jeho IQ usuzuji z toho, ze zrejme nerozumi psanemu textu  a neumi posoudit podle casu, co predchazelo a co  nasledovalo). Az pak jsem odpovidala Kleenovi.

Martino: mas pravdu, ze uz byly vycerpany asi temer vsechny mozne prostredky,ale vzhledem k tomu, ze to neni jediny pripad, tyto problemy maji rodice mch. napr, z Ruska, Svedska, Polska, Slovenska....., tak to mozna nejaky vyznam ma. Co se tyka matky samotne, nikde neni psano, ze pokud existuji opravnene pochyby o jeji vychove,  by deti nemohly jit ve sve vlasti bud k prarodicum nebo do nahradni rodiny. Tady jde podle me o jasny umysl, deti ponechat v Norsku,at jsou duvody pro to jakkoli absurdni.
Nedavno probihal podobny pripad na Slovensku(pouze tam deti odebrala socialka britska) lide vysli do ulic, vlozila se do toho televize a svete div se: dosahli toho ze matce byly deti vraceny na Slovensko, ackoliv to vypadalo presne takto beznadejne. Takze nadeje umira posledni.

 To ze jsou deti odebirany kvuli chudobe v Cesku je asi pravda, ale nedavno jsem cetla, ze se snad na tom ma pracovat, aby se tak jiz nestavalo. Mmch., aby se nekdo nepletl, i v Nemecku neni neobvykle, ze casto byvaji deti odebirany z rodin pro zdanlive prkotiny. Staci si dat do vyhledavani Jugendamt a budou nekterym vstavat vlasy na hlave.

https://www.youtube.com/watch?v=EcI5uim4iQY

Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #74 : Květen 29, 2015, 05:10:42 pm »

diddi, kleena nie je na hlavu padnuty, vie si urobiť obraz sám ...

tak sa darmo obhajuješ a hráš sa na niečo, čím nie si ... Úsměv
napokon, stačí sa spýtať Tigry ... čo si zač, ty maličká nevinnučká chuderka ...

p.s. inač to je celkom schiza sa rozprávať sama so sebou (pod rôznymi svojimi nickmi), že ano? Škleb
« Poslední změna: Květen 29, 2015, 05:13:10 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 [5] 6   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München