Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12310644 krát)
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #120 : Červen 21, 2015, 10:25:41 pm »

Určite sa takým aj celá dedina skladá na lekcie anglického jazyka.Bože ,prečo všetkému chceme veriť a veríme,čo nám predkladajú! Však máme oči,poznáme ľudí,ktorí ich už zažili na vlastnej koži a povedali svoje zážitky.Ešte šťastie,že ich chce ísť veľa do Berlína.Tam nech teda sú,veď je tam kopu ľudí,ktorí im veria a budú im ochotní pomáhať.......
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #121 : Červen 21, 2015, 10:28:25 pm »

Na Morave včera zbadal jeden majiteľ vinohradu niečo nevídané.TAké veľké tmavé bobule na svojom koreni ešte nevidel,keď sa pozrel lepšie a chcel si to odfotiť,zistil,že to je päť čiernych hláv ukrývajúcich sa na jeho vinohrade. Bude námet na film BOBULE 3.
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #122 : Červen 21, 2015, 11:01:30 pm »

http://www.extra.cz/na-extra-cz-jsme-vyresili-uprchlickou-krizi-za-1-hodinu-mas-odvahu-sdilet-tento-text-nebo-jsi-politik-a-bojis-se-o-flek
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #123 : Červen 21, 2015, 11:17:04 pm »

Ide z toho strach.
Kto po 10 rokoch vybuduje ostrovy pre nás?Co??? Bude núdza o vodu,Afričani to nebudú.Skrátka,čo naši predkovia krvopotne bránili jednoducho my nemôžeme len tak nechať osídliť úplne cudzím ľuďom.Som zvedavý,či aj oni si budú brať hypotéky na to,aby mohli niekde bývať ako naše deti si musia brať,aby mohli žiť v Európe.Veď už sa konečne spamätajme z toho,vlastným deťom nedáme nič zdarma a Africkým utečencom hovoriacim po anglicky dáme všetko,čo potrebujú,lebo by to bol rasizmus.Kde sme sa to dostali.Veď v obyčajnej ZOO keď prídem vidím,ako svoje potomstvo si rod chráni,dáva mu potravu a všetko ostatné,až keď mu zvýši,potom nechá iným.Sme horší ako zvieratá?Co???
Dokedy budeme všetko robiť tak,že svojim deťom nedáme a Afričanom dáme zdarma bývanie,jedlo a ........
Naše deti musia ísť do cudziny,aby si zarobili na bývanie alebo na financovanie hypotéky a my sme ochotní dať obrovské peniaze na arogantných afrických prisťahovalcov??? Dokedy???Verím,že aj ostatné metropoly Európy sa ohradia proti tomuto,nielen Bratislava a Slovenský národ.
« Poslední změna: Červen 21, 2015, 11:18:57 pm od nanuk » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #124 : Červen 21, 2015, 11:17:40 pm »


Ano, clanek presne vystihuje soucasny problem a nabizi i reseni, ke kteremu, jak receno, nikdy nedojde.
O teto variante jsme mluvili nedavno se svymi znamymi - varianta je jednoducha, nediskriminujici, k uprchlikum vstricna a resici nekontrolovane problemy masoveho prisunu obyvatelstva do jednotlivych statu, kde si s nimi v tak velkem poctu a v tak kratkem case neni mozno poradit, i kdyby bylo vse idealne pripraveno.

Pro Recko by to bylo take vyhodne, odepsali by cast svych dluhu a jeste by meli dobry pocit, ze nejakym skutkem prispeli do spolecneho "evropskeho kolace", misto aby prostredky neustale proudily jednim smerem, a to k nim.

Mimochodem par srovnani:
- reformy v Recku staly Evropskou unii jiz castku, rovnajici se 35ti nasobku Marshallova planu, ktery byl urcen na hospodarskou obnovu Evropy po valce.
Marshalluv plan stal tenkrat, tesne po 2.sv.valce, americke danove poplatniky minimalne 13 mld. dolaru.

- hustota obyvatel v EU je cca 115 osob na 1 km2
- hustota obyvatel Australie je 2,5 cloveka na 1 km2
« Poslední změna: Červen 21, 2015, 11:31:27 pm od Hair » Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #125 : Červen 21, 2015, 11:24:41 pm »

Sú to obrovské čísla,ktoré človeka až zarazia,či je to vôbec adekvátne tomu všetkému.
Áno je to riešenie,nechať ich na ostrovoch a kto sa chce učiť a pracovať môže ísť ďalej do Európy.Je to asi zatiaľ najlepšie riešenie,ktoré som čítal a má logiku.Nie je predsa možné,aby sme sa my Európania nakoniec báli žiť  alebo báli o svoju bezpečnosť.Jednoducho chceme normálne fungovať a nie žiť v strachu o seba a naše deti.Prečo by sme mali odovzdať Európu bez boja len tak agresorovi.Či je to ten alebo ten,či ide so zbraňou alebo bez podstatné je,že nakoniec by sa mohlo stať,že my sa tu budeme obávať žiť.A naozaj to nedopustím už len pre svoju česť pred svojimi deťmi.Veď ako by ma vnímali potom,že som zapredal krajinu v ktorej som vyrástol ja,moji rodičia,moji predkovia tým,ktorí sa vylodili a ako Indiánov si nás podmanili?Co??? To teda nie!!!
« Poslední změna: Červen 21, 2015, 11:25:57 pm od nanuk » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #126 : Červen 21, 2015, 11:30:21 pm »

Nanuk, tak se tak nerozciluj, na Slovensko oni dobrovolne nepujdou. Mrknutí
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #127 : Červen 21, 2015, 11:33:11 pm »

- reformy v Recku staly Evropskou unii jiz castku, rovnajici se 35ti nasobku Marshallova planu, ktery byl urcen na hospodarskou obnovu Evropy po valce.
Marshalluv plan stal tenkrat, tesne po 2.sv.valce, americke danove poplatniky minimalne 13 mld. dolaru.

- hustota obyvatel v EU je 75 osob na 1 km2
- hustota obyvatel Australie je 2,5 cloveka na 1 km2

To jsem tedy netusila, ze se az tolik narvalo do Recka, v porovnani s Nemeckem.  Šok
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #128 : Červen 21, 2015, 11:40:54 pm »

Vieš prečo sa rozčulujem,lebo stále tam hrajú provokatéri polície svoju úlohu.Tak si predstavte šli by ste počas takejto akcie oblečení ako muslimovia náhodou tesne pri nich?? Už aj Cigáni vedia,že vtedy majú byť doma.Ale tu za niekoľko stovák Eur sa zapredá nejaký provokatér a náhodou sa objaví práve v čase protimuslimských demonštrácii na placi.Je to obyčajná boľševická provokácia len na to,aby mohli ľudí tĺcť,čo sa aj stalo.Neviete si predstaviť,ako sa tu boľševici začali rozťahovať.Ja som išiel až do Brém autom v domnienke,že nestretnem žiadneho Rusa.Už po diaľnici ma obiehali ruské ŠPZ.Poraďte mi,kde budem mať od Rusov pokoj.Ja ich už naozaj nechcem.Lebo obyčajný Rus na takéto výlety nemá a tí,čo okradli chudobných Rusov,nech si užívajú na Sibíri v bare!
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #129 : Červen 21, 2015, 11:50:03 pm »

- reformy v Recku staly Evropskou unii jiz castku, rovnajici se 35ti nasobku Marshallova planu, ktery byl urcen na hospodarskou obnovu Evropy po valce.
Marshalluv plan stal tenkrat, tesne po 2.sv.valce, americke danove poplatniky minimalne 13 mld. dolaru.

- hustota obyvatel v EU je 75 osob na 1 km2
- hustota obyvatel Australie je 2,5 cloveka na 1 km2

To jsem tedy netusila, ze se az tolik narvalo do Recka, v porovnani s Nemeckem.  Šok

.. no a to jeste nemam vubec tuseni, kolik tech 13 mld. dolaru v tehdejsi mene by delalo dneska, v dnesni mene, pri zapocitani inflace.., Ale asi podstatne vic...
Cetla jsem o tom srovnani s Marshallovym planem asi pred tydnem clanek, ale nemuzu to zaboha najit...

Hustotu obyvatel EU jsem opravila, me znalosti se zastavily asi v minulem stoleti  Mrknutí, neuvedomila jsem si, ze za par let to bude takovy rozdil.
« Poslední změna: Červen 21, 2015, 11:54:09 pm od Hair » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #130 : Červen 21, 2015, 11:52:14 pm »

Vieš prečo sa rozčulujem,lebo stále tam hrajú provokatéri polície svoju úlohu.Tak si predstavte šli by ste počas takejto akcie oblečení ako muslimovia náhodou tesne pri nich?? Už aj Cigáni vedia,že vtedy majú byť doma.Ale tu za niekoľko stovák Eur sa zapredá nejaký provokatér a náhodou sa objaví práve v čase protimuslimských demonštrácii na placi.Je to obyčajná boľševická provokácia len na to,aby mohli ľudí tĺcť,čo sa aj stalo.Neviete si predstaviť,ako sa tu boľševici začali rozťahovať.Ja som išiel až do Brém autom v domnienke,že nestretnem žiadneho Rusa.Už po diaľnici ma obiehali ruské ŠPZ.Poraďte mi,kde budem mať od Rusov pokoj.Ja ich už naozaj nechcem.Lebo obyčajný Rus na takéto výlety nemá a tí,čo okradli chudobných Rusov,nech si užívajú na Sibíri v bare!

Nanuku, ti co okradli chudobnych Rusov vlastneji zahranicni fotbalove kluby, prece....  Mrknutí
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #131 : Červen 21, 2015, 11:58:55 pm »

A internetové stávkové kancelárie napr.Bet-win so sídlom na Gibraltáre,lebo je tam daňový raj.Všetkých čestných Rusov čo poznám sú chudobní.Ostatní museli oklamať ,veď ich je milióny.Preto nikdy nechcem robiť u Rusa a ani s Rusom! Morálka im nič nehovorí od malička.
Nech si žijú tam kde sú,ale nechcem ich stretať ešte aj v Nemecku a ešte aj ako sa hovorí na konci sveta pri Brémach.to už je na mňa veľa!
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #132 : Červen 22, 2015, 12:12:36 am »

A internetové stávkové kancelárie napr.Bet-win so sídlom na Gibraltáre,lebo je tam daňový raj.Všetkých čestných Rusov čo poznám sú chudobní.Ostatní museli oklamať ,veď ich je milióny.Preto nikdy nechcem robiť u Rusa a ani s Rusom! Morálka im nič nehovorí od malička.
Nech si žijú tam kde sú,ale nechcem ich stretať ešte aj v Nemecku a ešte aj ako sa hovorí na konci sveta pri Brémach.to už je na mňa veľa!

No, tak na to je asi jedina rada, a to nejezdit nikam do sveta a sedet doma, tam je precejenom minimalni sance, ze nejakeho Rusaka potkas  Mrknutí.

Ale jinak ano, souhlas, nemam je rada, bohuzel jsou vsude...
Takovy pekny clanek, ktery to popisuje lepe, nez bych se s tim psala sama:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-rusaci-ukrajinci-a-my-d4o-/p_spolecnost.aspx?c=A140302_230802_p_spolecnost_wag
« Poslední změna: Červen 22, 2015, 12:13:38 am od Hair » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #133 : Červen 22, 2015, 09:56:01 am »

Jsi blazen ? Mandat na potapeni lodi ??
Proc sem nedas link, z ceho čerpas toto info ?

Na vysvetlenou:
nejde o potapeni lodi s uprchliky, to je snad jasne.
Jedna se o potapeni tech lodi, ktere zustanou na mori prazdne.
Funguje to takto: paseraci nalozi lode uprchliky a behem cesty posadka lod opusti a necha urpchliky na lodi, jen tak, mnohdy nechaji i zapnute motory a lod jede dal, neriditelna....
Uprchliky z lodi zachrani italska nebo fancouzska nebo recka policie, pobrezni hlidka, kteri jsou na lod upozorneni posadkami soukromych lodi a jachet, ktere se pohybuji v okoli tehle neriditelne kocabky.
Jakmile jsou uprchlici z lodi vyzvednuti a prevezeni na pevninu, paseraci se pro svou prazdnou lod vraceji a naplni ji znovu dalsimi a dalsimi uprchliky.
A tak to jde porad dokola.
A prave tyto lode by mely byt potapeny.
Aby se k nim paseraci lidi znovu nedostali a nemohli svuj kseft provozovat nanovo.
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #134 : Červen 22, 2015, 11:04:58 am »

http://zpravy.idnes.cz/kosovo-migranti-evropa-nemecko-d3i-/zahranicni.aspx?c=A150619_112538_zahranicni_aba
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München