Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 159 160 161 162 163 [164] 165 166 167 168 169 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12413115 krát)
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #2445 : Říjen 12, 2016, 11:19:33 pm »

"Jenže by jich 5 milionů nevyrábělo jen potraviny a kosmetiku, ale někteří by šili boty, jiné oděvy"
ano, tak to bolo aj na uzemi Ciech v minulosti ... a potom ludia zistili, ze ten co sil boty v Prahe mal viacej prachov ako ten co len vyrabal potraviny v Hornej Dolnej a honba za prachmi zacala ... nie za kapitalistov, ale uz v stredoveku ;_)

Jistě, protože se budou pořád rodit muži s malým pyjem a ženy s nevzhlednými prsy ( komplexáci a komplexačky ). A právě ti dělají tyto problémy na světě.

Ale jenom problémy. Ne zrůdnosti.

Zrůdnosti vymysleli nejinteligentnějši jedinci na Západě, ale naštěstí inteligentní jen inteligencí. Ne duchem. Proto budou pořád za hlupáky, něco míň. Nemohou se toho svého prokletí zbavit. Je to jako ďábel a svatí.

Ďábla lze oklamat. Svatého ne.
« Poslední změna: Říjen 12, 2016, 11:20:35 pm od Lenke » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2446 : Říjen 13, 2016, 06:31:31 am »

Lenke - haha ty si skocil na to ze vraj ja som skocil ;_) O mna sa bat nemusis, ja viem ze kazda minca ma dve strany. Tak isto ako aj ZSSR nas v 2. sv. vojne oslobodil, a potom nam priniesol okrem ineho aj tazky priemysel, znecistovanie prirody v malebnych slovenskych dolinach, vysoky vyskyt rakoviny atd.
Aj kapitalizmus priniesol kadeco zle, ale zase priemerna dlzka zivota po r. 1989 sa vyrazne zvysila, tak si teda vyber ;_)

Ja som len odpovedal v style, v ktorom si zacal ty - ze ake krasne a romanticke to bolo kedysi v Tibete ... Ano aj za socializmu to bolo v CSSR krasne, ludia mali k sebe blizsie, pomahali si atd. ...
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #2447 : Říjen 13, 2016, 07:47:46 am »

Rudo,za socializmu to bolo,to máš pravdu,vtedy ako chlapec som si vôbec neuvedomoval,že toľko ľudí je udavačov,spolupracovníkov ŠtB ,až ako 15-ročný som zistil,že ak budem mať dlhé vlasy príslušníci bezpečnosti ma hocikedy na ulici môžu schmatnúť a odvliecť nasilu proti mojej vôli a ostrihať moje vlasy.Aj to bolo.Samozrejme komunisti si žili lepšie a takisto mohli ich deti ísť študovať do zahraničia.Poznám 6 takých rodín ,kde deti v socializme išli študovať do zahraničia a aspoň jeden rodič bol oddaný a preverený komunista.Takže bolo vtedy dobre,ale len niektorým.Tí,ktorí chceli povedať svoj názor boli prenasledovaní,mučení,zatváraní.Robili sa tam zverstvá na ľuďoch.Politický väzeň bol v tej dobe považovaný za horšie zlo ako vrah.Jedna z nevinných hier bacharov s politickými väzňami.Dali ich nastúpiť na chodbu a kázali im stáť na jednej nohe hodiny.kto nevydržal tak ho zbili obuškami za neuposlúchnutie príkazu.Tak bolo dobre,že politickí väzni,keby neboli už starí vedeli by spraviť poriadok s ŠtB,a boľševikmi ,ktorí teraz rozkrádajú vo veľkom.Preto toľko mladých ľudí odchádza preč,ale to nie je riešenie.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2448 : Říjen 13, 2016, 09:02:30 am »

Lenke, vidim, ze toho moc o svete nevis, jinak bys tezko dava lprave tibetske mnichy za vzor.
https://thinktankboy.wordpress.com/f-rubriken/tibet-und-der-dalai-lama/
http://kommentare.zeit.de/user/nameste/beitrag/2008/04/21/was-sie-nicht-ueber-tibet-wissen
Je toho spousta k dohledani.
Tohle je styl jak čínské, tak ruské propagandy: odveď pozornost od tématu/dehonestuj příslušnou stranu poukázáním na jiné - byť zcela nesouvisející - informace o ní či předmětu diskuse.
"Co mniši....vždyť žerou kočky!"
"Ten váš raketový vědec, co ten nám bude vykládat...vždyť on se vrtá v nose!"
Tak ja na rozdil od tebe, Kleeno,ted nevim,kam bych tak asi nejlepe zaradila tvuj prispevek. Snad mezi vykriky do tmy? Nebo spis rovnou mezi tak hloupe, ze hloupejsi,aby pohledal?  
Nikdo zde neodvadi pozornost, reaguji naprosto vecne  A K TEMATU na Lenkeho poznamku o tibetskych mnisich, (k dohledani o kousek vyse).
Nebot si tedy dovoluji domnivat se, ze davat za vzor prave mnichy z Tibetu, je bud zvrhle, ci nevedome. A protoze radeji vidim v lidech to lepsi, priklanim se v tomto pripade k nevedomosti.  V tvem pripade ovsem, musim zapremyslet, co te vede k takovymto "vecnym a trefnym" poznamkam. Jo a zapomnel jsi jeste treba na severokorejskou propagandu. Ta by se zase hodila k tvym projevum,obcas.
Když nevíš, tak se zeptej.
Můj příspěvek patří do kategorie "Upozorni na nemístnou aplikaci demagogocké propagandy".
Lenke, ač tady pravidelně tematicky ujíždí do velmi esoterických sfér, prostě jen zmínil tibetské mnichy a jejich meditaci.
Tvoje odpověď byla "Tak tady si o těch svých mniších něco počti" a následovaly články, které se objevily před nedávnem v souvislosti s návštěvou dalajlamy. Ty články nepopírají ani neosvětlují nic z toho, proti čemu jsou v diskusi stavěny. Jen přesně ve stylu mých přirovnání naprosto bez souvislosti kydají na Tibet hnůj.
Nikdo nestaví Tibet jako příklad výspy lidských práv a férové společnosti - ale přesně s takovou (neexistující) argumentací ty články polemizují.
To je jedna ze základních demagogických technik - neleň a něco si o tom počti, třeba takovéto "v pravou chvíli vypuštěné převratné informace a neuvěřitelná odhalení" příště odhalíš dříve, než se jejich použitím naprosto blamuješ.
A přesně takovýmihle postupy pracuje právě ruská a čínská propaganda. Severokorejská mně nezajímá, protože zcela jistě nenabývá kvalit prvních dvou zmíněných - a pro nás je irelevantní. Čína a Rusko do nás ale naopak tepou ze všech stran.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #2449 : Říjen 13, 2016, 10:21:05 am »

"Když nevíš, tak se zeptej.
Můj příspěvek patří do kategorie "Upozorni na nemístnou aplikaci demagogocké propagandy".
Lenke, ač tady pravidelně tematicky ujíždí do velmi esoterických sfér, prostě jen zmínil tibetské mnichy a jejich meditaci.
Tvoje odpověď byla "Tak tady si o těch svých mniších něco počti" a následovaly články, které se objevily před nedávnem v souvislosti s návštěvou dalajlamy. Ty články nepopírají ani neosvětlují nic z toho, proti čemu jsou v diskusi stavěny. Jen přesně ve stylu mých přirovnání naprosto bez souvislosti kydají na Tibet hnůj.
Nikdo nestaví Tibet jako příklad výspy lidských práv a férové společnosti - ale přesně s takovou (neexistující) argumentací ty články polemizují.
To je jedna ze základních demagogických technik - neleň a něco si o tom počti, třeba takovéto "v pravou chvíli vypuštěné převratné informace a neuvěřitelná odhalení" příště odhalíš dříve, než se jejich použitím naprosto blamuješ.
A přesně takovýmihle postupy pracuje právě ruská a čínská propaganda. Severokorejská mně nezajímá, protože zcela jistě nenabývá kvalit prvních dvou zmíněných - a pro nás je irelevantní. Čína a Rusko do nás ale naopak tepou ze všech stran.


Ptat se nemusim, protoze se mi ted potvrdilo, ze jsem se svym usudkem nebyla daleko od pravdy. Muzes do toho stourat jak chces, ale fakt,ze tibetsti mnisi vladli velice krute a nemilordne, asi tezko  zpochybnis. A tudiz neni prave nejstastnejsi, je nekomu davat za vzor.Tecka.

To,jestli clanky vysly v souvislosti s navstvevou dalajlamy (zrejme mas na mysli v CR), me vubec nezajima. Az na jednu malickost, divim se tedy, ze by si napr.nemecky pisici autori clanku, dali tu praci a psali je ausgerechnet kvuli nejake nevyznamne CR. Takze trochu daneben, nemyslis?

No a co se tyka Ruska a Ciny,zacinas se pohybovat na trochu tenkem lede. Jestli nejsi uplne navedeny nebo jeste neco horsiho, tak jsi jiste jenom cirou nahodou zapomnel vynechat napr.USA, ze? V tom vyctu tech zlych, kteri do nas tepou svou propagandou.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2450 : Říjen 13, 2016, 10:30:07 am »

Lenke, ač tady pravidelně tematicky ujíždí do velmi esoterických sfér, prostě jen zmínil tibetské mnichy a jejich meditaci.


no ale zmienil sa o tom v tom zmysle - dostali sme sa k tomu v v diskusii so mnou myslim - ze to su ti stastni ludia mnisi a aj ludia v Tibete celkovo boli kedysi velmi stastni, lebo mali vela mnichov, ktori pracovali bud za milodary alebo robili nejake zavaraniny, ci remeselnicke vyrobky
to je to iste ako kebyze ja pisem ako ludia na SK boli v stredoveku velmi stastni a krasne si nazivali - ale nespomenul by som absenciu ludskych prav, vysoku umrtnost na choroby, pripadne aj hlad atd.

a myslim ze diddi spravne (a podobne ako ja) upozornila ze Lenkeho vyroky su len druha strana mince a zareagovala v ramci "Upozorni na nemístnou aplikaci demagogocké propagandy"
« Poslední změna: Říjen 13, 2016, 10:31:46 am od rudo » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2451 : Říjen 13, 2016, 10:42:15 am »

Ptat se nemusim, protoze se mi ted potvrdilo, ze jsem se svym usudkem nebyla daleko od pravdy. Muzes do toho stourat jak chces, ale fakt,ze tibetsti mnisi vladli velice krute a nemilordne, asi tezko  zpochybnis. A tudiz neni prave nejstastnejsi, je nekomu davat za vzor.Tecka.
Jenže jsi tím reagovala na Lenkeho, který ani náznakem ńetvrdil, že tibetští mniši byli vzor férovosti a demokracie. Tedy vyčítáš filozofovi, že mu smrdí nohy: něco zcela jiného, než v jaké souvislosti je o něm zrovna řeč.

To,jestli clanky vysly v souvislosti s navstvevou dalajlamy (zrejme mas na mysli v CR), me vubec nezajima. Az na jednu malickost, divim se tedy, ze by si napr.nemecky pisici autori clanku, dali tu praci a psali je ausgerechnet kvuli nejake nevyznamne CR. Takze trochu daneben, nemyslis?
Nepodceňuj dobrého manipulátora. Široký záběr a lehké náznaky jsou základem úspěšné manipulace, jak se na tvém případu také potvrzuje

zapomnel vynechat napr.USA, ze? V tom vyctu tech zlych, kteri do nas tepou svou propagandou.
Nezapomněl - vidím čínskou a vidím ruskou propagandu. Americké, upřímně řečeno, tolik ne. Jejich vliv vnímám spíš ekonomickými cestami a tlakem např. na TTIP a CETA.
A jsou-li informace o ruském bombardování v Sýrii americkou propagandou, tak mi rozhodně přijde uvěřitelnější, než ta ruská a snáze si za ní, po odfiltrování plačících dětí apod., představím realitu.
Možná je to ale i tím, že pokud si mám vybrat, jestli můj život má ovlivňovat Mao, Putin, nebo USA, volím zcela jednoznačně USA. To je cesta, se kterou dokážu pracovat a představit si v jejích intencích žít. To si ani v čínském, ani v ruském případě ani v nejmenším představit nedokážu.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2452 : Říjen 13, 2016, 11:19:33 am »

"Jenže jsi tím reagovala na Lenkeho, který ani náznakem ńetvrdil, že tibetští mniši byli vzor férovosti a demokracie. "

no jo, ale myslim ze tvrdil, ze boli vzorom slusnej spolocnosti v ktorej sa fajn zilo, lebo nebola  spolocnostou "honicu", nadherneho spolunazivania jej obyvatelov ...

ja tam minimalne tu "ferovost" vidim ;_) 
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #2453 : Říjen 13, 2016, 11:31:32 am »

Ptat se nemusim, protoze se mi ted potvrdilo, ze jsem se svym usudkem nebyla daleko od pravdy. Muzes do toho stourat jak chces, ale fakt,ze tibetsti mnisi vladli velice krute a nemilordne, asi tezko  zpochybnis. A tudiz neni prave nejstastnejsi, je nekomu davat za vzor.Tecka.
Jenže jsi tím reagovala na Lenkeho, který ani náznakem ńetvrdil, že tibetští mniši byli vzor férovosti a demokracie. Tedy vyčítáš filozofovi, že mu smrdí nohy: něco zcela jiného, než v jaké souvislosti je o něm zrovna řeč.

To,jestli clanky vysly v souvislosti s navstvevou dalajlamy (zrejme mas na mysli v CR), me vubec nezajima. Az na jednu malickost, divim se tedy, ze by si napr.nemecky pisici autori clanku, dali tu praci a psali je ausgerechnet kvuli nejake nevyznamne CR. Takze trochu daneben, nemyslis?
Nepodceňuj dobrého manipulátora. Široký záběr a lehké náznaky jsou základem úspěšné manipulace, jak se na tvém případu také potvrzuje

zapomnel vynechat napr.USA, ze? V tom vyctu tech zlych, kteri do nas tepou svou propagandou.
Nezapomněl - vidím čínskou a vidím ruskou propagandu. Americké, upřímně řečeno, tolik ne. Jejich vliv vnímám spíš ekonomickými cestami a tlakem např. na TTIP a CETA.
A jsou-li informace o ruském bombardování v Sýrii americkou propagandou, tak mi rozhodně přijde uvěřitelnější, než ta ruská a snáze si za ní, po odfiltrování plačících dětí apod., představím realitu.
Možná je to ale i tím, že pokud si mám vybrat, jestli můj život má ovlivňovat Mao, Putin, nebo USA, volím zcela jednoznačně USA. To je cesta, se kterou dokážu pracovat a představit si v jejích intencích žít. To si ani v čínském, ani v ruském případě ani v nejmenším představit nedokážu.

Tak castecne za mne odpovedel rudo, cimz mu dekuji, protoze uz na to nemam nervy. I casu je mi lito,popravde.
 Neprisla jsem sem slovickarit a polemizovat, to je tvoje domena, Kleeno,  pouze jsem ukazala na jednu , celkem zavaznout trhlinu v Lenkeho videni sveta.Ja se totiz snazim posuzovat veci komplexne, tudiz, kdyz filozofovi budou smrdet nohy, asi mi to napovi, ze s nim i jinak neco nebude v poradku.

Co s tyka Ameriky a tebou zrejme zamerne vynechane "nevyznamne malickosti" napr. americke vojenske zakladny po temer celem svete, tak opravdu no comment. Jo , jen tak mimochodem, tedy nevim, ale mela jsem zato, ze Mao uz je davno po smrti.Ale tak ono je dobre s nimi ted postrasit, copak o to, ze?
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2454 : Říjen 13, 2016, 01:43:08 pm »

hm tak ten isty clovek tvrdi roky, ze Afrike pomahat celkom urcite treba, potom zase ten isty clovek robi besedy

http://hindrakova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=557108

ale o mne Lenke vyhlasi citat "Rudo, vysmíváš se snad každému, a snad všemu."


ja mam skor pocit ze sa ludom okolo vysmievaju take naivky ako autorka blogu vyssie - ked Afrike nepomaham, alebo teda nie dostatocne (podla jej hodnotenia) tak by ma obvinovala ze do toho nevidim, ze som chudak co mysli len na seba atd.

teraz by ma ta ista osoba zase obvinovala, ak by som podporil financne nejaky projekt v Afrike (mozem si to odpisat z dani ako zivnostnik ;_)

takze KTO sa vysmieva KOMU?
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2455 : Říjen 13, 2016, 01:50:54 pm »

a este z blogu vyssie citat:
"Myslím si, že to však není v zájmu západních zemí, kterým svým způsobem vyhovuje, že touto "pomocí" drží Afriku v závislosti. Jsem přesvědčená o tom, že západní země nechtějí, aby se Afrika postavila na vlastní nohy. Nikdo přece nechce, aby se stala konkurenceschopným partnerem."

tak neviem ci je to naozaj tak. Napriklad Japonsko bolo tiez po r. 1945 v podstate zaostalou krajinou, potom sa dostalo na svetovu uroven, elektronika, pocitace atd. - a "zapadne" krajiny s tym nemali ziadny problem, neviedli s Japonskom kvoli tomu vojnu atd., naopak rozvinul sa normalny obchod
tak isto napriklad Juzna Korea a urcite by sa nasli aj dalsie priklady, ze ked sa chce, tak sa aj zaostale krajiny mozu dostat na uroven "zapadu" a nikto im v tom branit nebude ... Japonsko je dnes mozno tiez v kde-com konkurenciou pre "zapadnu" Europu, ale napriek tomu funguje obchod, vymena studentov, sport, turistika ...
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2456 : Říjen 13, 2016, 03:08:53 pm »

I casu je mi lito,popravde.
 Neprisla jsem sem slovickarit
...ze Mao uz je davno po smrti.Ale tak ono je dobre s nimi ted postrasit, copak o to, ze?
Tož na to, jak nemáš čas, se spolehlivě vracíš a dále slovíčkaříš celkem srdnatě...

hm tak ten isty clovek tvrdi roky, ze Afrike pomahat celkom urcite treba, potom zase ten isty clovek robi besedy
...
teraz by ma ta ista osoba zase obvinovala, ak by som podporil financne nejaky projekt v Afrike (mozem si to odpisat z dani ako zivnostnik ;_)
O té paní nic nevím a dvakrát velkou váhu bych jí nepřikládal, ale v tom, že Afrika je západnímu svěru dobrá jen na dovoz minerálů a vývoz osiva od Monsanta či ekologických zátěží...a samozřejmě zbraní, to je fakt.
A už jsem také z několika zdrojů slyšel, jak to tam vypadá s rozdělováním pomoci či kolik prostředků ze všech těch neziskovek skončí na úplatcích místním vůdcům, aby neziskovky nechali vůbec něco dělat.
Takže posílat tam peníze se i mě zdá celkem nanic. Pokud někdo chce pomoci, musí postavit studnu, postavit školu, dovézt solární panely a prodávat elektřonu, ale úposlanými penězi opravdu nepomůžeme ničemu. Jen těm svým daním, to možná jo.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2457 : Říjen 13, 2016, 08:39:26 pm »

kleena - ja teda do tej Afriky moc nevidim a suhlasim, ze treba stavat skoly atd. (prave na to som myslel ze treba tie peniaze, nie ze rozdavat peniaze ludom do ruk ...) ale napadlo ma k tomu aj toto:

uz odkedy do Afriky prichadzali prvi "kolonizatori" alebo trebars aj "misionari" tak tam zriadovali AJ skoly. aj v oblastiach, kde ziskal na cas vplyv ZSSR tak sme dostavali informacie ze tam stavaju skoly, robievali sa tusim za socializmu aj zbierky na skoly v Afrike atd. a napriek tomu tam stale nie je dost skol a stale pocut plac ze treba posielat dalsie a dalsie peniaze na skoly

kto (odniekial zo zahranicia) a kedy vlastne budoval skoly alebo posielal peniaze na ich budovu napriklad v Rumunsku, Bulharsku alebo na Slovensku? a vsade tam existuju skoly ... alebo trebars aj Polsko, Bielorusko, Ukrajina - vsade tam maju skoly a zakladnu skolsku dochadzku ...

z rozpravania mojho otca viem ze jeho stary otec bol za cas "richtar" na jednej slovenskej dedine. ked chceli mat v dedine elektrinu, tak "miestni zastupcovia" rozhodli, ze z obecneho lesa predaju krasne stare jedle a duby a za tieto peniaze sa zaplati pripojka elektriny do dediny a rozvod elektriny po dedine. nikoho ani nenapadlo posielat vyzvy niekam do Ameriky alebo do Londyna aby tam robili zbierky, pripadne aby im tu elektrinu prisli "budovat"

a podobne to bolo aj s vystavbou skoly a vsetkych dalsich verejnych veci v tej dedine ... a to mal moj praprastary otec len styri ludove, aj to len v zime, ked nebolo treba robit na poli ... ale dokazal zorganizovat ludi, aby sli makat vo volnom case na vystavbu toho, co dedine bolo potrebne

takze existuje aj iny pohlad na vec ... ked uz chceme byt objektivni
« Poslední změna: Říjen 13, 2016, 08:41:22 pm od rudo » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2458 : Říjen 14, 2016, 04:30:30 pm »


Eine große Mehrheit der Flüchtlinge möchte dauerhaft in Deutschland leben. Zu diesem Ergebnis kommt eine Umfrage, die das Bundesamt für Migration und Flüchtlinge bereits im Sommer 2014 durchgeführt hat. Die Ergebnisse stellte das BAMF am Freitag vor. Demnach erhofften sich 84,7 Prozent der Befragten eine Zukunft in Deutschland, fast 80 Prozent wollten gerne die deutsche Staatsbürgerschaft erhalten.

zaujimave, a pritom sa zdoraznovalo, ze siroke masy chcu ist domov, akonahle prestanu padat bomby ...

https://www.welt.de/politik/deutschland/article158758547/Fast-alle-Fluechtlinge-wollen-in-Deutschland-bleiben.html
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #2459 : Říjen 14, 2016, 06:06:27 pm »

Napriklad Japonsko bolo tiez po r. 1945 v podstate zaostalou krajinou, potom sa dostalo na svetovu uroven, elektronika, pocitace atd. - a "zapadne" krajiny s tym nemali ziadny problem, neviedli s Japonskom kvoli tomu vojnu atd., naopak rozvinul sa normalny obchod
tak isto napriklad Juzna Korea a urcite by sa nasli aj dalsie priklady, ze ked sa chce, tak sa aj zaostale krajiny mozu dostat na uroven "zapadu" a nikto im v tom branit nebude ... Japonsko je dnes mozno tiez v kde-com konkurenciou pre "zapadnu" Europu, ale napriek tomu funguje obchod, vymena studentov, sport, turistika ...

Japonsko bylo po druhé světové válce stejný otrok, jako Německo. USA je nechutně manipulovanou válkou vysílily, a po 2. SV podmanily. Stejně jako Německo. Jak jednoduché. Snadné, ale hnusné. Proto se těmto "neviditelným" manipulátorům z USA musíme bránit. A to nejsou jejich politikové ( ti jsou jenom loutky ), je to několik rodů zrůd, které přežívají jenom tak, že parazitují na lidech, ale přitom je ničí. Ti jsou mnohem nebezpečnější, než nějaký viditelný diktátor nebo průhledná propaganda.

Jakpak se Japonsko / Jižní Korea na tu úroveň dostaly ? Že by Japonci jeli do USA špehovat patenty ? Na to mají příliš šikmé oči - jsou vidět.
Bylo to tak, že si je USA podmanily výrokem "prohráli jste válku", plaťte - budete v područí. Pak je nakrmili nějakým know-how, a tím přiměli platit jak mourovaté. Takže otroctví. Co bys od USA čekal ?
Nic dobrého.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 159 160 161 162 163 [164] 165 166 167 168 169 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München