Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 152 153 154 155 156 [157] 158 159 160 161 162 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12384792 krát)
jirike
Host
« Odpověď #2340 : Září 18, 2016, 01:11:58 pm »

On by zžejmě rád, kdyby se dělalo jako, že je vše ok....

Nevěřim, že by byl někdo rád. ..
Ani já nejsem.
A ani nevěřim, že by byl ještě někdo,  kdo by si ,,nevšiml" a nebyl ve střehu. ..

A věděl by jsi to, kdyby jsi mé příspěvky četl. ..
Podivej se zpátky na začátek tohoto hnoje a nepodsouvej spekulace o někom jiném. ..
Já i spousta jiných lidi jsme se vyjadřovali mnohokrát...
A způsoby rešeni se tady sice zbytečne, ale přece. .. probírali asi 2300 příspěvků zpátky. ... a pak dal...

Po padesáté. Cituj některý z mych příspěvků a nespekuluj a nevymyslej si...  Polibek
Jinak jsi jen tlučhuba Mrknutí
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #2341 : Září 18, 2016, 04:24:08 pm »

Když už se tady bavíme o kapitalismu, tady je jeden výstižný popis, co to je, a jak to působí.
Viz přiložený obrázek.


* Quoteko__quote-Zygmunt-Bauman-capitalism-proceeds-through-___.jpg (226.35 KB, 1000x892 - prohlédnuto 330 krát.)
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #2342 : Září 18, 2016, 04:42:54 pm »

přeloženo:

Kapitalismus žije tak, že tvořením ničí.
Kapitalismus vytváří stále "nový a vylepšený" kapitalismus, přičemž jsou ničeny zdroje, ze kterých mohl vzniknout, dále prostředí, ve kterém se vyskytuje, a důstojnost těch nespočet jedinců / zvířat / a přírody, kteří v něm žijí, a podmínek, které mu umožnily vzniknout; do čehož jsme tím či oním způsobem zavlečeni všichni.



můj názor k tomu:

Kapitalismus je zhouba lidstva ( lidstvo se nenávratně poškozuje ), jedince ( ničí se mu celistvost i zdravý rozum ), i zeměkoule ( ničíme ji, rozebíráme ji ).

Proto je potřeba přeměnit kapitalismus na udržitelný způsob lidí na zeměkouli ( včetně omezení počtu jedinců ) při zachování vlády zdravého rozumu ( tj. nikoliv sobectví - "já chci" ).

« Poslední změna: Říjen 14, 2016, 02:24:02 am od Lenke » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2343 : Září 18, 2016, 05:06:54 pm »

"Kapitalismus žije tak, že tvořením ničí.
Kapitalismus vytváří stále "nový a vylepšený" kapitalismus, přičemž jsou ničeny zdroje, ze kterých mohl vzniknout, dále prostředí, ve kterém se vyskytuje, a důstojnost těch nespočet jedinců / zvířat / a přírody, kteří v něm žijí, a podmínek, které mu umožnily vzniknout; do čehož jsme tím či oním způsobem zavlečeni všichni.
"


no vidis to, a to iste sa da napisat o socializme alebo aj o feudalizme, v kapitalizme sa to len momentalne viacej prejavuje, kedze je rozsireny po celom svete ;_) ale aj v krajine ako Severna Korea nicia zivotne prostredie a zdroje ...

co s tym?

aha "Proto je potřeba přeměnit kapitalismus na udržitelný způsob lidí na zeměkouli ( včetně omezení počtu jedinců; inteligentních i debilních *) při zachování vlády zdravého rozumu ( tj. nikoliv sobectví - "já chci" )."

a ako to KONKRETNE chces dosiahnut? obmedzovanie vysky sukromneho vlastnictva (kto bude mat v Cechach majetok v hodnote viac ako 1 mil. korun, tomu ho vlada zhabe?)?

obmedzovanie jedincov - cosi ako stalinske cistky, pracovne tabory?
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #2344 : Září 19, 2016, 08:00:36 am »

,,Mistře,, Jirike. Toto téma je plné tvojich sluníčkářských příspěvků. Jak je potřeba uprchlíkům pomáhat, hlavně ty matky s dětmi, moje příspěvky přirovnáváš k Hitlerovi(což opět dokazuje tu tvoji diskutabilní inteligenci), Konvičkovi, Okamurovi, dokonce k muslimským radikálům,atd. Prostě klasika sluníčkář. Pro mě je důležitější bezpečnost lidí v Evropě. Takže nevpustit ani nohu. Jejich žádost zkoumat mimo evropský kontinent. Tak, jako to dělají USA,,Austrálie, Kanada, a nyní(sice už dost pozdě) GB.  A zakázat vražedný, středověký islám v Evropě.  Comprendere?
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #2345 : Září 19, 2016, 10:52:58 am »

Ahoj Kosmopolito, prisla jsem te jen pozdravit a vyjadrit ti podporu v tomto marnem stretu zdraveho rozumu se smesi patolizalstvi, sebeobdivovani, hulvatstvi a hlouposti.
Mas pravdu, ja uz to vzdala, neb je mi muj cas na to prilis drahy. Kdo chce-vidi, kdo se radeji chce do krve hadat, protoze neumi priznat omyl, popripade zacne vse nenapadne obracet (jak jsi konstatoval), ten mi za muj cas nestoji. Úsměv
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #2346 : Září 19, 2016, 11:26:10 am »

 Škleb Škleb Škleb
Omyl bych přiznal, nemam problém a za svými názory si stojím Mrknutí
A že jsou jiné je věc druha.

A ano, ano, ano, stojím i za tim, že pokud někdo nazývá milion (a vic) lidi bez ohledu na nic, zvěří, nechat potápět a střílet. ..... (jen kvůli vyznání a vire) mé přirovnání bylo zcela trefný a rozdíl nevidím. ..

Nic neotáčim, do zadnice nikomu nelezu,  nikomu páty nelizam a nebudu....  Škleb
A Vy dva, tři,  čtyři nicky me můžete taky políbit Smích :*
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2347 : Září 19, 2016, 12:59:10 pm »

Ahoj Kosmopolito, prisla jsem te jen pozdravit a vyjadrit ti podporu...
Ojojoj, diddi is back? Já myslel, že to u tvých příspěvků říkalo "host" a předpokládal jsem, že ses rozhodla pro tlustou čáru. Že by nakonec tak tlustá nebyla? Úsměv
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #2348 : Září 19, 2016, 02:29:44 pm »

Tak už aj v Berlínskej radnici pobodal neznámy muž dvoch ľudí a je na úteku.Zaujímavé a vlastne som to aj očakával,že sa tají,akej pleti bol,napriek tomu že obidvaja pobodaní sú v nemocnici a polícii to určite oznámili.Takto sa však informácie na príkaz ohýbajú,zamlčujú zámerne,aby občania boli ako ovečky v košiari a nebáli sa vlkov.

www.cas.sk/clanok/450904/masaker-v-berlinskej-radnici-neznamy-muz-pobodal-dvoch-ludi/


A ľudia,majte pochopenie,usmievajte sa,pomáhajte,dávajte,len prosím vás nemajte pocit,že ste v ohrození na každom kroku.
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #2349 : Září 19, 2016, 03:00:47 pm »

Ahoj Kosmopolito, prisla jsem te jen pozdravit a vyjadrit ti podporu v tomto marnem stretu zdraveho rozumu se smesi patolizalstvi, sebeobdivovani, hulvatstvi a hlouposti.
Mas pravdu, ja uz to vzdala, neb je mi muj cas na to prilis drahy. Kdo chce-vidi, kdo se radeji chce do krve hadat, protoze neumi priznat omyl, popripade zacne vse nenapadne obracet (jak jsi konstatoval), ten mi za muj cas nestoji. Úsměv

Díky Diddi, však já vím, že ty patříš k těm normálním. A taky, že ty a pár dalších jste to tady vzdaly, protože to nemá smysl. S tímto primitivním individuem polemizovat. Ale on už je tak drzej, že by chtěl diktovat, jestli tu můžu dát nějaký příspěvek, nebo ne. Ano, napsal jsem, že je to muslimská zvěř. Ostatní tenhle zhejralej překrucuje a propaguje podle svých potřeb. Ono je to fuk, ale člověk se nestačí divit, jaké lidi se mezi námi pohybují. A takoví ani necítí zodpovědnost - už kvůli svým dětem. Tady není o čem. Ten člověk nahrazuje chybějící inteligenci hádáním a zkreslováním. Já vím, že tito lidé existují. Naštěstí jich tolik zas není. On se cítí silnej, protože tuhle multikulti zvrhlost vytvářeli a podporovali zaprodaní politici celou dobu. Ale Evropa se mění. Multikulti začíná být pasé, protože ti pitomci mají starost, jak to vůbec zarazit.  A Kleena? Ten aby si nepřidal. To víš, máš u něj vroubek!   A abychom ve zpravodajství popojeli, tak sem hned mrsknu příspěvek s dalším kulturním muslimským  obohacovačem, pro změnu za velkou louží + Merkelovou, která si začíná ,, sypat popel na hlavu,, Zdarec a mysli jen na ty normální lidi. Oni tu jsou a určitě jich je většina.  Jen se nechtějí v tomto morálním bahně vyjadřovat.
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #2350 : Září 19, 2016, 03:02:32 pm »

     https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/415115-cas-bych-vratila-zpet-na-uprchliky-jsme-nebyli-pripraveni-pripustila-merkelova.htmlm-afghanci.html?sznhp=rss           a      https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/415110-atentat-v-new-yorku-fbi-patra-po-osmadvacetiletem-afghanci.html
« Poslední změna: Září 19, 2016, 03:06:33 pm od kosmopolita » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #2351 : Září 19, 2016, 04:20:18 pm »

Ahoj Kosmopolito, prisla jsem te jen pozdravit a vyjadrit ti podporu...
Ojojoj, diddi is back? Já myslel, že to u tvých příspěvků říkalo "host" a předpokládal jsem, že ses rozhodla pro tlustou čáru. Že by nakonec tak tlustá nebyla? Úsměv

Tady vidis, jak pravdive  je prislovi:"jeden myslel a neco se mu stalo".Smula,no. Smích
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #2352 : Září 19, 2016, 04:21:51 pm »

Škleb Škleb Škleb


Nic neotáčim, do zadnice nikomu nelezu,  nikomu páty nelizam a nebudu....  Škleb
A Vy dva, tři,  čtyři nicky me můžete taky políbit Smích :*

Tak nebyl jsi konkretne myslen ve vsem, jsou tu i jini, ale kdyz zu jsi citil potrebu to na sebe vztahnout, ja ti to vymlouvat nebudu. Smích
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2353 : Září 19, 2016, 04:22:55 pm »

Ahoj Kosmopolito, prisla jsem te jen pozdravit a vyjadrit ti podporu...
Ojojoj, diddi is back? Já myslel, že to u tvých příspěvků říkalo "host" a předpokládal jsem, že ses rozhodla pro tlustou čáru. Že by nakonec tak tlustá nebyla? Úsměv

Tady vidis, jak pravdive  je prislovi:"jeden myslel a neco se mu stalo".Smula,no. Smích
Mně se zatím nestalo nic, jsem tady od té vaší žumpy vybrané společnosti dost daleko Škleb
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #2354 : Září 19, 2016, 04:29:35 pm »

Ahoj Kosmopolito, prisla jsem te jen pozdravit a vyjadrit ti podporu...
Ojojoj, diddi is back? Já myslel, že to u tvých příspěvků říkalo "host" a předpokládal jsem, že ses rozhodla pro tlustou čáru. Že by nakonec tak tlustá nebyla? Úsměv

Tady vidis, jak pravdive  je prislovi:"jeden myslel a neco se mu stalo".Smula,no. Smích
Mně se zatím nestalo nic, jsem tady od té vaší žumpy vybrané společnosti dost daleko Škleb

No zrejme ne dosti daleko,abys odolal,hm...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 152 153 154 155 156 [157] 158 159 160 161 162 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München