Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Karmalogie v Londyne  (Přečteno 14799 krát)
axebau



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Červenec 17, 2015, 02:47:13 pm »

KARMALOGIE V LONDÝNĚ


Chtěla bych, touto cestou, pozvat všechny Čechy, kteří chtějí nahlédnout to tajů dat narození a naučit se v datech rozeznávat Karmu, aby se přihlásili do mé školy Karmalogie, kterou na sklonku roku 2015 otevírám v Londýně.

Jsem zakladatelkou této vědy, mám Karmalogii chráněnou ochrannou známkou a patentem u Českého patentového úřadu a jsem jediný člověk na světě, který Karmalogii učí a učit může.


Pokud budete znát svoji Karmu, kterou máte ve svém datu ukrytou všichni, nebudete pořád dokola opakovat stejné chyby a bude se vám nejenom lépe žít, ale zcela pochopíte proč tak žijete, s kým a kdy vás čekají maléry a jak jimi projdete. Čeho se vyvarovat, co dělat, co ani omylem. Následně pak všem ostatním můžete, v podobě konzultací, jako CERTIFIKOVANÍ KARMALOGOVÉ osvětlit jejich problémy a usnadnit jim jejich životy, což je velice dobrá práce, která bude v Anglii velmi žádaná. Astrologů a numerologů jsou hordy, ovšem tito lidé neumí pracovat s Karmou v datu, na rozdíl od nás Karmalogů......


Karmalogii jsem doposud učila pouze v České republice, v srpnu budu učit v Maďarsku a mám nachystanou i Krétu, neboť je nutné, aby tuto super vědu znali lidé i v zahraničí.

Do Londýna odlétám - k rodině - v říjnu, tedy od října budu provádět jak konzultace, tak i učit Karmalogii.

Podívejte se na mé stránky, shlédněte video a pokud se vám tato oblast zamlouvá, přihlaste se s předstihem, neboť velké skupiny lidí neučím a navíc - své budoucí kolegy si maličko i vybírám dle data jejich narození.

Vše potřebné tedy najdete na www.karmalogie.cz, popř. na fb:https://www.facebook.com/hannah.nesvadba.


Cena kurzu o 10ti lekcích je 660 liber a navíc každou lekci dostane student v podobě zvukové nahrávky. Celkovou částku za kurz nemusíte hradit ihned a v plné výši, ale je možno hradit každou lekci zvlášť.

Dotazy a přihlášky na  hannah19[zavináč]seznam.cz


Zdraví Hannah j. Nesvadba, Karmalog, spisovatelka a lektor

--
Hannah J.Nesvadba
KARMALOG
spisovatelka, lektorka
mob.721 634 55O
www.karmalogie.cz
PRAHA
https://www.facebook.com/hannah.nesvadba
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München