Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nabízím brigádu v cestovním ruchu v Andalusii  (Přečteno 12245 krát)
amoTEPortugal



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červenec 29, 2015, 09:15:32 am »

Hledám Čechy/Slováky žijící/studující v Andalusii pro nárazovou spolupráci v cestovním ruchu. Jedná se o práci průvodce, který ale nemusí být profesionální, nemusí mít ani zkušenosti, jde mi o to, aby turistům přiblížil své město (Granada, Malaga, Cordoba, Ronda, Sevilla, Jerez) tak, jak ho zna a má ho rád.
Hledám průvodce pro zájezd, který se uskuteční v září 2015, jedná se o skupinu 10osob. Potrebuji pruvodce 5.9. v Granade, 6.9. v Cordobe, 12.9. Jerez, 17.9. Ronda a Malaga. Může to být kdokoli, kdo v daném městě nebo okolí žije nebo studuje, má ho rád, je komunikativní a chce se o své zkušenosti podělit s turisty. Odměna cca 20Eur za hodinu - dohodou.
Zatím se jedná o nárazovou brigádu, ale nebráním se v případě oboustranné spokojenosti další spolupráci.
V případě zájmu, mě, prosím, kontaktujte na můj email tep[zavináč]amoteportugal.cz
Tereza amoTEPortugal
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München