Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3]   Dolů
 
Autor Téma: narok na ciastocny dochodok  (Přečteno 212659 krát)
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #30 : Prosinec 04, 2018, 09:30:07 pm »

ak mas dokazane nejake zdravotne postihnutie od nemeckych lekarov, mas narok AJ na invalidny dochodok!
Pravda, musis tam pracovat v Nemecku asi dlhsie ako 5 rokov ...
« Poslední změna: Prosinec 05, 2018, 12:11:50 am od 88barbie » Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #31 : Prosinec 05, 2018, 12:09:50 am »

Kleena -  ty jsi ale kus VOLA !
kleena je super!
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #32 : Prosinec 05, 2018, 12:12:15 am »

Honza tak treba skusat a nenechat sa od...bat uradmi!
Zaznamenáno
deweler



Karma: -2
Příspěvků: 7


« Odpověď #33 : Leden 02, 2019, 04:35:57 pm »

Chcel by som sa opytat vasu osobnu skusenost, pracujem v D viac ako 5 rokov na TPP,momentalne som PN uz dlhsie na SK.Zaujima ma,ci sa da nejako dopredu vybrat jednorazovo dochodok,kedze zrejme ma v blizkej dobe prepustia,alebo sa to da len po dovrseni urciteho veku?S mojou diagnozou mi invalidny dochodok nedaju,tak preto sa pytam ci to neni nejak mozne aby mi bolo vyplatena suma ktoru som odvadzal vyplatena.Neviem ci je mozne aby ma este by ma zaujimalo ake mate skusenosti s IKK poistovnou,co sa tyka vyplacanie krankegeld,lebo najskor mi to vyplacal zamestnavatel,a potom poistovna to az po urgenciach zacala vyplacat po 3 mesiacoch.Doktorka ma vypisala presne po roku do prace,ale nebol som schopny prace tak som vybral zvysnu dovolenku ktoru som mal ,ale situacia sa mi zhorsila a bol som hospitalizovany a znovu poslal PNku kedy mi ku zamestnavel akcepovat a pocas 6 tyzdnoch mi normalne posielal krankengeld,Doklady od doktorky som posielal aj zamestnavatelovi aj poistovni ,hned od zaciatku ale poistovna proste k dnesnemu dnu mi ani neodpisala.Mate niekto taketo skusenosti?AKo je to v pripade ked ma prepustia,doplati mi poistovna tie peniaze za 3 mesiace?Vdaka
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #34 : Leden 02, 2019, 08:05:44 pm »

Pokial viem tak vyplatenie vkladov do dochodkoveho poistenia uz nie je mozne pre obcana EU, bolo to mozne do vstupu Slovenska do EU ...
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #35 : Leden 11, 2019, 10:07:27 am »

Odkiaľ vieš, že s tvojou diagnozou ti invalidný dôchodok nedajú?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München