Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Deutsche Post od 1. 1. 2016  (Přečteno 19714 krát)
largoapassionata



Karma: 7
Příspěvků: 68



« : Únor 09, 2016, 02:47:47 pm »

Německá pošta přesunula nejfrekventovanější balík (za 4,99 - nejlevnější pojištěná varianta v rámci bundes) do šuplete "nur online frankierung". Takže na pobočce už ho nepošlete, tam je nejlevnější pojištěný za 6,99 €. Kromě toho po roce urputného nakupování od soukromníků i organizací můžu zodpovědně říct, že na Privatsendungen dost kašlou. Balíky chodí v průměru o dva dny později, kromě těch co mají nálepku ebay. Balíček mi třikrát poslali zpět bez předchozího aviza. Naštěstí jsou Němci povětšinou poctiví, ale stálo mě to vždycky 5€ navíc. Pošta si meje ruce, jak jim můžu dokázat, že to Avízo nebylo ve schránce. Na druhé straně ztracený balíček mi po měsíci přišel, ačkoliv nemá podací číslo. Odesilatel to může reklamovat a oni to opravdu našli. Věc u nás nevídaná.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München