Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Bydlení v Helsinkách  (Přečteno 23146 krát)
verspalll



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červenec 27, 2016, 12:52:25 pm »

Zdravím všechny krajany a krajanky. Čeká mě roční studijní pobyt v Helsinkách počínající 30. srpnem a končící 30. květnem a bohužel mi nebyla udělena kolej, jsem proto nucena improvizovat. Chtěla bych členy této skupiny požádat o pomoc. Znate-li někoho, kdo pronajímá pokoj za rozumnou cenu, případně znate-li někoho, kdo ví i někom, kdo pronajímá pokoj za rozumnou cenu, byla bych vám zavázána nekonečným vděkem, kdybyste me mohli nějak zprostředkovat kontakt nebo mi prostě jakkoli pomoci s mym ubytovacím problémem. Vaši pomoc a účast bych se alespoň částečně pokusila vykompenzovat například českým pivem či jiným českým/slovenskym proviantem, po němž toužíte dnem i nocí a ve Finsku není k dostání a je možno jej přibalit do kufru
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München