Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pečovatelka- doba pobytu  (Přečteno 41414 krát)
Leontyna



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Srpen 04, 2016, 05:49:26 pm »

Dobrý den,
pracuji od minulého října jako pečovatelka přes agenturu. Vždy dva měsíce tady a dva měsíce jsem pak doma. Teď jsem se dozvěděla,že nemohu být na území Nizozemí déle než půl roku (když se všechny měsíce sečtou dohromady). Přitom jsem OSVČ a daně a zdravotní a sociální si platím na území ČR.
Co je na tom pravdy? Víte o tom někdo něco? Děkuji.
Zaznamenáno
wert2



Karma: 1
Příspěvků: 30


« Odpověď #1 : Srpen 04, 2016, 08:12:36 pm »

to je podle meho blbost. jestli ze mas cs obcanstvi tak muzes zit v nl. jak dlouho chces.
co me napada je ze tu nejsi hlasena a mas v cr zdravotni . tam bude nejaka vsivarna. muze to byt treba to ze ti plati cestak. takze dostanes penize ale jsou tam nejaky ojebavky s danema. a taky nevim presne protoze prez ag. nedelam ale mam pocit ze na duchod mas narok az kdyz delas pul roku v kuse . takze v tom je zakopany pes. jinak ve zdravotnictvi je momentalne bordel.
Zaznamenáno
Leontyna



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Srpen 05, 2016, 05:38:39 pm »

Díky za reakci.
Zaznamenáno
wert2



Karma: 1
Příspěvků: 30


« Odpověď #3 : Srpen 05, 2016, 07:32:22 pm »

jestli tu chces zustat. tak to neni problem. aaz tu budes tak si sezen praci a byt a nevracej se
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München