Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hledám schopného čecha a nebo češku  (Přečteno 25941 krát)
MartinES/CZ



Karma: 0
Příspěvků: 6


« : Srpen 16, 2016, 06:52:17 pm »

Dobrý den,
hledám schopného,spolehlivého čecha a nebo češku žijící ve Španělsku,který(á) by mi jako znalá prostředí a španělštiny (domluvím se anglicky,německy,rusky,jen né španělsky,což je ve Španělsku potřeba) pomohla zjistit vše týkající se pouličního či plážového prodeje a následně rozjet prodej na pláži (případně poblíž) a nebo v místech kde se pohybují turisti,a to od začátku příští sezóny,protože letos to již nestihnu,nabízím za toto možnost partnerství a nebo zaměstnání.Uvažuji o hot-dog,zmrzliny,příp.českého plechovkového piva a do budoucna snad i točeného.Nebráním se dalším nápadům a podnětům,za které budu jen a jen vděčnej.Konečně jsem se k tomuto kroku odhodlal,protože jsem byl ted měsíc ve Španělsku na Costa Brava v Pineda de Mar a vše jsem si tam do detailu okoukal a rozhodl se,že svůj sen budu realizovat.Jezdím do Španělska velice často,jako řidič a docela to tam znám.Na lokalitě mě až tak nezáleží,ale samozřejmě nejblíž je oblast Costa Brava a nebo velice krásné městečko Oropesa del Mar,ale jak píši lokalita je mi v podstatě jedno. Pište mi na e-mail: czk[zavináč]post.cz a nebo volejte na telefon: 00420 776 893 971 ,přeji krásný den.Martin z Prahy
Zaznamenáno
sylvia.cernuskova



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Září 20, 2016, 02:53:14 pm »

Ahoj
bydlim na kanarech. Konkretne Fuerteventura. Nevim, zda te zajima tato lokalita
Zdravim Sylvia
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München