Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Gáža. Prace  (Přečteno 51689 krát)
Gáža



Karma: 0
Příspěvků: 2



« : Srpen 21, 2016, 04:14:50 pm »

Dobrý den, chtěl bych vás všechny požádat o pomoc. Rád bych pracoval v Německu v okolí Drážďan jako podlahář, nebo jiné stavební práce. Jsem z Ústí nad Labem je mi 38 let poslední 2 roky jsem pracoval jako podlahář. Má němčina není super, ale trochu se domluvim. Mé stránky www.gj.jex.cz    děkuji za váš čas který jste mi věnovali. G.J.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #1 : Srpen 21, 2016, 10:17:45 pm »

Přesně to, co jsem poradil tomu elektrikářovi chvilku před tebou, jen všude zaměň slovo "elektrikář" za "podlahář":

( Tebe se týkají slova 'Fußboden Handwerker', 'Bodenbeläge', 'Fußboden Verlegearbeiten' a podobná. Případně 'Fliesenleger'. )



Musíš si podávat ( a vyvěšovat ) inzeráty tam, kde to Němci čtou. Tady to sice také čtou, ale je to malý záběr.

Zkus na eBay kleinanzeigen nebo si prostě v němčině na sebe sepiš upoutávku, co děláš, co umíš, kam můžeš přijet, a kdy, a vyvěšuj to venku na místa, kde to není nevhodné, a kde to bude mít nějaký záběr. Samozřejmě do sítě ( internetu ) také.

V němčine se nazýváš 'Elektriker' nebo 'Elektroinstallateur'.

Tady se podívej, jak mají na sebe napsanou upoutávku ostatní, a z toho si můžeš poskládat vlastní text: www.ebay-kleinanzeigen.de/s-elektroinstallateur/k0

Na této stránce je hned několikrát hledaný elektrikář: https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-elektriker/k0

a pro podlaháře: https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige:gesuche/fußboden/k0


Reagovat na inzeráty s poptávkou musíš okamžitě, tj. nejpozději do 30 minut, jinak to vezme někdo jiný. Tady, v Německu, jde všechno dneska nějak moc rychle ...  :-)

... ale přitom se neudělá moc kloudného ...

pozn.: webovky máš depresivní a těžko čitelný text. A ke tvé práci ( podlahář ) jsem tam nenašel vůbec nic, takže to nepiš k inzerátům.
Zaznamenáno
Gáža



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #2 : Srpen 22, 2016, 04:13:56 am »

Ok díky moc.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München