Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: nabídka práce v Rakousku v Alpách - SERVÍRKA nebo ČÍŠNÍK a KUCHAŘ(KA)  (Přečteno 20622 krát)
mikilib3



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Září 26, 2016, 01:40:04 pm »

Pro horskou restauraci v Alpách v Rakousku (obl. Steiermark/Kärtner) hledáme na zimní sezónu, která začíná od začátku prosince 2016 a trvá až do poloviny dubna 2017,
SERVÍRKU nebo ČÍŠNÍKA
[/color].
Měl/a/ by mít praxi v oboru, němčinu na komunikativní úrovni (angličtina výhodou). Strava i ubytování je zaměstnavatelem zajištěno.

Dále hledáme KUCHAŘE nebo KUCHAŘKU
[/color],
který/á/ by měl/a/ mít praxi v oboru a také mít němčinu na komunikativní úrovni nebo alespoň částečně umět německy. Stravu i ubytování poskytne také zaměstnavatel.

Pro bližší informace ohledně zaměstnání a mzdy volejte na tel.číslo:

+436602137604 - p. Mikala.

(Můžete mluvit a psát česky nebo slovensky, zaměstnavatel je Čech.)
Zaznamenáno
kasa97



Karma: -1
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Říjen 17, 2016, 05:11:57 pm »

Dobrý večer, je nabídka práce na zimní sezonu ještě z možnosttí? Jsem vyučený kuchař, který teď pracoval 15 dní v Bregenz, kde jsem byl na zkoušku a dopadlo to na výbornou. Bohužel zde končí sezona a já sháním další práci v zahraničí na zimní sezonu na horách. Měl bych zájem o práci v kuchyni. Děkuji za odpověď Linke
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München