Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pravnik - migracia  (Přečteno 63320 krát)
caesarik



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Říjen 11, 2016, 04:19:35 pm »

Ahojte,

nemate prosim niekto tip na pravnika ktory sa specializuje na oblast migracie (povolenie na pobyt, EU blue card atd.?) Vopred dakujem.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #1 : Říjen 11, 2016, 05:50:27 pm »

Zkus tuhle žabku:

http://www.germany.cz/forum/index.php?topic=26306
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2 : Říjen 12, 2016, 01:27:15 pm »

No žes rovnou nenapsal něco ještě rozšafnějšího, třeba k***ičku...?
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #3 : Říjen 12, 2016, 11:22:38 pm »

Já jsem tím slovem 'žabka' myslel mladou holku, i když se to spíše používá o malých ( rozšafných ) holkách.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Říjen 13, 2016, 08:36:30 am »

Já jsem tím slovem 'žabka' myslel mladou holku, i když se to spíše používá o malých ( rozšafných ) holkách.
To je jasné...ale na tomto místě úplně stejně nepatřičné.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Alterego



Karma: -14
Příspěvků: 66


« Odpověď #5 : Říjen 13, 2016, 06:58:25 pm »

No žes rovnou nenapsal něco ještě rozšafnějšího, třeba k***ičku...?

Clovece na co si tu hraješ ? Z jakého titulu si tu nás dovolujes napominat jako ve škole ?
A mimoto jak si stojís se zenskejma ? Delas dojem lehkeho uchyla, jako by tě rajcovalo mít moznost si tu trochu zasprostacit. Výsledek je ovsem rozpačity až trapny.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #6 : Říjen 14, 2016, 12:57:01 am »

"Alterego", kolik ti je ? Nejsi ty náhodou cucák ? Jakým právem si tu votevíráš hubu ?

( Abych se také zapojil do hádky.  Škleb Škleb Škleb )


ale teď rozumně:

Napomínat ( upomínat na správné ) je potřeba, ale uvážit situaci druhého je také nutné. Takže to dělejte vždy rozumným způsobem.

Kleena má teď třeba potíže s holkou, prostě těžké období, tak to na něj má neblahý vliv. A podle toho se projevuje.
Na mě to také působilo těžce. ( A také jsem se podle toho nepatřičně projevoval. )

A holky ( ženy ) to také nemají jednoduché, když se z mužů stali konzumní materialisti ( debílci ), kteří si myslejí, že žena je na čudlík, jako všechno ostatní kolem nich: zmáčkneš tenhle, ona udělá to. Zmáčkneš jiný, ona udělá něco jiného.
Žena je sice přízemnější než muž; ale také vnímá, a cítí. Takže když se k nim budeme chovat slušně, budou nám to vracet.


Lidi, snažte se druhého pochopit, ne ho ještě více zkopat. To mu nepomůže.


« Poslední změna: Říjen 14, 2016, 01:51:39 am od Lenke » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München