Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Slevněné lístky do Dinosauřího parku v DE pro studenty a důchodce  (Přečteno 12433 krát)
Marci



Karma: 0
Příspěvků: 7


« : Leden 20, 2017, 02:55:51 pm »

Ahoj,
v rámci vánoční slevy jsem koupila lístky do Dinosauřího parku Gondwana-Das Prähistorium v Německu. Nevyužila jsem dva lístky, protože rodiče byli nemocní a nemohli bohužel jet. Nabízím je tedy k prodeji. Lístky jsou platné do 30.června 2017 a mohou je využít důchodci, studenti a zdravotně postižení. Cena lístku po 40% slevě je zaokrouhleně 10 EUR.  Pokud byste tu měl někdo návštěvu, je to super akce, kterou doporučuju. Je potřeba počítat 2 hodiny a stojí to za to. Máte-li zájem, ozvěte se mi, prosím, na mail. Díky, Marci

----

http://www.gondwana-das-praehistorium.de/index.php/de/informationen-service/tickets-preise
« Poslední změna: Leden 20, 2017, 03:21:37 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München