Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: o Němcích  (Přečteno 159679 krát)
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« : Březen 07, 2017, 01:53:46 pm »

Tady si budeme říkat pravdu o Němcích:
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #1 : Březen 07, 2017, 01:54:26 pm »

Jakmile Němec vysloví slovo 'Sprechstunde', bude lhát ( nebo lhal ).
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #2 : Březen 07, 2017, 04:20:52 pm »

Když se k tobě Neměc blíží s úsměvem ( samozřejmě, že falešným; normálního není schopný ), bude po tobě něco chtít, co pro tebe není výhodné, nebo se z tebe pokusí dělat hlupáka.
Zaznamenáno
maddock



Karma: 3
Příspěvků: 35



« Odpověď #3 : Březen 07, 2017, 07:09:15 pm »

Téma zni: "O Němcích" a ne "O Češích"  Škleb
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #4 : Březen 07, 2017, 09:30:23 pm »

je to ako kazde zovseobecnovanie ....

Ja som s nemcami studoval, roky pracoval na Univerzite, poznali sme sa s rodicmi spoluziakov nasich deti na zakladnej skole, na gymnaziu, pozname sa s ludmi co ziju tu u nas na dedine atd. stretol som v zivote vela nemcov ktori sa na mna usmievali a pomohli mi, hoci nic odo mna nechceli
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #5 : Březen 07, 2017, 11:27:11 pm »

Tak hlavne, ze nemecke prachy nesmrdi, vid, Lenke?

Proc se proste neseberes a nevypadnes z Nemecka, kdy to tu tak nenavidis a hlavne Nemce.To jsi charakter? Smích Proc tu jsi?  To by me opravdu zajimalo.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #6 : Březen 08, 2017, 09:17:12 am »

Tak hlavne, ze nemecke prachy nesmrdi, vid, Lenke?

Proc se proste neseberes a nevypadnes z Nemecka, kdy to tu tak nenavidis a hlavne Nemce.To jsi charakter? Smích Proc tu jsi?  To by me opravdu zajimalo.

Nesmrdí ( když jsou naťukané v počítači ).  :-)
Nesmrdí, když náckové neplatí to, co mají platit.
Nesmrdí, když člověk dělá normální práci, za kterou je normálně oceněn ( a nehoní prachy jak prasečí očka ).

Je potřeba rozlišovat mezi Němci a nacisty. Myslel jsem ty druhé, ale když ono se najde dost blbců ( tedy v Berlin ), tak člověk potom neví, s kým má tu čest.
Ale ty poznámky, které jsem tu napsal, platí všeobecně. Stejně tak, jako něco platí všeobecně pro všechny Čechy.


Rudo, máme stejnou zkušenost, a je to tak.


Maddock: máš pravdu, podobné by se dalo psát o Češích, celé stohy. Jenže tam je to pochopitelné, proč se Češi chovají tak, jak chovají ( z historických důvodů ), zatímco tady, proč Němci z lenosti pořád lezou Američanům do prdele ( když ti jim ve 2. SV. zničili podporováním jednoho fanatika celou zemi ), to opravdu nechápu, a ještě si hrají na "lepší". To už je diagnóza.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #7 : Březen 10, 2017, 01:34:09 pm »

Ja zijem v Mnichove...vsade mas aj takych aj hentakych ludi...mne moja kamoska toto vravi...viac ludskeho tepla dostanem v nemecku medzi ludmi  nez doma...ja som dal jednej nemke tip  na pracu...vysla jej a ona a jej muz ma pozvali do dobrej restauraci na obed ..este mi chceli novy notbuk kupit a oblecenie...kde by som toto zazil dom na sk...az som sa trapne citil co mi vsetko chcu dat a musel som ju brzdit...doma sa ma nikdy zamestnavatel slovensky nespytal ako sa mam ani neposrandoval...nic...a tu casto..vsade je to o ludoch a otom co clovek vysiela...ale tiez uprednostnujem pracu kde som sam bez ludi a kolegov...ten klud sa neda zaplatit nicim... Úsměv
Zaznamenáno
Zirafkalena



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #8 : Prosinec 20, 2017, 02:18:11 am »

Souhlasím s každým písmenkem co Lenke napsal.
Zaznamenáno
Zirafkalena



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #9 : Prosinec 20, 2017, 10:10:06 am »

Vyrostla jsem v Čechách žila pak 4 roky v Německu potom jsem žila 11 let v Anglii. Teď jsem zase poslední 3 roky v Německu.
Takže pro shrnutí nikde jsem nezažila větší šikanu než tady v Německu. Ano jsou to nacisti je to v nich a vždycky bude. Tento block opravdu říká pravdu o Němcích. V Čechách se občas ukážu a vždy se vracím s příjemným dojmy. Lidi jsou napomocní a vstřícní. S žádnou aroganci jsem se v Čechách nesetkala. Jsem vlastenka a hrdá na to že jsem Češka.

« Poslední změna: Prosinec 20, 2017, 10:11:42 am od Zirafkalena » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #10 : Prosinec 20, 2017, 12:20:54 pm »

Ja som zil 18 rokov na Slovensku (este v CSSR) a odvtedy zijem 30 rokov v Nemecku. Sikanu som v Nemecku zazil len velmi malo, zato za 18 rokov v CSSR dost ... A este aj roky potom, ked som z Nemecka prichadzal na navstevu - zacalo to uz sikanovanim na hraniciach, preco veziem toto, preco veziem hento, toto sa dovazat nesmie, tamto sa vyvazat nesmie atd. Az po sikanu na uradoch, kedze som este stale aj obcan Slovenska. Az pomaly sa to meni tym ze na urady pomaly prichadza nova generacia.

Jediny problem v Nemecku nam robilo, ze sme s manzelkou boli do roku 2004 obaja "cudzinci mimo EU" takze sme potrebovali vzdy nejake povolenia atd. ale vzdy nam na uradoch aj vsade inde vychadzali v ustrety. Mozno to zalezi aj od toho, ako sa clovek sprava k nim, aky pristup k vybavovaniu veci zvoli, ako sa informuje a snazi. Mozno je to aj tym, ze ja som pracoval na Univerzite a manzelka je lekarka, tak nas beru inak, neviem ...
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #11 : Prosinec 20, 2017, 12:47:56 pm »

A ja souhlasím s Diddi a Rudou  Smích

A sem natolik hrdý Čech, že  kdybych mel jakýkoli z pocitu které tady popisuje Lenke, nebo ŽirafkaLena, tak se otočím na patě, zamumlam cosi o prd. ... a jedu zpátky a nebulim tady... Mrknutí

Vyrostl sem v ČR, 18let tam makal na živnost  (občas vyjel ven) a ted jsem 6 let tady a zcela jistě vím proc sem tady a proc tady i zůstanu.
Proc další dvě sve děti povedu ke stejné české hrdosti, ale vychováme je tady.... Úsměv
I přesto že se mně stýská a vždycky tam rád jedu a pokaždé narazím na něco, že jsem rád, že jsem pryc Smích
Zaznamenáno
Lukaso



Karma: -1
Příspěvků: 138


« Odpověď #12 : Prosinec 21, 2017, 12:37:51 am »

Je take v nemecku bezne ze kdyz vratite zbozi ve 14 denni lhute prijmou ho potvrdi ze je vse v poradku a pak uz vam penize nevrati? A kdyz to po 14 dnech urgujete napisi ze to predaji uctarne a kdyz to po mesici urgujete tak ze to predaji obchodnmu oddeleni a pak vam znamej co v te firme dela na brigade posle prepis chatu kďe vas nazyvaji debilem? Ja mam s nemeckem zkusenost ze vraci penize behem par dni. Je ale fakt, že tam nemám žádného známého na brigádě, takže nevím zda o mě také mluví jako o debilovi, který chce vrátit peníze na které má ze zákona nárok. Jak je mozne ze v cr funguji naprosto vsichni??? Jak ti co kradou tak ti co nekradou jak je mozne ze ta spolecnost to dovoli?Co???Co??? Ze firmy neplati pokuty a prepisou to na bileho kone. Ze neplati velke firmy pokuty jako je alza. Nemci prece tridi lidi, stale tridi a pozaduji prece nejlepsi vykony a musi se chovat k zakaznikum slusne a kdo se nechova tak konci prece. V cr je naprosto jedno jak se kdo chova, co dela, jestli plni zakonne povinosti nebo neplni apod.
« Poslední změna: Prosinec 21, 2017, 10:19:38 am od Lukaso » Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #13 : Prosinec 03, 2018, 02:15:07 am »

Ja zijem v Mnichove...vsade mas aj takych aj hentakych ludi...mne moja kamoska toto vravi...viac ludskeho tepla dostanem v nemecku medzi ludmi  nez doma...ja som dal jednej nemke tip  na pracu...vysla jej a ona a jej muz ma pozvali do dobrej restauraci na obed ..este mi chceli novy notbuk kupit a oblecenie...kde by som toto zazil dom na sk...az som sa trapne citil co mi vsetko chcu dat a musel som ju brzdit...doma sa ma nikdy zamestnavatel slovensky nespytal ako sa mam ani neposrandoval...nic...a tu casto..vsade je to o ludoch a otom co clovek vysiela...ale tiez uprednostnujem pracu kde som sam bez ludi a kolegov...ten klud sa neda zaplatit nicim... Úsměv
Pod to sa môžem len podpísať čo píše Harry!
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #14 : Prosinec 05, 2018, 12:36:45 am »

Jakmile Němec vysloví slovo 'Sprechstunde', bude lhát ( nebo lhal ).
a to už prečo? Škleb
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München