Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Danove priznani. Pomoc.  (Přečteno 36116 krát)
john123



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Květen 15, 2017, 12:36:52 am »

Ahoj, byl by tu prosim nekdo kdo mi mohl pomoci s danovym priznanim v DE. Pokud teda jiz neni pozde.

Potreboval pro zacatek alespon odkaz kde se da stahnout ten formular k vyplneni, abych nemusel jet na jejich financak.

Jak to prosim funguje? Nejdrive se poda danove priznani a pak se podava dalsi formular s zadosti o vraceni dani? Nebo vse najednou?

Pracuju v DE cca pres rok jako Pendler.

Budu vdecen za jakoukoliv zpetnou vazbu.

Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1 : Květen 15, 2017, 09:35:29 am »

to danove priznanie je ziadost o vratenie dani ;-)
Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Květen 15, 2017, 07:11:39 pm »

www.elster.de
Zaznamenáno
john123



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Květen 15, 2017, 11:12:22 pm »

Ok diky.

A je povinnost to skutecne kazdy rok odevzdat?

Nekde jsem cetl, ze kdyz mam to nejhorsi mozne zdaneni. Pravdepodobne Steuerklasse 1, tak je to jedno. A napr. o vraceni dani muzu zadat az 4 roky zpetne. Tudiz by to stacilo podat treba pristi rok.

Dal nevim jak je to treba s narozenim ditete (zena pracuje v CR). Musi se to nekde hlasit? Jak postupovat, abych mohl napr. zadat o pridavky na deti.





Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #4 : Květen 16, 2017, 08:29:39 pm »

Ano, taky jsem verila legende, ze pokud clovek v Nemecku dela jednou danove priznani, musi ho delat uz do konce zivota. Vyvratili mi to primo na financnim urade. Tedy pokud jde o dan z prijmu.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München